czwartek, 25 sierpnia 2011

Big Randki Mity - i zaskakujących prawd


MIT: Kiedy prepping wyjść na grasować, wprowadzone na ledwo tam strój - mężczyźni jak kobiety, które wykazują wiele, wiele skóry.

PRAWDA: Nowe badania opublikowane w czasopiśmie Zachowanie stwierdził, że na rolce w chłopców, idealne wysokości ciała należy ujawnić wynosi 40 procent. Najlepszych roślin i mini przekracza linię z uwodzicielski do skanky.

Mit: Jeśli do faceta, zrobić pierwszy krok na niego.

PRAWDA: Uśmiech na niego, ale potem czekać na niego przyjść do siebie. Northwestern University badań odkrył, że osobą, która zbliża się zazwyczaj kończy się spada mocniej.

MIT: Podczas rozmowy nim na randkę, skupić się na wspólne interesy.

PRAWDA: Omówienie rzeczy macie wspólnego, że poczujesz się połączone. Jednak jest to również klucz do Dyskusja o ciekawych osobistych doświadczeń i zainteresowań, które są różne od jego. Zdaniem ekspertów, są narażone na rzeczy nowe i ekscytujące zwiększa dopaminy chemicznych w naszym organizmie, a to z kolei buduje zainteresowanie i pasję.

MIT: Jedz niskokaloryczne posiłki jak warzywa i sałatki, gdy z facetem, aby pokazać, że jesteś atrakcyjny i dbać o siebie.

PRAWDA: Pomimo ostatnich badań z McMaster University w Kanada, które znalazły kobiety mają tendencję do nie tylko, że większość facetów faktycznie przejść dla piskląt, które będą jadły prawdziwe posiłek przed nimi, mówi Scott Kudia, autor If This Is Love, Why Am I Niezadowolony? Nie, że należy rzeczy twarzy, ale ludzie chcą być z kimś, kto będzie się wokół niego. Gryząc w żywności królik brzmi sztucznie i strzeżone.

MIT: Pierwszą rzeczą, która przyciąga uwagę facetów jest oczy.

PRAWDA: W Cosmo i AskMen.com sondażu, 62 procent facetów zauważyć gorące ciała. Tylko 27 procent w oszukanego przez uwodzicielskie oczy. (Patrz mit # 1 na końcówki, w jaki sposób, aby pokazać swoje krzywe najseksowniejszą sposób.)

Mit: To dobry pomysł, aby "przyjaciel" facet jesteś randki, tak aby można było poznać się lepiej i czuję się bardziej.

PRAWDA: Badania opublikowane w CyberPsychology and Behavior, że są przyjaciółmi Facebook z osobą, którą widzisz zazdrość związek podwyżek (hm, jak klikając łącza fotki siebie z odpowiednim eks). Prowadzi również do poczucia się znajomość, która może los związku, szczególnie w początkowej fazie.

Mit: Nie mów o sobie zbyt wiele na datę, bo to wydaje narcyzm. Zamiast tego, poproś go mnóstwo pytań.

PRAWDA: Należy bezwzględnie pokazać szczere zainteresowanie nim. Ale to równie konieczne, aby odnosić się do siebie podczas rozmowy. Mężczyźni go dla kobiet, które używają słowa I często, według badań opublikowanych w relacjach osobistych. Naukowcy przypuszczać, że to dlatego, że termin wskazuje, self-ujawnienie, co sprzyja intymności i bliskości. Odzwierciedla on również swoją niezależność - wielki włączania.