środa, 24 października 2012

Dating Doggy Style


Kelley Whitis

Zawsze uważałem, że cały scenariusz randki być nieco pretensjonalne. Wszyscy na nasz maski i zaprezentować nasz najlepszy obraz na przysłowiowej pierwszej randki. Po kilku dniach więcej, rozmowy, teksty i być może niektóre intymność, człowiek za maską pojawia, aw mgnieniu oka każdego, romans umiera. Ta osoba nagle jest nawet w pobliżu osoby, którą poznaliśmy.

Co zrobić, jeśli zamiast udawać kogoś, że nie jesteśmy, nie tylko brać te maski off, mamy je wyrzucić, wziąć lekcję z naszego wiernego przyjaciela Fido i tylko aktualne pieska? Nie zbyt podekscytowany tutaj nie mówię pozycje sypialni.

Przynajmniej jeszcze nie.

Piszę to jak oglądam moje dwa psy biegać i grać w mojej przyjaciółki podwórku, zaprzyjaźnienia się z wszystkich szczeniąt sąsiedztwa. To Doggy Disneyland tutaj, i są chętni do biegania i poznać nowych przyjaciół, sprawdzając się wzajemnie, wąchania tyłki. Jeśli tak jak to, co widzą i zapach będą broić wokół stoczni razem - bieganie, skakanie, parskając, skowyt, szczypanie, śliń-swapping, radośni i cavorting. Po prostu, kim naprawdę są i posiadające szczery, prawdziwy kontakt z innym zwierzęciem.

Więc jeśli to jest cały sens randek i związków - być samemu, znaleźć kogoś chcesz broić wokół w polu z, ma połączenia i po prostu zabawa - Oto pięć wskazówek, możemy wziąć z Fido:

1. Butt Sniff test

Nie sugeruję, że chodzą wąchania tyłki tutaj. Po prostu, po prostu być sobą. Nie udaje. Brak maski. Nie przewiduje się obrazy. Just. Być. Ty. Zdziwisz się, kto przychodzi do twojego życia raz zaczniesz, aby pokazać swoje prawdziwe ja.

2. Granie w gry

Gry są dobre. Gry pies, a nie ludzie, gry. Różnica między psami i ludźmi jest to, że psy nie pozwolił ich ego rządzić swoje działania. Mamy złapany w strachu, zastanawiając się i zazdrość i niech nasze ego rozegrać gierki uzyskać żądaną akcję. Nie dobre gry do gry. Psy lubią biegać, wiewiórki pościg, złapać piłki i skakać przez płotki. Są to dobre gry. Zapamiętaj różnicę i angażują się w dobre gry gry tylko.

3. Szczekać co masz na myśli i Mean What You Bark

Jako ludzie często mówią rzeczy, które uważają, że rozmówca chce usłyszeć. Jest to prawdopodobnie jedna z najprostszych wskazówek, jeszcze jeden z najłatwiejszych do zarzuciła. Psy warczą, jeśli im się nie podoba coś, skomleć, jeśli jesteś ranny i kora, jeśli jesteś szczęśliwy, głodny lub trzeba iść nocnik. Są bardzo wyraźne i bez zarzutu z komunikacji. Kiedy już nauczymy się robić to samo, znajdziemy mniej jest zamieszanie i nieporozumienia we wszystkich naszych relacjach.

4. Żyć w chwili

Nie wiedząc, możemy chętnie patrzeć w przyszłość, czy możemy pozwolić naszej przeszłości określić naszą teraźniejszość przez zakleszczony pobyt z starych zachowań i pomyłek. Psy zrobić ani. Żyją na teraz. W chwili. Dając mu wszystko, co mam. Full-parą. Kiedy przygotowaliśmy całą naszą uwagę na tym, co dzieje się w tej chwili, znajdziemy mamy lepsze relacje, pracujemy lepiej, łatwiej i odpocząć grać mocniej.

5. Weź smycz Off

Psy spędzają tak dużo czasu będąc na smyczy - działając sposób chcemy je do działania. Jednorazowe smyczy pies osobowość naprawdę ożywa. Widzimy tak wiele zasad dating - to zrobić, nie rób tego, poczekaj na to - Najważniejsze jest to, że są osoby, a nie ma reguła ogólna książka nigdy dać nam odpowiedzi na wszystkie pytania. Więc weź smycz off. Przestań zachowywać się jak każdy mówi, że mają działać, nie oczekiwać, aby uzyskać pożądane rezultaty po przeczytaniu randki jak do książek i zamiast słuchać wewnętrznego głosu i zobaczyć, co rezonuje z tobą. Kiedy wszystko inne zawiedzie, patrz Porada # 1.