niedziela, 21 sierpnia 2011

Jak ubrać się jak mydło gwiazdkowy


Czasami oglądam telenowele.

Nie dlatego, że lubię je. W rzeczywistości, Nienawidzę ich. To straszne, bolesne do oglądania, a całości pokazuje pisklę. Jeśli kiedykolwiek coś było napisane i zaprojektowane specjalnie dla kobiet, to mydła.

Dlaczego mam się męczyć w ten sposób? Dlaczego oglądać te okropnej rzeczy?

Dążenie do wiedzy, oczywiście. Odzież specyficznej wiedzy mają być dokładne.

Należy pamiętać, że te mydła są przeznaczone specjalnie dla kobiet ... więc mężczyźni na tych wynika, oprócz tego, że przystojny, zawsze są bardzo dobrze ubrani. Nawet w ich dorywczo strój, są "ubrane".

Kolorów, stylów, jak to wszystko działa ... nigdy nie może pójść źle, jeśli się style wyświetlane w mydła.

Teraz, jak już wspomniałem, są straszne i bolesne do oglądania. Więc co jest najprostszym sposobem, aby się do tego zabrać swoje "badania?" Osobiście lubię na taśmę pokazuje. Wtedy możemy je oglądać kiedy tylko mam szansę i uczynić płodnym korzystanie z przycisku do przodu. Mogę przejść przez 3 lub 4 godziny mydła w około 30 minut.

Inne propozycje:

- Wyłączyć dźwięk. Nie męcz się niepotrzebnie.

- Rób notatki. Nigdy nie pamiętam wszystkich.

- Znajdź jedną z dwóch postaci, które można zidentyfikować lub kim myślisz, że zawsze dobrze wyglądać i zwracać szczególną uwagę na to, co noszą.

- Zwróć uwagę na kolory i jakie kolory wydają się iść razem dobrze. Zwróć również uwagę na uczucia masz, gdy widzisz te kolory i kombinacje kolorów (co jest trudne, co jest sexy, co zabawne, co jest szczęśliwy, co jest zrelaksowany, itp.).

- I wreszcie, nie stają się uzależnieni od oper mydlanych, podczas gdy robi swoje badania. To po prostu smutne.