środa, 13 czerwca 2012

Randki w powiecie


Hałas uliczny wypełnia tło jako Sam Yagan mówi szybko do swojego telefonu komórkowego. Ma talent do wydajności. On jest pochodzący katalizator, samozwańczy W zeszłym lutego, jego datowania stronie "naukowy facet matematyka." - OKCupid - zalogowany 1,3 miliona unikalnych użytkowników.

Więc kiedy przyszedł czas, aby się dowiedzieć, jak poznawać ludzi, jego nazwisko na szczycie listy osób do obsługi telefonicznej.

Większość Washingtonians wydają się być pracoholików i przeszczepy lub kombinację tych dwóch. Z ogólnej populacji, takich jak, że osoby samotne są w gorszej sytuacji jeśli chodzi o spotkanie potencjalnego partnera.

"DC jest - jak dotąd - najbardziej aktywny [na OKCupid] w przeliczeniu na mieszkańca," Yagan mówi. "Inne miasta nawet nie zbliżył."

Ponad 10 procent ludności DC są aktywnych użytkowników na stronie, według danych Yagan, i 75 procent tych użytkowników są młodsi niż 35 lat.

Czy chcesz wziąć tech trasę lub bardziej tradycyjny aleja istnieje jedna podstawowa zasada do zapamiętania: "Nie można brać tego zbyt poważnie," Yagan twierdzi. "Ludzie się więc likwidacji o tym."

Zamiast obawiając się odrzucenia, przyjąć, że objętość jest kluczowa: Szanse, że pierwsza osoba, z którą spotykają się dzieje za jeden dla Ciebie jest niski, mówi Yagan, który uzyskał dyplom z matematyki i ekonomii z Harvardu, a później udał się do otrzymywania MBA w szkole biznesu Stanford. "Half bitwa jest zmuszenie się do wyjść i spotkać ludzi".

Więc, gdzie są najlepsze miejsca, aby znaleźć inne miłosne poszukujących w powiecie?

Czy to chwytając po pracy libacja na Off paska rekordu w Hay Adams hotelu, lub podłączając do laptopa na schadzki w Adams Morgan, miejsca, gdzie solowe Oglądanie osób jest wspólne wyciągi ciężar lukę i sprawia, że ​​ludzie spotkań czują się mniej zmuszony .

Na schadzki, galimatias z kanap, krzeseł i stołów są rozproszone dla maksymalnego komfortu. Darmowe Wi-Fi umożliwia pracę (lub surfować na Facebooku) podczas wypić kawę, herbatę, przekąskę lub wypicie napoju alkoholowego. Znajduje się na ulicy często gorączkowy 18 w Adams Morgan, Tryst jest oazą.

Tia Scagliarnini, front-of-the-house menedżer chce bar i kawiarnia być idealnym miejscem dla osób, które nie jest ani domu, ani pracy, powiedziała.

"Naszym celem jest wspieranie społeczności i uczynić ją miejscem, gdzie ludzie są przystępne."

Klientela jest zróżnicowana, dodała: Studenci pisać doktoraty lub magisterskiej, kluby książki, dziennikarzy, artystów i przedsiębiorców wszystkich pasków. Tryst również happy hour siedem dni w tygodniu i na żywo jazz w poniedziałki, wtorki i środowe wieczory.

"[Tryst] może być cokolwiek chcesz go mieć, naprawdę," powiedziała. "Jesteśmy zawsze pełen ludzi, więc nie musisz czuć się samotnie lub cieniu."

Ale jeśli pragniesz czegoś więcej prezydenckich głową w dół króliczej nory do piwnicy Hay Adams hotelu.

W ciągu rzucanie odległości od Białego Domu, karykatury kultury politycznej Waszyngtonu można zobaczyć w zgiełku. Powrotem do kontrolera domeny z przeszłości, to klasyczny bar to miejsce do "widział i nie słyszał," powiedział Andrew Welch, dyrektor żywności i napojów z Hay Adams hotelu.

Co to znaczy, dokładnie?

"Nazwa baru mówi sama za siebie" Welch powiedział. Zasadniczo, co dzieje się w Off the Record pozostaje wyłączony zapis.

Bliskość centrum miasta do polityki, biznesu i prawa biur przynosi w niektórych wielkich nazwisk, a Welch ma na celu utrzymanie jakości obrazu, dla których bar jest znany. Środowisko sprzyja relaksujące rozmowy - pokój wyposażony jest w kominek - i wielki listy koktajli specjalnością jest wisienką na szczycie.

Co się stanie raz ustawić swoje zabytki na hangout?

"Musisz rozwinąć swoje kryteria wyszukiwania," wyjaśnia OKCupid na Yagan, którego witryna używa równań matematycznych do określenia wyników, zamiast psychologii - co jest podstawą innych witryn randkowych.

"Zmieniliśmy sposób datowania dzieł", dodaje. Większość ludzi mówi, ograniczyć się do tylko poszukiwanie osób, które mieszczą się w ich ustalonej koncepcji idealnego partnera: jeden przynależności politycznej, przedział wiekowy lub inne cechy.

"Ludzie mówią rzeczy w stylu:" Och, nigdy bym się z kimś cztery lata młodszy ode mnie. " Naprawdę? Prawdopodobnie tak. "

W miejscach, które mają atmosferę i kulturę wszystkie ich własny, uderzając rozmowę i prosząc o czyjejś klamki Twitter jest łatwe. I nigdy nie wiesz co może się stać z nim.

Scagliarnini, menedżer w schadzki, powiedziała, że ​​utworzyła ostatnio rezerwacji na człowieka na sobotni wieczór - który jest zawsze nie-nie, ponieważ, jak zajęty kawiarnia może być. Ale to była wyjątkowa okazja: On poznał swoją obecną dziewczynę losowo na danym kanapie - i chciał zaproponować na tym samym meblu używanymi na tej samej nocy dwa lata później.

Powiedziała, że ​​tak.