wtorek, 13 września 2011

Mentalność Znajomi


Jedno, co zauważyłem o wiele facetów przybycie tutaj jest to, że zastanawiasz się, jak włączyć się od przegranych w graczy. To nie działa w ten sposób!
Jak każdy tutaj wie aż za dobrze, największy rozróżnienie między graczy i przegranych leży w ufności / samoocenę.

Mam teorię, dlaczego niektórzy ludzie mają tendencję do problemów zbliża dziewcząt:

Sex jest postrzegana jak Święty Graal, przejście do męskości lub poczucie tożsamości osiągnięcia przez niektóre osoby.

Jeśli ci ludzie nie dostają w ogóle, ich zauroczenie seks staje się szkodliwe, obniżając ich poziom zaufania na stałe myśl, co nie płacą. W wyniku rozmowy z dziewcząt staje się trudne, ponieważ podejście polega wyłącznie na zamiarem uzyskania określonych.

Te sex-pragnął osób tracą opanowanie, ponieważ ich wysiłki dążyć do osiągnięcia czegoś mają jeszcze doświadczenia, lub mają problemy występują. Dzieje się tak ze względu na ciśnienie, które wprowadzają się do osiągnięcia ich idealny cel przewidzianych się.

Aby mojego punktu tutaj: Zamiast zbliża dziewcząt z zamiarem ich seks, dziewczyny podejście z zamiarem tylko przyjaciele są.

Ludzie są zwierzętami społecznymi. Dążymy do budowania stałych relacji z innymi osobami. Jak trudno jest się zaprzyjaźnić?

Strategia ta może osiągnąć następujące dla Ciebie:

* Możliwość prostu być sobą. Brak ciśnienia tutaj, ludzie!

* Możliwość zdobycia zaufania po prostu się z dziewczętami.

* Doświadczenie zdobyte zbliża się i mówi do dziewczyny.

* Możliwość, że "przyjaciel" chętnie krok do gry swat dla Ciebie.

Randki i seks są złożone w sobie, więc muszą być osiągnięte w krokach. Spróbuj przechodząc Algebra liniowa bez podjęcia żadnych klas matematycznych pomiędzy arytmetyki i algebry liniowej. Nie można po prostu przejść.

Kiedy seks jest pierwszą rzeczą, którą obraz w głowie, gdy po raz pierwszy widzi dziewczynę, to nieuniknione nerwy będą wątpić ... jeśli jej podejście z naciskiem na taki wynik, szczególnie jeśli niedoświadczony.

Zbliżając się dziewczyny jak się z nadzieją staje się niczym więcej niż przyjaciółmi, będzie odzwierciedlać genuinity, zaufanie i przyjazne ciepło - cechy dziewczyny wyglądają w facetów.

Nie możesz zgodzić się z tymi dziewczynami, ale doświadczenie, które się z niej będzie naprawdę ułatwić podejście dziewcząt.

Zrelaksuj się, przestać próbować działać tak, jakby ktoś nie jesteś. Przestań próbować manipulować i czytać lub bezpośredniego jej działania, ponieważ wszystkie z tych czynników na brak koncentracji musisz porozmawiać z ufnością do dziewcząt.

Po uzyskaniu koniecznego zaufania, to kiedy może zacząć martwić się o inne czynniki.