sobota, 19 listopada 2011

Jak zachować Kobieta


Oto kilka rad na utrzymaniu kobiety, dzięki uprzejmości mojego przyjaciela Phil - najlepsze kobieciarzem ty lub ja nigdy się nie dowie!

Mówi, że trzeba zawsze trzymać coś w zamian, i zawsze pozostawiają wiele do jej wyobraźni, aby zachować jej ciekawość życia. Większość z nas faceci są niemal tak samo, ale kobiety nie wiemy, a ciekawość jest jedną z najlepszych broni.

Inną rzeczą, jaką powiedział było to, że masz do niej tęsknić. Każdy tu wie o rzadkości i są niedostępne, ale w celu niedobór być skuteczny, musisz być pewien jednego - czas robi spędzić z tobą musi być absolutnie niesamowite, i bez wątpienia najlepszy czas mogła z nikogo.

Teraz nie mówię musisz zabrać ją do nowych miejsc i pokazać jej nowych rzeczy. To nie pomaga, ale nie jest to konieczne. Mogę iść do centrum handlowego z Philem i najbardziej niesamowite raz. Musisz być w stanie stworzyć niesamowite, niezapomniane przeżycia z każdego, wszędzie, szczególnie gdy naprawdę się liczy.

Ponadto, nigdy nie może być priorytetem w życiu. Zawsze umieścić jej drugi do czegoś, czy to rodziny, kariery, przyjaciół, cokolwiek. Ale zostawić kawałek nadziei w jej umyśle, że stanie się # 1.

Plus, mówi, musisz dokonać jej włożyć trochę pracy w spotykać się z Państwem w celu dla niej wartość. Dodać do niej przyjść i ciebie, sprawdź jej wydać trochę pieniędzy na ciebie, aby jej wezwanie i czy sprzyja, itp. Kiedy robi rzeczy dla Ciebie będzie usprawiedliwić swoje własne uczucia dla ciebie i pozwolić im się rozwijać.

Jest to doskonałe porady bez względu na jakim etapie jesteś w związku