czwartek, 15 września 2011

Wartość Confident Trwałość


Allen Thompson

Być może słyszałeś historie. Być może był krewnym lub znajomym, a może oglądanego nocny talk-show, a niektóre smashingly piękne vixen była na o tym, jak ona i jej mąż spotkali.

Są tak w miłości. Mają idealne małżeństwo. Nie wyobrażam sobie, będąc od siebie.

Ale to nie zaczyna w ten sposób.

Nie była ona w rzeczywistości, bardzo zainteresowany w nim przy pierwszym spotkaniu.

Ale on wykonywał swoje, a on był nieugięty. To był miesiąc, może nawet lat, zanim w końcu pękł.

Ale ona nie crack. Fell po uszy zakochana w nim ... a oni żyją w świecie marzeń - żyli długo i szczęśliwie, ponieważ.

Jak to możliwe?

Mam na myśli to czy nie czytać, więcej niż raz chyba, że ​​kobieta wie, w ciągu kilku minut od spotkania człowieka, jeśli ona jest romantycznie interesuje go, czy nie. Czy on się umieścić w kategorii wykonalne lub dontable natychmiast? Przyjaciela czy kochanka? Hot czy nie?

Jak ona może w końcu spada na człowieka, który nie była natychmiast przyciąga?

No niech napełni was w.

I to "wypełnienie" będzie odnosić się istotą jest Don Juan. Samego rdzenia staje się taki człowiek, panie zawsze chciałeś być.

Kluczem do kobiet, aby w otoczeniu kobiet, jest kluczem do zazdrości wszystkich znajomych, a kluczem do Don Juan ... jest przekonany, Trwałość.

Przekonana Trwałość składa się z podjęciem decyzji, co chcesz, i będzie dla niego ... i robi to z uśmiechem, mimo wielu przeszkód, które najprawdopodobniej spotkać po drodze.

Przeszkody mogą, na przykład, obejmować takie rzeczy jak: ona nie zwraca rozmowy, łamie lub zmianę harmonogramu dnia, że ​​nie flirt z tobą lub śmiać się z twoich żartów, że trudno jest rozmawiać, ona wydaje się zainteresowany ktoś inny , iw ogóle, ona nie stawia się na lub wyjść z sposób przekazać, że jest tobą zainteresowany.

Innymi słowy, przeszkody są po prostu jak dziewczyna będzie działać, który nie jest bardzo zainteresowanych.

Teraz ... gdy mówimy o Confident Trwałość, jesteśmy głównie o kobiety, które nie znam. Kobiety właśnie spotkałeś. Lub kobiet, które nigdy wcześniej nie wydane wszelkie dużo czasu z. Nie mówimy tu o kobiety, które znam (i miał sympatii) lat.

Stosujemy techniki Confident Trwałość uzyskać wstępne zainteresowanie się, aby uzyskać jej się zrelaksować i otworzyć się, aby uzyskać numer telefonu i dostać w pierwszym terminie. Przekonana Trwałość nie jest usprawiedliwieniem, aby kontynuować wysiłki na kobiety, że jesteś szalony o to, ale kto wie, że całkiem dobrze, i nie ma żadnego interesu w was.

Teraz są zasadniczo 2 sposoby radzenia sobie z sytuacją, gdzie jesteś zainteresowany dziewczyną, ale ona wcale nie jest tobą szaleje.

1) można zrezygnować, przejść obok niej! I poszukać kogoś, kto jest bardziej zainteresowanych.

Jest to popularna strategia wśród mężczyzn, którzy zaczynają się o "grę". Jest to prosty i bezpieczny sposób radzenia sobie z kobietami. I to, co wielu facetów się tego nauczyć, ponieważ z wiekiem, i rozpocząć realizację ile czasu zmarnowałem realizacji kobiet, które nie były nimi zainteresowane.

Oczywiście, źle o nexting dziewczyny jest to, że nie dostaniesz dziewczyny.

I najczęściej popełnianym błędem facetów przy stosowaniu tej strategii jest nexting kobieta zbyt szybko. Oni flirt z kobietą, a ona nie flirt z powrotem - następny. Oni zostawić wiadomość na jej komputerze, a ona nie oddzwoni - następny. Planują daty, ale nazywa się w ostatniej chwili zrezygnować - następny.

Krótko mówiąc, obok każdej kobiecie, która nie wyświetla natychmiastowe duże zainteresowanie.

Co jest nie tak z tym mówisz?

