poniedziałek, 30 lipca 2012

Zdywersyfikować swój portfel Randki


Gdy jesteś tam randki, łatwo dać się złapać w rutynę i nadal aktualne ten sam rodzaj osoby znowu i znowu, ponieważ czuje się znajome i wygodne. Czasami jednak gra go bezpiecznie nie przyniosą oczekiwanych rezultatów, czy naprawdę chcesz, wynika, że ​​przynosiła Państwu najlepsze osoby, osoby, z którą można spędzić swoje życie.

Podobnie, kiedy inwestują w swoim portfelu akcji, możesz zdecydować się grać bezpiecznie i pozostać w tych samych zasobów przez długi czas, nawet jeśli nie wykonują że dobrze, bo wiesz, te stada, a oni czuć się bezpiecznie. Albo może masz taki zdywersyfikowany portfel, który nigdy nie masz trochę czasu, aby wiedzieć zbyt wiele o danym magazynie w szczególności. W inwestowaniu jak w randek, wiele osób nie są wygodne z ideą zmienia swoje portfolio, ponieważ nieznana jest ryzykowne, chociaż może produkować lepsze wyniki w dłuższej perspektywie.

Więc skąd wiesz, czy powinieneś trzymać się tego, co wiesz lub podjąć ryzyko i dywersyfikować? A jeśli nie różnicować, jak należy go o to robi? Podam kilka rad, w jaki sposób podjąć tę decyzję ...

- Ocena aktualnej sytuacji celownik jak oceniłby Pan swoją aktualną ofertę akcji. Jeśli portfel ma jedną akcje w nim innych znaczących, musisz zdecydować, czy nadszedł czas, aby podjąć zobowiązanie, po prostu się do niego lub gdy nadszedł czas, aby zagrać pole, inwestować w niektórych innych zasobów i zobacz, czy zapasy te dają lepsze wyniki dla Ciebie.

- Pomyśl o swoich długich celów krótkoterminowych, jeśli chodzi o posiadanie relacji w taki sam sposób jak byś podczas decydowania o sposobie inwestowania. Szukasz małżeństwa lub długotrwałego HOLD? Lub szukasz do tej pory wiele osób, aż znajdziesz odpowiednią osobą dużo jak chcesz inwestować w wiele akcji i zobaczyć, który pojawia? Albo podejście jest w porządku, ale musisz być jasne, co się faktycznie chce osiągnąć.

- Poproś kogoś, aby pomóc Ci ocenić swoje okoliczności randkowe jak znajdzie się wyszkolonym doradcą, które pomogą Ci ocenić swoje portfolio papierów wartościowych. Znajdź kogoś, kto ma obiektywne oko, ale w tym samym czasie, zna swoje osobiste cele. Daj mu dać swoją opinię w, dlaczego należy utrzymać swoje portfolio jak to jest, czy wyjść i próbować spotkać kogoś nowego.

- Ucz się od tego, jaki ludzie można potencjalnie bieżąco tak jak chcesz kształcić się na tego rodzaju zasobów, które można zainwestować. Jeśli zawsze koncentruje się na niebieskich zapasów chipowych, być może nadszedł czas, aby pomyśleć o małym magazynie cap teraz, to znaczy, być może nadszedł czas, aby spróbować randki kogoś innego od normy. Jest typem osoby, zawsze wybrać pracę dla Ciebie? Być może jeśli zmienisz typ bitowy, należy znaleźć lepsze połączenie.

- Bądź proaktywny o pozwolenie ludzie wiedzą, że starasz się poznać nowych ludzi, tak jak byś niech ludzie wiedzą, jeśli szukasz inwestować w nowe akcje. Idź do ludzi w swoim życiu jak przyjaciółmi, rodziną i współpracownikami jak zaufanych powierników i niech zaproponować kilka nowych potencjalnych klientów.

- Jeśli masz już zdywersyfikowany portfel i jesteś tam gra pole, spędzić trochę czasu oceny każdego i każdej osoby, którą obecnie randki jak oceniłby Pan każdą akcje masz w swoim portfolio. Czy prowadzenie jakichkolwiek nośności, co oznacza, że ​​"stado" nie wykonuje dla Ciebie w ogóle, a może jesteś po prostu marnujesz swój czas? Czy jest tam ktoś giełdowy naprawdę przyćmiewa całą resztę i być może nadszedł czas, aby skupić się na niego bardziej wyłącznie?

- Zastanów się, z kim się spotykasz obecnie i dlaczego on jest naprawdę w swoim życiu tak, jak byś zastanowić się, dlaczego akcje są w waszych portfeli. Mieszkasz z kimś, bo boją się samodzielnie lub dlatego, że boją się nieznanego lub mieszkasz z kimś, ponieważ on lub ona jest w sam raz dla Ciebie i jesteś po prostu wahania, aby pełnowymiarową zaangażowanie.

-Znajdować sposoby na poznanie nowych ludzi takich jak Ty znajdzie różne sposoby, aby usłyszeć o nowych akcji. Być może można przyjąć zaproszenie do zdarzenia lub strony, gdzie będzie inny tłum jak może chcesz czytać różne materiały badawcze, aby odkryć coś innego, w którym do inwestowania.