niedziela, 9 września 2012

Age Gap


By Wise Diva

Po chwili znacznie starszych lub dużo młodszych osób, prawdopodobnie musiał przejść przepaści wiekowej. Zawsze staje się boleśnie oczywiste, że jesteście z zupełnie różnych pokoleń, lub polarne przeciwstawne poglądy na temat życia. Jak można oddać różnicę wieku?

Wiele z nich ma związek z dojrzałością i komunikacyjnych. Znaleźć drogę do pracy na różnice, uznając je jako pierwszy. To nie jest pomocne przeoczyć różowy słoń w pokoju.

Mój przyjaciel spotyka kogoś, dużo młodszy niż on. Mimo to, że jest nieco zaskoczony, jak ona radzi sobie z niektórymi sytuacjami. Czuję się tak, jak gdyby on powinien zrozumieć, że to pochodzi z terytorium randki młodszy. Zachęcam go wyciąć jej trochę luzu i przypomnieć mu, jak on był niezorientowany w jej wieku też.

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, czy randki kogoś, kto jest o wiele starsza i znacznie młodsza jest wart wszystkich zmian, które trzeba zrobić?

Oni tak to widzę, każdy związek będzie miał swój własny unikalny zestaw wyzwań. Jeśli do czynienia z różnicą wieku to najtrudniejszy część relacji, to nie jest tak źle. Potem znowu, nie datowane (wielu?) 20-latków w chwilę albo.

Co przedziałach wiekowych myślisz są najbardziej zgodne z tobą? Czy uważasz, że sprawy wieku w ogóle?

Jak młoda byś bieżąco? Ile lat?