poniedziałek, 22 sierpnia 2011

Stan randki na Wall Street


Do niedawna niektóre banki próbował obrotu na ich lukratywnych zawodów, aby przyciągnąć użytkowników płci przeciwnej. I tak jak z wieloma chwiejny transakcji prowadzących do kryzysu finansowego, strategii używane do pracy.

"W przeszłości, to po raz pierwszy powiedzieć:" Cześć, nazywam się Michał i Josh, i uruchomić fundusz hedgingowy ", mówi Samantha Daniels, swatka z siedzibą w Nowym Jorku i Los Angeles, którzy opłat w górę 25.000 dolarów za jej usługi . "Teraz, myślą, że ludzie są niechętne tego."

Pomimo (a może właśnie dlatego) zmianę, biznes Daniels - Tabela Samantha - jest dynamicznie rozwijającym się: Mówi, że przychody o 30% w tym roku. Daniels uważa, że ​​kryzysu gospodarczego ma zachęciły wielu finansistów szukać stabilizacji w życiu osobistym. Mówiła z Fortune, o której ściany Streeters szukasz miłości - i jak można je znaleźć.

Nie każdy może sobie pozwolić na zapłacenie 25.000 dolarów za swatanie. Jakie klientów widzisz te dni?

I nadal mają wielu klientów w zakresie finansów. Ale w finansach, nastąpiło przejście do zarządzania aktywami, private equity i venture capital, a nie funduszy hedgingowych i dużych banków. Jestem wciąż się Goldman Sachs (GS, Fortune 500) facetów. Co zmieniło się nie to, kto przychodzi, ale to, co ludzie proszą.

Tak więc kobiety nie są zainteresowane randki bankierów już?

Nie, oni nadal są. Ale gdzie one używane do natychmiastowego powiedzieć, zestaw mi się z kimś w finansach, są teraz wraca do tradycyjnych zawodów, jak również. Pytają dla prawników i lekarzy i właścicieli firm - typ facetów babć używany, aby powiedzieć im szukać.

00:00 / 01:31 Czy miłość jest odporne na recesję?

A co z mężczyznami - co chcą?

Wysokiej mocy ludzie zawsze pytali dla kobiet, które wyglądają jak modelki, ale wykształcenie Harvard. Każdy człowiek spędza przynajmniej 20 minut rozmawiał ze mną o tym, co myśli, jest sexy, ludzie są bardzo wizualne.

Ale teraz w tym samym oddechu, ludzie mówią, że chcą kogoś, kto jest wsparcie. Kiedy ich przyjaciele zostali zwolnieni, nie widzieli żony, które były pomocne, i żony, które nie były. Widzieli współpracownicy mają problem z kobiet stojących przez nich.

Teraz, "Jestem hedgingowych fundator" nie załatwia sprawę, w jaki sposób doradzać bankierów na rynku się romantycznie?

Podczas spotkania kobiety, należy wrócić do podstaw, kim jesteś jako osoba - jak wygląda twoje życie, twoje interesy. Ale to również dobre, aby ktoś wiedział, że robisz dobrze i mam dobrą pracę w tym środowisku. Numer jeden kobiety rzeczą są przyciągane jest zaufanie.

Jak przekazać stabilności finansowej bez przekazania deklaracji podatkowych?

Jeśli masz świetną pracę i zarabiać pieniądze, co pojawi się. Na przykład, typowy pierwszego dnia rozmowa podróży. Powiedzmy, że masz dom w Hamptons. Zacznij od prosząc ją, to jak spędzić lato? Czy odejść? Ona prawdopodobnie obróć ją, a następnie można przywieźć go. W pasywnej, sposób rozmowy, staje się oczywiste, że robisz dobrze.

Moi klienci mają dużo zabawek i własne wiele domów. Ale jeśli powie ktoś, że jesteś właścicielem własnego samolotu na pierwszej randce, to brzmi jak jesteś nadmiernego rekompensowania za coś.

Co należy unikać mówienia o?

Musisz uważać, kiedy mówisz o gospodarce i jak dobrze są lub nie robi. To sprawia, że ​​ludzie się nieswojo, jeśli robisz dobrze, a ludzie wokół ciebie nie są. Istnieje tendencja do skromności.

Ponadto, jeśli praca w finansach i jesteś na randce, nie przynoszą swoje obawy i niepokój z pracy do daty. Jeśli miał zły dzień, to lepiej anulowania.

Czy mężczyźni i kobiety w finansach oprzeć się o wsparcie?

Uważam, że ludzie, którzy pracują w finansach zwykle nie chcą daty siebie.