sobota, 9 czerwca 2012

Online Dating dla nich pracowali, dwóch nauczycieli matematyka!


DeSoto, Kan - facet numery, Winnetonka High School matematyki nauczyciel Kaleb Stoppel, jest surowe, jeśli chodzi o planowanie.

"Moi rodzice i mój brat byli prawdopodobnie trochę zmęczony mnie przypominając im o tym, co musieli zrobić" Kaleb żartował.

On przeżywa każdy szczegół Walentynki za ostatni miesiąc lub tak, i wielki moment nadchodzi w górę. Kaleb Zaczyna się pocić trochę.

Chór jest na miejscu i tak jest jego dziewczyną, Allison Blanchard, nauczyciel matematyki w Mill High Valley School.

On pojawia się pytanie.

"Jesteś moim jedna prawdziwa miłość. Jesteś moim najlepszym przyjacielem, i byłbym zaszczycony spędzić resztę mojego życia z tobą. Wyjdziesz za mnie? "Stoppel zapytał nadzieję znał już odpowiedź.

"Tak będę z tobą ożenić" Allison powiedział ze łzami w oczach.

Biorąc pod uwagę tylko minut na dostosowanie się do szczęśliwego wiadomości, Blanchard powiedział, że już najwyższy czas!

"Byłem dając mu trochę trudny okres na jej temat, ale nie, nie miałem pojęcia, że ​​to się dzieje tutaj lub w ten sposób," powiedziała.

"Jestem naprawdę zaszokowany, że wszyscy są tutaj. Ta część I podkradał-I podkradał w. "

Dwie zostały wspólnie przez pięć miesięcy, ale mówią, że to wystarczająco długo.

"Kiedy wiesz, wiesz," powiedział.

"Tak. Bez wątpienia w moim umyśle o tym. Kocham go ponad wszystko ", powiedziała.

Allison nie zawsze był taki pewien. Spotkali się na Match.com, a po tym zainteresowało, Allison wykonane Kaleb czekać tydzień na odpowiedź na jego przesłanie.

"On jest trochę młodszy ode mnie, a ja nie chce chłopca frat kolegium", powiedziała.

Po trzecim dniu Allison mówi, że wiedział, że chce poślubić Kaleb. Para jest już ustalić datę na jakiś czas tego lata. Mówią oni o 90 procent wykończone planów.