środa, 5 października 2011

No More Mr Nice Guy


Miłość jest jak Monopoly planszy. Niektóre zasady muszą być przestrzegane, trochę szczęścia jest zaangażowany, a ktoś jest zawsze oszukuje. Co najważniejsze, jest to gra, i aby wygrać, trzeba grać i grać dobrze.

Bycie miłym facetem, jestem pewien, że czuję się nieco niezręcznie granie w gry z kobiet można spotkać. Nie jest w przyrodzie. Czujesz się nieuczciwy, brak szacunku, a czasem, w dół w prawo oznacza. Ale to są typy facetów piskląt kopać, i jeśli plan kiedykolwiek spędzenie wieczoru w hotelu w Park Place, lepiej zacząć kraść pieniądze od bankiera.

Oczywiście co jakiś czas dostaniesz szczęście rzut kostką i wylądować na bezpłatny parking, ale żeby być naprawdę udane, trzeba opracować strategię. Poniżej znajdziesz 10 zachowań miłych facetów może wyświetlić w celu zgłoszenia się bardziej atrakcyjne dla kobiet, które poszukują. Wdrożenie lub wszystkie z tych zachowań w codziennym osobowości i oglądać kobiety stada do Ciebie jak mrówki do upadłego Dorito. Bądź jednak ostrożny, wyniki mogą być niebezpieczne dla sprężyn.

1. Zabrać metody.

Gdy kobieta ma zdobyć smak Ciebie, prosimy usprawiedliwienia siebie. Zawsze pozostawiaj ją chcącą więcej Ciebie. Oto prosty mała wskazówka. Po pierwszym z nią spotkać, udawać, że zapomnisz swoje imię. Ona będzie umierania pozostawiają niezatarte wrażenie na was tak nigdy nie zapomnisz jej imienia.

2. Flirt z innymi kobietami i mieć pewność, że go widzi.

Kobiety chcą mężczyzn poszukiwanych przez inne kobiety. Jest to fakt. Kobiety są bardzo konkurencyjne i będą widzieć jako ostateczną nagrodę, jeśli ona walczy o swoje uczucia. Ponadto, będzie szybko zrealizować potrzebę, by wyrwać cię, zanim ktoś inny.

Podczas używania innych kobiet, jak może to wydawać się okrutne, nigdy nie czują się winni. Zaufaj mi, nie będzie nadanie jej namysłu, gdy przedmiot twoich pragnień jest oderwaniem szortach.

3. Zaufanie jest kluczem.

To nie myślenia. Jeśli zachowujesz się jak przegrany, poczujesz się jak przegrany a to z kolei kobiety postrzegają cię jako przegrany. Nigdy nie będziesz się określone w ten sposób. Będziecie prawdziwie przegrany.

4. Bądź uroczy.

Podczas spotkań towarzyskich, a zwłaszcza w jej przyjaciół, stają się w centrum uwagi. Jeśli widzi, że inni ludzie chcą być wokół ciebie, ona może chcesz być wokół ciebie też. Będzie chciała, aby zobaczyć co to całe zamieszanie jest o.

5. Zamknij się w końcu.

Ludzie stają się bardziej interesujące chwili zamknąć usta. I dla kobiet, połowa zabawy jest wyzwanie dowiedzieć ciebie.

6. Należy unikać poważnych rozmów na wszystkich kosztów.

Scott Weiland to najlepiej. Rozmowy zabić. Wierzcie lub nie, kobiety są tak wystraszył tych rozmów, jak mężczyźni. Może nawet bardziej, biorąc pod uwagę, że nie spodziewają się ludzie gotowi rozmawiać o poważne rzeczy relacji. Poza tym, oni zawsze mają rację tak więc po co się męczyć?

7. Zastraszyć ją.

Zawsze patrz jej w oczy, dopóki nie odwraca wzrok w pierwszej kolejności. Jest to ten sam ekspertów techniki użyć do szkolenia psów, aby być posłusznym. To również powoduje kobiet. Ale powstrzymać się na pokazaniu jej fizycznej miłości. Im dłużej się jej czekać, tym bardziej będzie chciała go.

8. Czy coś złego.

Wszystko, co będzie myślała, jest ekscytująca, pełna przygód, i / lub intrygujące. Pamiętaj, James Dean? Wystarczy wyobrazić sobie, jak wiele Poon, co można uzyskać, jeśli było więcej takich jak on.

9. Wybierz znajomych nad nią.

Jest to jeden z moich ulubionych. Cały czas jesteś ze znajomymi, ona będzie się z koleżankami mówiąc im co szarpać jesteś. (Chyba że jest się oszukuje ciebie.) Ale kiedy wreszcie zrobić z nią zobaczyć, to będzie jak małżeńskiej wizyta w więzieniu hrabstwa.

10. Nigdy, NIGDY nie oznacza, niech wie, jak bardzo czujesz się za nią.

Nie obchodzi mnie, jeśli myślisz, że Bóg posłał ją dla Ciebie i chcesz się z nią ożenić dzisiaj, nigdy niech wie, że. W chwili, ona wie, że mają głębokie uczucia do niej, jej zadaniem jest ponad. Zdobyła. Dostała się i jej zabawa się skończyła.

I porównać go do połowów. Siedzisz cały dzień z przynętą w wodzie i kiedy w końcu złowić rybę, co zrobić? Usuniesz go z powrotem do wody. Wierz mi, w chwili, ona złapie haczyk, linii i ciężarek, z powrotem w napoju dla Ciebie.