wtorek, 14 sierpnia 2012

Należy przełączyć swój styl?


Każdy lubi się pomysł spotkania kogoś wielkiego, sympatia je, a ich sympatia do Ciebie. Myśl o konieczności kompromisów, ustępstw, czy God Forbid faktyczne zmiany nie wróży dobrze dla osób samotnych.

Wszyscy wierzymy, że jesteśmy wspaniałymi stworzeniami i każdy kto sięga powinno nas akceptują nas takimi, jakimi są! Dlaczego chcesz zmienić proszę kogoś innego, prawda?

Realistycznie rzecz biorąc, ilu ludzi w długotrwały związek trwały może faktycznie powiedzieć, że stało się pracować pozostając dokładnie te same osoby? Mój przyjaciel ma kobiety, która próbuje dać mu makeover. Proste rzeczy, naprawdę, nic szczególnie ważnym. Osobiście uważam, że ona uczyniła swój wizerunek o wiele bardziej dopracowany. Zauważyłem zmiany prawie natychmiast i zauważyłem jak miło jego nowy wygląd był.

Jego chłopcy dając mu ciężko, jednak do przełączania się jego styl, aby uspokoić swoją kobietę. Pomimo tego, że mówi im, że ją tak lubi "Sugestie", oni wciąż wierzą, że ona po prostu podjęła pierwszy krok w kierunku dominacji i że to jest znak ostrzegawczy.

Czy mężczyźni się martwić o ich kobiety podejmowania zbyt wielu zmian do rzeczy, jak ich wygląd / obrazu itp? Są oni otwarci na pewne sugestie czy też natknąć się kontroli?

Czy kiedykolwiek włącza swój styl po randki kogoś? Czy kiedykolwiek zaproponował zmianę na kogoś innego? Jak reagują?

Przez mądrych Diva, niepowodzenia w Atlancie Randki Blog