niedziela, 20 listopada 2011

Dodać proste decyzje szybko i łatwo


Nigdy nie jąkać, zastanawiać nad tym, czy zainwestować sporo energii mentalnej w ponad-analizy większości stosunkowo prozaicznych decyzji, które muszą być wykonane w romantycznej sytuacji. Kiedy prosisz dziewczynę, masz plan i zrobić szczegółowe zalecenia. Nie, "Co chcesz zrobić? Nie wiem, co chcesz zrobić?" Ołowiu. Wszystko, co trzeba zrobić to zgodzić. Jeśli ona nie zgadza się z konkretnej propozycji, to doprowadzić ją do innego wniosku.

Data obiad? Aby otworzyć drzwi samochodu dla niej. Parkowanie w pierwszym miejscu otworzyć widzisz. Zbliżając się do gospodyni wzywającego, "Tabela dla dwóch osób w obszarze obowiązuje zakaz palenia." Lub jeśli nie ma gospodyni, szybko badania sceny, wybrać się stół i udać się do niego. (Być może zwrócić się do daty: "Czy to tabeli w porządku z tobą?" Nic złego w byciu uprzejmym.) Ty bierzesz menu, przeszukać go krótko na kilka minut, a następnie umieścić go w dół i porządku. Gdy już oboje skończyliśmy jeść, wybrać sprawdzić i zapłacić.

Bez względu na to jakiego rodzaju randka na którą idziesz, czy jest to data obiad w restauracji, przyjęcie w domu przyjaciela, lub dzień w parku znajdują się dziesiątki prostych niewiele decyzji, które muszą być wykonane. Jako człowiek, to twoim zadaniem jest zgrać termin, do przejęcia, by wszystko było łatwe i przyjemne jak to tylko możliwe dla pani.

Wszystko powinno płynnie. W rzeczywistości, ona jest nieco oceny można w oparciu o jak gładko daty ma "flow". Jeśli płynie, ona stwierdzić, że data idzie dobrze, że istnieje pewna chemia pomiędzy sobą, a będzie o wiele bardziej prawdopodobne, chcą zobaczyć jeszcze raz.

Jeśli data nie płynie, czyli wiele niezręcznych pauz podczas przejmować tych drobnych decyzji, ona zaczyna wątpić, że jesteś w rzeczywistości typem człowieka, że ​​szuka. Ona zaczyna wątpić w "chemii".

Oprócz zwiększenia początkowego sukcesu randki przez zwiększanie przepływu, musisz przejść do tych prostych trochę decyzji - szybko i łatwo - nawet po uruchomieniu widząc kogoś na bieżąco. Dlaczego? Ponieważ w tego rodzaju mało decyzje szybko i łatwo to łatwy sposób, aby pozyskać szacunek.

Pamiętaj, szacunek jest jednym z najważniejszych elementów romantyczny związek. Jeśli ona nie szanuje ciebie, nigdy nie będzie cię kochał ... lub nawet pożądanie po. Zdobywając szacunek pań ma kluczowe znaczenie dla romantycznej sukces.

Istnieje wiele mało sposobów na garner zakresie (przedmiotem innego artykułu). Jednym z najprostszych jest do obsługi tych punktów decyzji z łatwością. Jest to również jeden ze sposobów, że faceci bardzo często zepsuć ... i nawet nie zrealizować.

Wyobraź sobie wizytę w tym samym restauracja z datą. Jeździsz w kółko w poszukiwaniu najlepszych miejscu. Nie ma więc gospodyni i jej stać i spróbować podjąć decyzję, gdzie należy usiąść. Po kilku minutach, ona wybiera stolik i ci dwa głowę za to.

Kelner podchodzi i pyta, co chcesz do picia. Myślisz, że na chwilę, zapytać, co mają, to po roku prowadzi listę w dół, w końcu wybrać coś. Kiedy wraca do przyjąć zamówienie, jesteś nadal próbuje zdecydować, co chcesz, nadal studiuje menu. Twoja data gotowy do celu. Możesz poprosić o więcej czasu.

Gdy test jest, to niech tam siedzą na wieczność, próbując zdecydować, czy należy płacić, lub powinna była zapłacić połowę, lub cokolwiek innego.

I tak dalej ... na i tak przez całą noc. Jesteś chwiejny na prostych niewiele decyzji ... hamując przepływ i chemii ... i traci coraz więcej szacunku w terminie oczy.

Co robić? Gdzie zaparkować? Co zamawiać? Są to wszystko przykłady "punkty decyzyjne", które występują dość często w romantycznej sytuacji ... i tych punktów decyzji przedstawić Państwu możliwość gromadzenia zakresie od pani ... lub projektu słabości.

Oczywiście, nie mówimy o podjęcie dyktatorskie podejście do związków. Jeśli chce robić coś innego, lub siedzieć gdzie indziej, lub zapłacić za obiad ... grzywny. Te małe rzeczy nie powinno mieć znaczenia dla Ciebie. Po tym wszystkim, masz oko na wielki obraz - zabawy.

Pamiętaj ... niezdecydowanie w człowieku jest wysoce niepożądana cecha, a okaże się kobieta szybciej niż nudny parę Scooby-Doo bokserki. A kiedy nie pocałować na dobranoc, rozpoczyna badania połączeń, a nigdy nie wychodzi z Tobą na ten drugi termin ... nie będziesz miał za to winić tylko siebie.