Cóż, błąd o to, że jesteś filtrowania kobiet oparte po prostu na ich początkowy poziom zainteresowania Ciebie. Jesteś filtrowania kobiety na podstawie tego, czy są natychmiast przyciągać do Ciebie, czy nie.

Jest to słaby strategii, a nie jednego zatrudnionego przez prawdziwego Don Juana. To cuchnie na niski poziom zaufania, ego kruche, i strachu.

I to także zły strategii.

To źle, bo czekasz na kobiety, które właśnie poznałeś, że możesz mieć tylko rozmawiał na 3 lub 4 minuty lub mniej, do wyświetlania znaków duże zainteresowanie. Czekasz na jakąś kobietę, że nie wiedzą, kto prawie nie zna Ciebie, aby denerwować się na myśl o spędzanie czasu z tobą.

Spodziewając natychmiastowe duże zainteresowanie jest nierealne!

Teraz, oczywiście, możliwe, że stanie się to, że będzie ona natychmiast zdecydowanie przyciągać do Ciebie ... może dlatego, że jesteś po prostu w jej typie fizycznie, jej przypominać kogoś, kogo kiedyś szaleje (może wujek Steve), ona jest bardzo zdesperowany w tej chwili, czy jesteś naprawdę na początku gry, kiedy podszedł do niej i udało się cios ją całkowicie z wody.

Wszystkie te rzeczy są możliwe, ale nie należy na nich polegać.

Widzisz, gdy strategia obejmuje sortowanie kobiet na podstawie początkowego poziomu zainteresowania, umieściłeś całą przyszłość w ręce losu. Jeśli ona jest natychmiast przyciągać do Ciebie - świetnie! Jeśli nie - dalej!

Jako Don Juan nie chodzi o sortowanie kobiet i nexting kobiet. Każdy może sortowania kobiet w oparciu o ich poziomy początkowe atrakcją. Że nie podejmuje żadnych umiejętności. To, co się nie o strach przed odrzuceniem i zbliża się wiele kobiet ... aż zdarzy się szczęście i dowiedzieć, kto z jakiegoś dziwnego powodu nieznanego, to natychmiast przyciągać do Ciebie.

Jako Don Juan jest o uzyskanie kobiet chcesz. I to o podjęciu kobiety, która ma niskie lub umiarkowane zainteresowanie i, stosując kilka prostych zasad, konwersja, że ​​na duże zainteresowanie i, miejmy nadzieję, przemożne pragnienie, aby zobaczyć cię nago.

Lub 2) Możesz zrealizować swoje.

Teraz "realizacji", gdzie robi się trudne i skomplikowane.

Można prowadzić ją w taki sposób, że można natknąć się jako zdesperowany, jak większość kolegów Juans Non zrobić, jak większość facetów na tym świecie zrobić. Można też wykonywać w taki sposób, że pojawiają się pewny siebie, silny, charyzmatyczny ... jak Don Juan nie.

No to porozmawiajmy o tym, jak Don Juan prowadzi kobiet. Porozmawiajmy o 6 głównych cech pewni trwałości.

I pamiętaj, Confident Trwałość nie tylko wytrwałość. Przekonana Trwałość jest procesem wyświetlania niektórych cech osobowości, które faktycznie Ci bardziej atrakcyjny dla kobiet ... jak je realizować.

1) nie Don Juan denerwuje.

Don Juan jest zawsze pełną kontrolę nad swoimi emocjami. Nie gniewaj się, gdy dziewczyna nie odpowiedział na jego wezwanie. Nie popadają w depresję, kiedy łamie daty. On nie ma zazdrości, kiedy flirtuje z innym facetem. On nie staje się zirytowany, kiedy nie pojawi się w restauracji lub ona pojawia się późno.

On nie reaguje w żaden z tych sposobów, ponieważ oczekuje te małe niedogodności występują. On rozumie, że kobiety są kruche. Kobiety są ponure. Kobiety są nielogiczne i bardzo niespójne. (Zwłaszcza kobiety z niskim do umiarkowanego wstępne zainteresowanie.)

On także, że jest zbyt wcześnie, aby spodziewać się spójne pozytywne zachowania.

Pamiętaj, że są kobiety, które prawie nie znam. Być może kobiety, które spotkał w centrum handlowym, na ulicy, w sklepie spożywczym. Nie ma żadnego powodu jeszcze do wyświetlenia znaków duże zainteresowanie. To twój Don Juan pracy, aby dać im powodów. Ale to zajmuje trochę czasu razem.

Teraz wyższy jej poziom zainteresowania, tym mniej kruche, nastrojowy, nielogiczne i niespójne ona się zachowuje. Ale tak naprawdę nie ma "prowadzić" bardzo zainteresowanych kobiet, prawda?

