czwartek, 18 sierpnia 2011

Online Dating: nie czekaj na znak z odsetek


Istnieje wiele, wiele kobiet, którzy tam nie daje żadnej zachęty, nawet jeśli oni chcą.
Jeśli więc czekać na JEJ dać znak zainteresowania, możesz stracić wiele możliwości.

Większość dziewcząt nie otworzy kino , na przykład. Musisz iść do przodu i dotknij je najpierw ... naprawdę zacząć podgrzać je, zanim licznik z własnym dotyku. Jeśli pojawi się, że wczesne-on, powinieneś być szczęśliwy, oraz w pełni wykorzystać.

Chyba że dziewczyna jest naprawdę zabrać ze sobą, pewnie nie wysunął żadnych wysiłków na rzecz dalszej relacji . Ona się możliwości, ale trzeba je wykorzystać.

Jest to naturalny TEST. Kobiety oferta otwory, ale chyba że są one bardzo przyciąga nie aktywnie dążyć. To jest natura kobiet - wrażliwość.

Kloc, który nie ma pewności siebie, będzie siedzieć i czekać na znak zainteresowania, a nie otrzymuje w ogóle, będzie chrząkać i czekać bez celu, aż do zwątpienia pokonuje go, a on odchodzi.

A ona będzie rzut oka na niego, ale nie uśmiech, a zamiast tego po prostu wygląda inaczej. On przeczytać, że jako brak zainteresowania i przejść śledziennik w rogu.

Albo on będzie na randkę z dziewczyną i umieścić ją ramieniem, ale ona nie reaguje w ogóle ... ona nie będzie tulić się bliżej, nie patrzy na niego działa jak nawet nie stało. I on zakładać, że nie interesuje go fizycznie i wycofać. Więcej wskazówki online dating i techniki datowania .

Ale prawda jest taka, że ​​nigdy nie dostał odrzucone. Odrzucił SIEBIE, bo zabrał ją brak reakcji jako brak zainteresowania.

To, co Gunwitch i inne myśli, gdy mówią, "Make ho powiedzieć nie".

Pamiętaj ... dziewczyny nie mogą dać zielone światło znaków do byle jakiego faceta, bo gdyby tak było, musieliby każdy facet tam chcą wybuchu nich. I często czują się nieswojo dając tych znaków nawet faceci chcą, bo nawet to może być postrzegane jako "slutty", a oni nie chcą się zbyt zainteresowani wszystkie na raz.

Czy kiedykolwiek byłeś na imprezie lub w klubie nocnym / bar i widziałem facet po prostu chodzić aż do dziewczyny próbowano pracy się na odwagę, aby porozmawiać z ... i zacząć rozmawiać z nią, kładąc ją ramieniem, etc, a ona wydawała się być niewzruszony przez nią ... i uśmiechnął się do siebie o tym, jak facet tyłek i był po prostu ohydny i nie mógł się jakieś? Randki przewodnik i randki online .

Później tej nocy, znajdziesz ją nagrzewa się do niego, szukając go, uśmiechając się, dając się jej numer, itp. .. i zastanawiałeś się, jak mogłaby ewentualnie podjąć w jego lame "rutynowe"?

Była w nim od początku. W trakcie przysłowiowym "7 sekund", miała już decyzję, że ten facet dokonał pierwszego cięcia. Od tej pory to był po prostu test jego trwałości, aby sprawdzić, czy czuje się przekonany, że był prawdziwy rarytas lub jeśli ma być przejęty przez jego niepewność w odpowiedzi na jej obojętność i startu.

Zbyt wielu facetów, że pierwsze cięcie, ale gorąca dziewczyna, którą rozmawia oferuje trochę w sposób zachęty. Jest to "lustro-test". Z nie ma pozytywnych odpowiedzi, człowiek otrzymuje nie wskazuje na jego poczucie własnej wartości od kobiety, więc musi wynikać to dla siebie.

Jeśli patrzy na siebie i widzi, kto nie jest godzien kobiety przed nim, wtedy odrzuca się. On czekał na znak zainteresowania lub zachęty i, otrzymując nic, da się na kobietę, że mógł łatwo uwieść. Jeśli on naprawdę wierzy, że ma to, co na uwiedzenie dziewczyny, będzie trwała do wręcz odrzucone.

To co jest "twarde" o zbliżającym się, odsłaniając o odsetki, i o eskalacji. To, co najbardziej faceci mają tak wiele problemów z ... przejęcie kontroli nad własnym życiem, gdy zachęty nie jest wobec nich.

NIE zapytać: "Czy ona jest zainteresowany mnie?" Przekonaj się.

Nie czekaj na znak zainteresowania. Załóżmy, że jest zainteresowany.

Nie czekaj na właściwy moment. Zrobić.

Jeśli brak zachęty zmusza rzucić na coś tak prostego jak podrywaniu dziewczyn ... co ona ma myśleć masz zamiar zrobić, gdy prawdziwe problemy pojawią się, kiedy można przejść przez trudy wychowywania dzieci i troszczenia się o ich dobre samopoczucie?

Działaj jak masz parę. Nie należy polegać na innych, aby stworzyć poczucie własnej wartości dla Ciebie.