poniedziałek, 8 października 2012

Ponad 186.000 Kobiety Seek "pięćdziesięciu odcieniach Grey" związku, według Dating website


NY Times Bestseller "Fifty Shades of Grey" zainspirował pokolenia Underwhelmed seksualnie kobiet na całym świecie, stając się ich "Anastasia Steele", i dążyć do ich własnych "chrześcijańską Grey".

Według SeekingArrangement.com, największej internetowej randki dla osób poszukujących wzajemnie korzystnych relacji, od wydania tej książki, liczba kobiet poszukujących członków "Fifty Shades" relacji nie rozrósł się do ponad 186.000 na całym świecie. Więc jest to fikcja czy non-fiction, a ludzie naprawdę żyć fantazję opisaną w tej książce? Brandon Wade, założyciel i CEO SeekingArrangement.com mówi: "TAK"

Seks sprzedaje, co zostało potwierdzone przez jeden sukces trylogii "Fifty Shades", który został na nowej liście bestsellerów New York Timesa przez wiele miesięcy z rzędu. Podczas "Pięćdziesiąt Shades of Grey" może obudziło długo uśpione fantazje seksualne niezliczonych seksualnie rozczarowany kobiet na całym świecie, nikt nie był w stanie postawić postać na dokładnie, jak książka miała wpływ na życie seksualne kobiet i mężczyzn aż do teraz.

SeekingArrangement.com, największa przyjaźń strona zaprojektowany, aby pomóc udane i piękne ludzie tworzą takie wzajemnie korzystnych relacji, ogłosiła dziś, że był wielkim beneficjentem "Fifty Shades of Grey" nurt relacji.

"Ludzie, którzy czytali" Fifty Shades of Grey 'są często zaskoczeni, aby dowiedzieć się, że strona internetowa już istnieje dla tych, którzy szukają "Pięćdziesiąt odcienie inspirowane" układ ", mówi Brandon Wade, założyciel i CEO SeekingArrangement.com. "Od czasu trylogii" Fifty Shades przedstawili Bestseller New York Times listy, liczba kobiet łączenia Porozumienie Poszukiwana znaleźć swojego "Christian Grey 'nie rozrósł się do ponad 186.000 na całym świecie."

Według SeekingArrangement.com, 24,8% czynnych członków kobiet (stanowiących ponad 186.000 kobiet na całym świecie), chcesz znaleźć taki sam układ, że "Anastasia Steele", główny bohater z trylogii "Fifty Shades", miał z 'chrześcijańskim Greya ".

Dodatkowo, na stronie internetowej odnotowano znaczny wzrost liczby profili randkowych, które wymienia słowa "Fifty Shades ',' Christian Grey 'lub' Anastasia Steele". Z około 1,5 milionów profili, termin "Fifty Shades" jest wspomniane ponad 28.382 razy; 'Christian Grey' jest wspomniane ponad 23.102 razy, a "Anastasia Steele" jest wspomniane ponad 18.281 razy.

Sondaż SeekingArrangement.com 's 1,6 milionów członków dalej pokazują, że 78,8% kobiet, jak na pomysł ulegając na dominujący męski jak Greya, oraz 90% mężczyzn na stronie internetowej twierdzi, że znaleźć pomysł' uległe 'Steele ekscytujące.

"'Fifty Shades of Grey' jest tatuś cukier spełnia historię Sugar Baby na podstawie pieniędzy, władzy i seksu," mówi Wade, który posiada stopień BS i MBA z MIT. "Większość kobiet uwielbia historię Kopciuszka, gdzie młodzi i niewinna dziewczyna zostaje zmieciony z nóg przez człowieka, bogaty, silny i przystojny. To jest powód, dlaczego setki tysięcy kobiet rejestrację na SeekingArrangement.com spełnić swoje fantazje.