2) Don Juan nie martwić się o jego ego.

Niektórzy faceci są zbyt zaniepokojeni zranienia, zbyt zaniepokojeni podejmowane są zaletą, zbyt zaniepokojeni odniesienia głupca, i zbyt obawiają się, że wszystko się okaże źle ... się bardzo skuteczne w realizacji kobiet.

Don Juan nie martwić się o takie rzeczy. Don Juan nie boi się odrzucenia, nie boi się do użycia, nie boi patrzeć głupi i nie boi się niepowodzeniem.

Jego samoocena jest wysoki i mocno zakorzenione. On jest szczęśliwy i kochający życie. I działania kilku łuszcząca się, nastrojowe, a panie nielogiczne nie będzie to zmienić. I to podstawy tej wysokie poczucie własnej wartości, co daje mu pewność prowadzenia kobiet, które wydają się nie wszystko, co interesuje go.

Można nawet powiedzieć, że Don Juan kocha wyzwania osiągając dziewczyny zainteresowania, zamknięcia numeru telefonu, zdobywając pierwszą randkę, a następnie przekształcenie jej niskim oprocentowaniu w wysokości.

3) Don Juan nie jest leniwy.

Przekonana Trwałość nie jest konieczne, gdy dziewczyna jest bardzo interesują się nami od samego początku (innymi słowy, kiedy szczęście out). Przekonana Trwałość jest konieczne, gdy dziewczyna ma niskie do umiarkowanego poziomu początkowego zainteresowania w nas.

Oczekujemy więc, że problemy. Spodziewamy się, że przeszkody. Spodziewamy się, że prawdopodobnie nie będzie powrotu naszego powołania, to będzie ona anulować daty, albo, że nie pojawi się, itp.

I jesteśmy przygotowani do radzenia sobie z nim. Jesteśmy przygotowani, aby zadzwonić ponownie i ponownie (do mamy absolutnie nie). Jesteśmy przygotowani na daty anulowania lub zmiany planów (zawsze mamy plany tworzenia kopii zapasowych). Jesteśmy przygotowani na nią sprzeczne i mylące (i zignorować). I jesteśmy przygotowani do pracy naszej drodze przez wszystkie przeszkody, dezorientacja, problemy i dramaty innych, aby uzyskać to, czego chcemy.

Pierwsze kobiety nie zawsze jest łatwe. Czasami musimy działać trochę. Ale, jak mówią, nic warta jest wart pracy.

(Uwaga specjalna: istnieje wiele strategii, bardzo fajne, że można wykorzystać, aby zwiększyć prawdopodobieństwo jej podanie liczby, swoje powołanie do tyłu, jej przyjęcie daty, a jej faktycznie pokazują się szukać tych, w przyszłym artykule.).

4) Don Juan ma opcji.

Jednym z głównych powodów, Don Juan jest w stanie kontrolować swoich emocji, że nie denerwować i martwić się o rzeczy, jest że zawsze realizuje wiele kobiet w tym samym czasie.

Uświadamia sobie, gdy zaczyna jego dążeniu do jednej pani, zwłaszcza, że ​​rzeczy mogą nie wyszło. Nigdy nie może się jej i jest w pełni przygotowany do radzenia sobie z sytuacją. Więc on ma inne opcje.

Naprawdę myślisz, że chcesz siedzieć niepokojące lub denerwować, lub zająć się "ochrony swojego ego", jeśli się na randkę z Susan w środę, na randkę z Kelly w piątek, dwóch innych kobiet do Ciebie dzwoni cały czas, i stos 9 lub 10 różnych numerów telefonów siedząc na komodzie?

Oczywiście nie, można się zrelaksowany i pewny siebie. Gdy dziewczyna nie zwraca połączenie, nie byłoby faze się nieco. Kiedy anuluje w ostatniej chwili, można do śmiechu. Kiedy widzisz jej flirtu z innym facetem, można usiąść i cieszyć się show.

To nie znaczy, że jesteś graczem, czy że nie chcesz, jedna kobieta na wszystkich innych. Tyle tylko, że jesteś wystarczająco inteligentny, aby nie wkładać wszystkich jajek do jednego koszyka, aż będziesz pewny, że ona jest puttin wszystkich jej jajka w niej również.

5) Don Juan akceptuje nieuchronnego gier i testów.

