środa, 29 sierpnia 2012

Strona internetowa "Sugar Daddy dating" została uruchomiona w Wielkiej Brytanii


Internet serwis randkowy, który łączy zamożnych mężczyzn z młodymi kobietami - i szczyci się MP jako tak zwanego "Sugar Daddy" członka - została uruchomiona w Wielkiej Brytanii.

Brandon Wade, założyciel seekingarrangment.com mówi strona USA ma 80.000 użytkowników z Wielkiej Brytanii. Strona twierdzi miliona członków w Ameryce z 10 kobiet - nazywany "dzieci cukru" - do każdego człowieka. Pasuje zubożałe młodych kobiet ze starszymi mężczyznami, którzy mogą "leczyć" je, kupując prezenty.

"Czterdzieści procent niemowląt cukru są studenci, którzy potrzebują pomocy z ich czesnego," Pan Wade powiedział. "Następna największa grupa to samotne matki. Strona jest odzwierciedleniem bolączek naszych czasów ... Jeśli to jest wyzysk, a następnie eksploatacja jest wzajemna. jestem proszony dużo czy to prostytucja. Jednak niemowlęta cukru może powiedzieć nie. "

Powiedział, większość witryn randkowych są powierzchowne i jego strona nie jest inaczej. Powiedział najbardziej członkostwa Wielkiej Brytanii jest obecnie w Londynie.

W "tatusiowie cukru" są głównie bankowcy, przedsiębiorcy i kadra zarządcza w swoich początkach lat 40., w których średni dochód w wysokości £ 170.000 lat. Spędzają zł 2862 rok na "uzależnienie od cukru", a jest 13 lat starszy od kobiety - ale są też młodzi spadkobiercy fortuny i jeden poseł, dodał.

Siobhan Freegard, założyciel netmums, obawiali nowa witryna może zatrzeć granicę między prostytucją i relacji autentycznych. "Problem z witryny, jak to jest, że bilans mocy jest przekrzywiony od początku," powiedziała.

Agony ciotka Virginia Ironside znaleziono nic "moralnie złego" w witrynie. "Kobiety są bardziej pragmatyczne o seksie, mniej soppy niż mężczyźni. Jeśli jesteś ciężko singiel mama i był ktoś nie znaleziono zbyt nieatrakcyjne i nie iść dalej niż chcesz, ja nic nie widzę wewnętrznie złego. "