wtorek, 22 listopada 2011

Jak czytać język ciała


Jak stwierdzić, czy mężczyzna jest zainteresowany kobietą? Take a wskazówka jego kontakt wzrokowy, mimika twarzy, ramion i na nogi i ogólnie postawę, co on myśli i czuje. To nie jest zbyt trudne, aby wiedzieć, czy związek jest oczarowany lub skazani. Wystarczy zwrócić uwagę na drobne szczegóły, które pokazują wszystko.

Kontakt z oczami i poszerzania się źrenic

W USA ludzie zakładają, że kontakt wzrokowy jest bardzo istotna w wiedząc, czy ktoś mówi prawdę, czy jest kłamliwy. Jednakże, w niektórych kulturach, bezpośredni kontakt wzrokowy jest oznaką braku szacunku. W kulturach, w których kontakt wzrokowy jest dopuszczalne, oczy pozostały na drugiej osobie w oczy co najmniej 80 procent czasu wykazuje zainteresowanie.

Co jest ważniejsze jest rozszerzenie źrenic, ludziom coś nie mają kontroli nad. Jeżeli osoba zainteresowana jest inna osoba, uczniowie mogą rozszerzać. Aby dokładnie sprawdzić to, omówić coś osoby, oczywiście nie ma żadnego interesu i oglądać jego uczniów uciskać. Wtedy wnieś go do czegoś, co jest jedną z jego pasji, i zobaczyć co się dzieje.

Miga lub Winking

Kiedy ktoś miga, często wykazuje zainteresowanie, co mówi druga osoba, zgodnie z Reading Eyes, artykuł na stronie internetowej Światowego psycholog. Winking jednak zróżnicowana w zależności od kultury. W świecie zachodnim, mrugając to zalotne gesty, podczas gdy w innych kulturach, to jest brak szacunku.

Zamknij Stałego

Mężczyzn i kobiet, którzy stoją bardzo blisko może być okazuje jej zainteresowanie. Inne wziąć pod uwagę, aby wskazać pozytywną świadomość są:

Należy pamiętać, że mogą występować pewne różnice kulturowe, które mogą powodować różne czytanie zamiaru osoby. Większość Latynosów mają zwykle mniejszą strefę komfortu niż wielu Azjatów, ze względu na kulturowe wychowania. Należy pamiętać, osoby w tle i obserwować zmiany w jego określonego zachowania. Jeśli zaczyna się stały dystans od siebie a następnie zbliża, skupiając się na rozmowę, jest to oznaką zainteresowania.

Signs of a Woman interesie

Wiele kobiet, świadomie lub nieświadomie, okazywać zainteresowanie człowiekiem, przesuwając określony sposób lub gestów, które wskazują, że ich zmysły są podwyższone. Kiedy rzuca jej włosy, udary włosy lub przenosi go z dala od twarzy i eksponuje jej nagie ramiona, co pokazuje pragnienie uwagę. Inne rzeczy może robić to lizać jej wargi, stosuje się świeże szminki lub wolno skubać na coś ona jedzenia.

Znaki człowieka Odsetki

Mężczyźni mają tendencję do oglądania kobiety gestów, patrząc na znak, że są zainteresowani. Jeśli czują się pewni, że nie zostaną odrzucone, mogą podnieść brwi i niech on spadnie, zgodnie z Tracey Cox w 18 Clues Język ciała, które mówią, że się interesuje, artykuł o ivillage.com.

Inne objawy uważać na to:

Chociaż objawy fizyczne nie są niezawodne, mogą wskazać inne osoby zainteresowanie. Zwróć uwagę na kontakt wzrokowy, miga, rozszerzenie źrenic, jak blisko innych stanowiskach osoby, preening i inne gesty, mowa ciała na silne wskazówki. Jeśli jest to pierwszy dzień, najlepszym sposobem, aby dowiedzieć się co druga osoba myśli lub czuje ma przyjść prosto i zapytać.