czwartek, 8 września 2011

Prostota W klubie


Znalazłem z mojego doświadczenia z przeszłości clubbing, że tak długo, jak sukienka super, ładnie pachną, taniec całkiem dobrze, i pokazać trochę odwagi kobiet zbliża, dostaniesz więcej dziewcząt niż całkiem twarzy faceta, który stoi w rogu obserwuje ludzi taniec.

Większość dziewcząt w klubie nie szukasz "Mr Perfect". Są po prostu szukasz dobrej zabawy, a może "wykonalne" facet. Pamiętaj, że kobiety są nie do zabawy i jest zbyt stresujące i nie jest tak przyjemnie iść w poszukiwaniu Mr Perfect.

Jak przedstawiają się jako "wykonalne" faceta?

Celem nie może być najlepiej wyglądający facet lub najlepiej macker lub najlepszego tancerza. Jest to po prostu patrzeć w porządku, mówić dobrze, i taniec w porządku, bo większość dziewczyn nie jest to, że snobistyczny na parkiecie. Tak długo, jak masz te proste rzeczy w dół, jesteś "wykonalne" facet.

Nie staraj się zbyt trudne - to, że będziesz wyglądać jak jeden cel, freak desperacko seksu. Zawsze cool, spokojne, i pewny siebie.

Zasadniczo, moja gra jest oparta na za neutralne i proste. Tak długo jak nie są zbyt ohydny wygląd, nie taniec bardzo dziwne, lub mówić jak wilkołak, prawdopodobnie będzie akceptowane przez 75% piskląt jest podejście. Te, które odrzucają jesteś prawdopodobnie zbyt snobistyczny i tak ... dlatego, że jesteś bardzo dobry połów.

Po prosty plan gry, nie wywierać zbyt dużego nacisku na siebie, i skupić się na FUN, będzie bardziej skuteczne, niż jeśli jesteś spięty, zawsze staramy się myśleć o coś mądrego do powiedzenia, albo udaje, że coś lub ktoś, że nie jesteś.

Tak, to jest gra liczb w klubie, więc nie daj się zakochałem się tylko jedna dziewczyna. I być pewnie trwałe w podejść.

Oto mój plan gry dla tych, którzy potrzebują kilka przykładów:

1. Kontakt z oczami.

2. Smile.

3. Jeśli uśmiecha się z powrotem, mówię: "Cześć, jak masz na imię?"

4. I nie dać jej moje imię, chcę zobaczyć, czy ona jest naprawdę interesowały się mną.

5. Po tym, jak się jej nazwisko, uśmiecham się i mówię: "Niech taniec." Jeśli ona odrzuca mnie dalej.

6. Po rozciąganie i szlifowania z nią (dotykając ją delikatnie) Pytam, czy chce iść gdzieś tak możemy rozmawiać. Jeśli nie przejdę do innej dziewczyny.

7. Gdy dojdziesz do jej ustronnym miejscu, można ją uwieść z uśmiechem, convo lekki i zabawny, i kino (dotyk). Ona uwiedzie Cię z powrotem, bo jest nią zainteresowanych. Pamiętaj, że uwodzenie jest dwóch graczy. Nie musisz robić wszystkich prac. Odpowiadanie na jej subtelne pokusami, zamiast próbować robić wszystko.

8. Następnie należy przenieść w na pocałunek. Będzie to ostateczny test zainteresowania. Pocałunki zwykle przerwie pozostałych barier, że ona może mieć maksymalnie.

9. Co chciałbym zrobić, to być subtelne i dokuczanie z moich ust. Staram się nie używać języka w pierwszej kolejności. To pozwoli jej chcesz, żeby Twój język jeszcze bardziej, aż w końcu, że ona wydobyć jej.

10. Po pocałować, po prostu zrobić blisko, że czujesz, jest właściwe. Może chcesz zrobić jedną noc stać blisko, czy tylko numer telefonu blisko, więc można przejść pracy innych piskląt.

Proste!


Pamiętaj, że prostota jest również bardzo skuteczne, gdy szukasz relacji długoterminowych. Jeśli z góry i uczciwy w swoim motywem, najprawdopodobniej znaleźć dziewczynę, która czuje to samo.