czwartek, 6 września 2012

Strony Randki Pobierz Inventive Z Gry


New York - prawie dwie dekady od początku randki online, mecz podejmowania Witryny, które rozpoczęte miliony związkach przypraw rzeczy z gier online i będzie high tech, jak i offline, aby produkować więcej Happy Ever Afters.

Gry, aplikacje i offline wydarzenia zaczynają zastąpić wymianę rytualny internetowych wiadomości, podstawową zasadą randki online, oraz do zatarcia różnicy między randek on-i offline.

Match.com, który szczyci się ponad 1,7 miliona paid, podjęła sygnały od $ 74bn globalnego przemysłu gier wideo, tworząc krótkie dual-player gry, aby pomóc ludziom lepiej wyrazić siebie online.

Gra nazywa się krytyk kulinarny monituje użytkowników do odpowiedzi pytania związane z żywnością, a Romance Rip-Off jest przeznaczona dla dwóch graczy stworzyć historię miłosną razem. W trakcie gry gracze mogą wiadomości błyskawicznej siebie aby omówić swoje odpowiedzi, które uważa Match.com promuje bardziej naturalny sposób interakcji.

"Nie sądzę, że jest coś, co jest całkiem tak," powiedział Mandy Ginsberg, prezes Match.com, który rozpoczął się w 1995 roku.

Relacje

Randki online ma długą drogę w ciągu ostatnich 20 lat. Więcej niż 40% online daters, prawie siedem milionów osób, które datowane ludziom poznanym on-line, a 17% z nich wszedł do długoterminowych relacji lub żonaty ich partnera online, zgodnie z 2006 raportu Pew Research Centre.

Brian Schechter, współzałożyciel i co-CEO HowABoutWe powiedział, że jego firma będzie zalogowany do gry Cupid, ponieważ rozpoczęła się w 2010 roku.

"Byliśmy inicjatorami offline etosu randki".

Członkowie HowAboutWe zamieścić typ dat, które chcieliby, np. wycieczka lub przejażdżkę rowerem, a inne odpowiedzi. Schechter powiedział prawie milion dat zostały zamieszczone na HowAboutWe. Fokus tej witryny jest to, co odróżnia ją dodał.

"Tradycyjne serwisy randkowe nie były ukierunkowane na ułatwienie w-świat doświadczenia, jak pomóc ludziom wyrazić swoją tożsamość online" Schechter powiedział.

Inne strony w tym OkCupid i Badoo używania smartfonów aplikacje więc pojedyncza może odkryć, czy są inni członkowie pobliżu której mógłby zainteresować się spotkać.

Badoo, który ma ponad 150 milionów zarejestrowanych użytkowników na całym świecie, posiada telefon aplikacji za pomocą funkcji Osoby w pobliżu, który pozwala użytkownikom na Badoo widać nikogo, kto jest w 4,8 km sąsiedztwie.

Wydarzenia

"Wszyscy jesteśmy o znalezienie sposobów po prostu ułatwiają i nie-zastraszenia, aby wyjść i spotkać nowych ludzi", mówi Louise Thompson, dyrektor Badoo w public relations. "To rodzaj dodaje, że poziom spontaniczności, że nie dostaniesz się na tradycyjnych randek".

Match.com planuje także uruchomienie lokalnych dostosowanych wydarzenia dla członków do wspierania w trybie offline spotkań. Grupy zaproszeni do wydarzeń są dopasowane za pomocą algorytmów uwzględniających wiek, płeć i zainteresowania.

Firma planuje gościć 200 zdarzeń na miesiąc w całych Stanach Zjednoczonych we wrześniu.

"Myślę, że będzie to największa firma wydarzenia na świecie, z wyjątkiem być może Olimpiady" Ginsberg powiedział.

Ale nie wszystkie strony internetowe randki decyduje się na spotkanie-up aplikacji i zdarzeń.

eHarmony, która opiera się na dogłębnej kwestionariusz dotyczący cech osobowości, powiedział, jego metoda okazała się sukcesem i cytuje 542 małżeństw dni, że spory wynikające ze spotkania na stronie internetowej.

"Wiemy, że działa bardzo dobrze", powiedział Jeremy Verba, CEO eHarmony to, dodając, że zalogowany wydarzenia eHarmony nie będzie działać z sposób robi swoje dopasowanie zgodności.

"EHarmony koncentruje się na coraz naszych członków do konstruktywnych odłączonych spotkań z ludźmi, którzy są głęboko zgodne" Verba powiedział. "Nie jesteśmy o stworzenie dużej skali szczęśliwe godziny".

Pomimo różnych podejść celem wszystkich serwisów randkowych jest ten sam - uzyskanie zgodnych ludzi, w trybie offline.

"Online dating jest zabawny rodzaj mylące, ponieważ ludzie nie faktycznie bieżąco w Internecie," Ginsberg powiedział.

Ta część, nie ważne jak to ułatwione, nadal dzieje się w osobę.