poniedziałek, 15 października 2012

Mój mąż złapał randkowy


Hi Meredith,

Byłam z mężem na 12 lat, a małżeństwem od prawie 10. Jestem 34 i mamy dwójkę dzieci. Kilka miesięcy po tym jak mój drugi urodził, ja się na serwis randkowy pozostawione otwarte na męża laptopa. On nie tylko stworzył profil, ale także korespondował z kilkoma kobietami szukasz mieć intymny romans. Jest to wynagrodzenie za rodzaj datowania miejscu.

Mieliśmy kilka rzeczy dzieje się w naszym życiu. On kończył studia. Niedawno przeniósł się do nowego stanu, by być bliżej rodziny. Nigdy nie mieliśmy wspaniałe życie seksualne z powodu problemów po obu stronach. To jest coś, czego oboje starali się pracować, włączać i wyłączać. Czuję, że kwestie te są bardziej na boku (choć fizycznie w większości). To mnie strasznie sfrustrowany na początku, ale nauczyłem się z tym żyć, bo myślałem, wszystko było idealne. Był zamyślony, pomocny, zawsze pamiętający rocznice, i zawsze miał coś specjalnego planowano. Jesteśmy dobrymi przyjaciółmi, ja podziwiałem i szanowałem go i ufałam mu całkowicie.

Kiedy stanęła przed nim o stronie, okazało się, że robił to na sześć miesięcy (od czasu moja druga córka miesiąc życia). Powiedział, że nigdy nie chciał, bo nigdzie iść, choć nie spełnia jednego z kobietami raz. Ale ja nie wiem, ile mu wierzyć. Kiedy po raz pierwszy dowiedziałem się, poprosiłem go, by nie dotykać niczego na swoim profilu, dopóki nie miał czasu na myślenie o tym. I kiedy w końcu zdecydowała kilka dni później, że muszę przejść przez witryny i dowiedzieć się zakres jego zdradzie, odkryłem, że on się zmienił niektóre rzeczy złagodzić to, co zrobił. Że straciła moje zaufanie dalej, ponieważ obiecał, że nie będzie nic zmieniać na stronie. Teraz nie mogę uwierzyć, że coś mówi.

Nie wiem, co robić. On jest dobrym ojcem. Mówi, że nigdy nie zrobić to ponownie. Ale moje zaufanie jest utracone.

Nie wiem, czy mogę go zostawić. Ja nie chcę, żeby moje dzieci dorastały w rozbitej rodziny, i jestem pewien, że nie chcesz się ożenić lub masz innych ludzi w moim życiu. Zawsze byłem przeciw małżeństwu i czułem, że to było tylko dlatego, że mój mąż był tak wyjątkowe, że to ma sens (mój ojciec opuścił nas, gdy byliśmy dziećmi). Rozwód również spowodować wiele zmartwień w obu naszych rodzinach (jesteśmy z kraju, gdzie nie jest to częste).

Czy to duży problem, czy jest to brakło? I naprawdę nie ma nikogo do rozmowy. Nie chcę powiedzieć, moją rodzinę, ponieważ obawiam się, przestaną szanując go. Poprosiłem go, aby przyszedł czysty z rodzicami, ponieważ to sprawia, że ​​czuję się jak jest oznaką naprawdę skruszony. (Nie jestem religijny.) To już dwa miesiące odkąd dowiedziałem się i nie zrobił tego jeszcze. On widząc psychiatry i mówi jej historię swego życia tak, że jest więcej ramion jęczeć i płakać na niż ktoś, kto będzie trzymać go do odpowiedzialności za to, co zrobił.

Będziemy żyć razem i znaleźć sposób, aby to znośne czy mam przejść? Czy mam rację twierdząc, że powie rodzicom lub przynajmniej ktoś, kto zorganizuje mu odpowiada? Stracił tę szansę ze mną ponieważ już znaleźć na własną rękę. Co należy zrobić, aby sytuacja ta znośny?

- Szukam odpowiedzi, Massachusetts

: Nie jestem przekonany, że wszystko będzie się lepiej, jeśli on mówi rodzicom, LFA. Pewnie, dostaniesz jakąś tymczasową przyjemność z oglądania ktoś złość na niego, ale co potem? Nie zakładaj, że będzie miał nauczkę przez wyznanie. Nie należy zakładać, że jego rodzice mogą zawstydzić go w byciu lepszym człowiekiem.

Chcę byś porozmawiać z kręgu o tym wszystkim dlatego, że obie potrzebują wsparcia. Zapomnij rzeczy wykupu i kara na trochę i skupić się na uzyskanie pomocy od ludzi, którzy cię kochają.

I proszę, niech nie zakładają, że psychiatra jest po prostu siedzieć i zatwierdzenie go. To nie jest, jak to ma się udać. Powiedz mu, że chcesz dołączyć do niego w tych sesjach. I proszę zobaczyć terapeuta na własną rękę. Terapia jest dobra rzecz.

Chciałbym móc powiedzieć, czy trzymać się go, ale ja po prostu nie wiem wystarczająco o tym, co dzieje się w jego głowie. Wszystko, co mogę powiedzieć, to to, że trzeba znaleźć ludzi do oparcia się. Przeniesiono bliżej rodziny powodu. To nie jest czas na odosobnieniu.

Również wiedzieć, to: rozbite rodziny są złe, ale tak są napięte, urażony rodziny, którzy przebywają razem bez miłości i zaufania. Musisz dowiedzieć się, co sprawi, że będziesz szczęśliwy rodzic. To jest najważniejsze. Znajdź pomoc i zacząć zadawać pytania.

Czytelnicy? Myśli o niej mówią jej społeczność i on mówi do swoich rodziców? Co o swoim życiu seksualnym? I randki online? Para może wyjść poza ten rodzaj zdrady? Pomoc.

- Meredith