niedziela, 10 czerwca 2012

Online Dating Makes A Przerwy Relacje badania wynika


Przez Andrew Stern

(Reuters) - Połowa dorosłych Amerykanów zna kogoś, kto znalazł miłość przez internet, a jednocześnie internetowa odgrywa ważniejszą rolę niż przed rozpoczęciem relacji jest również forum, na oszustwa i kłamstwa, które kończy się ich, według sondażu wydany w poniedziałek.

Wydany w przeddzień Walentynek, badanie 1000 osób na zlecenie Euro RSCG Worldwide konsultant marketingowy znaleźć jeden na pięciu powiedział mieli romantyczny lub seksualny związek rozpocząć online. Czterdzieści dziewięć procent zna kogoś, którego związek rozpoczął w ten sposób.

Z drugiej strony, jedna trzecia respondentów badanych na początku tego miesiąca zna kogoś, którego związek zakończył się z powodu działań internetowych, a trzy czwarte uważa silnie seksualne komunikacja prowadzona on-line poza relacji stanowiły oszustwa.

Online romans ewoluowała od pierwszych dni flirtuje na czacie lub "cyberseksu" pomiędzy nieznajomymi, którzy nie mieli zamiaru spotkaniu osobiście.

"Co ludzie nie przebywał on-line w Internecie, w przeważającej części," Euro RSCG Chicago Prezes Grupy Norm Yustin powiedział. "Teraz nasze dwa światy są mieszane, a ludzie spotykamy się online i jak się zachowujemy na portalach społecznościowych wpływa na nas w domu iw pracy -. Na dobre i na złe"

Oszustwo jest stałą line ryzyko i dwóch profesorów uniwersyteckich komunikacji znaleźć w swoich badaniach, że 80 procent z 78 profili one próby ze stron internetowych kojarzeń daleko od prawdy, do pewnego stopnia.

Profesorowie zidentyfikowane pomocne wskazówki, które mogą być rozciągające lub kurczy, prawdę o sobie: Liars tendencję do unikania zaimek pierwszej osoby "i" do zdystansowania się od ich kłamstw, często zatrudnieni zaprzeczenie takie jak "nie nudny", a niż "ekscytujące" i trzymali ich samooceny krótkie.

"Mniej piszą, tym mniej nieprawdziwe rzeczy mogą pamiętać i wspierać później", powiedział Toma Catalina z University of Wisconsin-Madison, który współpracującymi z Jeffreya Hancocka z Uniwersytetu Cornella.

Waga została kłamał najczęściej z kobietami się średnio o 8,5 funtów (3.9 kg) i mężczyzn o 1,5 funtów (0.7 kg). Połowa fudged ich wysokość i jeden na pięciu kłamał o swoim wieku.

"Pewnego dnia może być oprogramowanie powiedzieć, jak prawdopodobne jest, że sprytny człowiek, którego profil patrzysz na leży do Ciebie, a nawet, że ktoś jest zwodniczy w e-mailu," Toma powiedział. "Ale to może trochę potrwać."

(Edycja przez Daniela Trotta)