piątek, 7 października 2011

Co ja dowiedziałem się o zimnej podejście


Po uruchomieniu się w tym miejscu, można przeczytać o różnego rodzaju technik i postaw, a otrzymasz podekscytowany. Zaczynasz chodzić z uczuciem inicjacji. Wiesz, w tajemnicy, wiesz jak się kobiet.

Ale zimno podejścia są nadal przerażające.

Kiedy wszyscy zaczynają na zimno podejść nerwów regały - pocisz się, drżeć, przewracać słowa. Jak się ma dostać dziewczyna zachowuje się jak ten?

Czytaj dalej i dowiedzieć się.

Przede wszystkim, trzeba zaakceptować fakt, że jesteś nie będzie świetnie na tym, kiedy zaczynasz. Będziesz zepsuć.

Ale wypłata jest słodki. Zaufaj mi, zakłopotania i screwups z przeszłości będzie coś spojrzeć wstecz z wielką dumą i robią wspaniałe historie. Będziesz mógł spojrzeć wstecz i śmiać z siebie, i miejmy nadzieję, że są w stanie się śmiać z siebie teraz.

Porozmawiajmy o postawę należy mieć. Dolna linia, twoja postawa powinna być taka obojętność. To ile mogę i być powszechnie poprawne. Jestem wyluzowany, I żart wokół i baw się z nim. Ale nie ważne w jakim stylu masz, lub co Twoje cele są relacje z dziewczyną, obojętność jest kluczem.

Oto Big One: Kiedy zaczynałem, nie chcę dziewczyny wiem, że odbierałem na niej, gdy zacząłem z nią rozmawiać. Myślę, że błąd się do myślenia, że ​​jeśli dać jej znać, próbowałem ją odebrać, chciałbym pokazać zbyt wiele zainteresowania i luźne krawędzi. A może w jakiś sposób obrazić, próbując ją odebrać.

Taka postawa jest większy problem niż nerwowość, i był prawdopodobnie największa rzecz trzyma mnie z powrotem. Dziewczyny lubią dać się trafić na. Czy diss czy nie, idą do domu zadowoleni, ponieważ czują się docenione i sexy.

Więc kiedy rozmawiać z dziewczynami, nie starają się ukryć fakt, że przyciąga do nich. Oni wiedzą, co się dzieje, kobiety nie są głupie. Pokaż im wystarczająco odniesieniu być uczciwym. Poza tym, kim jesteś, aby ukryć swój motyw. Jesteś człowiekiem, mężczyźni jak kobiety. Lubisz ją, więc nie wstydzi się pokazać.

3-Druga zasada: nigdy go nie użyłem, gdy zaczynałem. Chciałem lepiej na tym zimnym rzecz podejścia i wiedziałem, że muszę wyjść i praktyki to zrobić. Tak więc nie było potrzeby, aby dla mnie sztuczka się do ruchu w

Zadaj sobie pytanie, dlaczego chcesz z nią porozmawiać. Kiedy znajdziesz swoją odpowiedź (może to być praktyka, tańczyć, rozmawiać, aby uzyskać numer, cokolwiek to jest) nie powinno być nic, by powstrzymać cię przed ruszeniem w I przypomnij sobie to będzie zabawa.

Procedura ta odbywa się w głowie o wiele szybciej niż 3 sekundy. Po robi to przez chwilę nie pomyśli - jeśli pojawi się dziewczyna, którą chcesz rozmawiać, po prostu instynktownie iść z nią porozmawiać.

Jak otworzyć i co mam mówić o raz ja otworzyć jej?

O ile otwarcie jej idzie, zazwyczaj go z "jak leci?", "Hej", lub "hi". Ale jeśli jestem w dobrym nastroju, użyję "Heeeeeey" żartobliwie. Bawcie się dobrze.

Jeśli chodzi o czym rozmawiać, to trudne pytanie. Nie wiem co powiedzieć, bo naprawdę nie pamiętam, co mam mówić. To dobra rzecz.

Nie chcesz chodzić z planem, co powiedzieć. Tylko niech przepływu rozmowy naturalnie. To było dla mnie trudne, ale po przekręcane dość nagle znalazłem mogłem convo z nikim jednak długo chciałem. Kluczowy punkt że: Nie nauczyłem się, jak trzymać convo od czytania artykułu. Nauczyłem się przez rozmowy o.

Kilka porad: kiedy mówimy do niej, zapytaj ją o siebie, zapytać ją, czy ona w to, co idealnej kobiety jest w. Pozwól jej pokazać, kim jest. Postawa nie powinno być powinno być "jestem nią zainteresowany?"

Ok, oto coś, co naprawdę niech dziewczyna wie, że jesteś zainteresowany jej: Kontakt z oczami. Jest to nawet ważniejsze niż kino.

To, gdzie będą w stanie dać jej znać, że jesteś zainteresowany. Można mówić o wszystkim - kontaktu z oczami i na nastrój. Po uruchomieniu z nią rozmawiać ogólnie chcesz mieć "Interesuje mnie, słucham" spojrzeć w oczy, to będzie budować komfort i kontakt.

Później w convo kiedy już zbudował wiele zaufania i relacji, a masz może jej udowodnić, że jest warte czasu, zaczynają patrzeć na nią z "wiesz co chcę zrobić" oczy. Nie starają się ukryć swoje zainteresowanie pamiętam. Jesteś pewny swojej seksualności, a ty go po tym, co chcesz.

Kino dla tych, którzy nie wiedzą jest fantazyjny sposób powiedzieć, dotykając kogoś. Kino było niewygodne dla mnie na początku, ale utrzymuje się w nim i stało się naturalne. I nie zamierzam spróbować i nauczyć się kino za pośrednictwem artykułu, nie można zrobić. Jedynym sposobem, aby nauczyć się to robić, dopóki nie jest naturalne. Jedna wskazówka, jaką mogę dać, choć nie jest zwracać uwagę na to, co robią ręce, pozwól im robić swoje.

Dobra, więc masz podszedł do niej, mówisz jej, dobry kontakt wzrokowy, kino, wydaje się ona ciekawa. Jak zamknąć?

Zależy od celów i sytuacji. Jeśli chcesz, aby uzyskać jej numer, a następnie zdobyć. Nie ma znaczenia, w jaki sposób zapytać w tym momencie. Do teraz chce dać ci to, więc nie masz do niej uciekać. Ale nie wstydź się pytanie za nią. Jeśli można obsługiwać intensywny kontakt wzrokowy Jestem pewien, że nie będziecie mieć problemy z uzyskaniem numeru.

No nie masz. Po przeczytaniu wszystkiego, mam nadzieję, że jesteś bardziej wykształcony na zimno podejść. Ale zagwarantować Państwa nie dostanie dobry w nich przez czytanie tego i jakiegokolwiek innego artykułu. Ale uzbrojeni w tej informacji i prowadzone przez swój cel coraz lepiej na zbliżających się, jesteś na dobrej Ciebie sposób.

Teraz wyjść i się zabawić z nim.