Fakt, że kobiety gry i mężczyzn testu nie czyni ich złych ludzi. To po prostu oznacza, że ​​mają wiele możliwości (wielu facetów, którzy są nimi zainteresowani) i musieli oni pochodzić z testów (często podaje się w sposób nieświadomie) jako sposób filtrowania swoich prześladowców do Średnia chłopcy i Real Men.

Jeśli zastosujemy się do podstawy jest Don Juan, zawsze przejść testy i zdmuchnąć konkurencji. Tak więc Don Juan nie martw się wiele na temat tych małych testów.

Ale nawet jeśli nie, nawet jeśli przejdą wstępne testy, a ona staje się bardzo nią zainteresowanych, nie oczekuj, testy i gry do zatrzymania. Nigdy nie oczekiwać, że wszystko będzie logiczne i łatwe do kobiet. Nie będą.

Na przykład, może ona być bardzo lubi Ciebie i wciąż nie zwróci rozmów telefonicznych, lub mogła złamać daty lub flirt z innymi facetami, lub coś innego takiego. Dlaczego?

Bo wie, od lat czytania Cosmo i dyskusji na temat "strategii" z przyjaciółmi, jak grać w gry. Wie o grze trudne do uzyskania, gorące i zimne, społecznego dowodu, że jest bardzo zajęty, itp. A znalazłszy człowiek, który naprawdę bardzo chce (co byłoby ciebie, Don Juan), przez golly, ona idzie do korzystania z tych wszystkich sztuczek i technik, aby spróbować go zatrzymać.

Więc nie pozwól, by zdenerwowany lub mylić się. Weź to jako komplement, że jest umieszczenie w tym wszystkim wysiłek, aby był zainteresowany.

6) Don Juan wie, że on jest wyjątkowy.

Cała podstawa zatrudnienia Confident Trwałość jest wiedząc, że jesteś nie tylko świetnym facetem, ale najlepiej faceta kiedykolwiek spotkam. Wiesz głęboko w was duszy, że gdyby mógł Pan po prostu blok swojego czasu (daty lub dwa), że można cios jej się i dokonać jej zapomnieć co drugi facet ona nigdy nie wiadomo.

Piękne kobiety są wszędzie. Udaj się do dowolnego centrum handlowym, lub klub nocny, lub biurowiec, lub wybrać się na spacer na zatłoczonym chodniku. Piękne kobiety nie są tak rzadkie. Widzisz je przez cały czas.

Ale są rzadkie. Jesteś Don Juan. Jak wielu facetów uważasz za Don Juans? Ile myślisz, są naprawdę dobre z kobietami? Cóż, mój przyjacielu, to bardzo niewiele. To wiem na fakt. Ale gdybym miał do zgadywania, powiedziałbym, może 3 na 100 facetów są dobre z kobietami, a może 1 na 1000 jest Don Juan dobry z kobietami.

Jeśli będziecie zachowywać te liczby w pamięci, jeśli pamiętać, że liczba drop dead gorgeous kobiet znacznie przewyższa liczbę Don Juans, zaczynasz zdawać sobie sprawę, że "Hej, jestem tym, który specjalnych tutaj. Jestem facetem, że wszystkie te kobiety szukają. "

To musi być swój sposób myślenia. To jest mentalność Don Juan.

Aby pomóc w krystalizacji zasad Confident Trwałość dla Ciebie, jak walka z życia przykład Don Juan, którzy regularnie zatrudnia Confident Trwałość oczarować panie? Mówię o człowieku, James Bond. (Dobra, dobra, że ​​nie jest naprawdę prawdziwe.)

Każdy fan wie, że James Bond nie zawsze mają natychmiastowy sukces z kobietami. Czasami kobiety nie są zainteresowane w nim, czasem się nim gardzi, czasami są gorzkie zło wrogów, a czasem rzeczywiście chcą go zabić.

Czy te "drobne" przeszkody zawsze przeszkadza James? Nie ma mowy. Kiedy kobieta zachowuje się jak ona nie interesuje, gardzi nim, lub chce umarł, co on robi? On tylko się uśmiecha.

On wie, że kobieta nie może mu się oprzeć ... na długo. On wie, że on jest wyjątkowy. I zatrudnia wszystkich powyższych zasad Confident Trwałość do uroku i rozbroić panie.

Więc kiedy w dziedzinie pięknych pań, zachować zasady Confident Trwałość pamiętać: nie denerwuj się, zapomnieć o ego, nie bądź leniwy, zatwierdza badania i gry, mają wiele możliwości, i, co najważniejsze, zawsze pamiętać, że jesteś Don Juan oraz pani będzie szczęście, nawet mają szansę na Ciebie.