czwartek, 22 września 2011

Pięć ważnych rzeczy do rozważenia O Randki


Każdy to robi. Nie każdy kocha. Czy lubisz randki lub znaleźć stresujące i straszne, wiesz, że jeśli kiedykolwiek będzie znaleźć jedną osobę, która może zatrzymać swoje życie na zawsze dating, musisz to zrobić. Panowie, po prostu do tej pory dziewczyny jeśli kiedykolwiek będzie znaleźć idealny dla ciebie. Więc tutaj jest kilka dobrych rad dla Ciebie.

Nadzwyczajne randki mogą być podzielone na pięć rzeczy na temat randek girls.They najważniejsze to:

Dziewczyny nie są faceci. Nie sądzę, jest zabawa, aby dźwięki poprzez umieszczenie ich ręce pod pachy i działa jak skrzydlaty stwór. Nawet jeśli są pijani, że nie lubię tego. Zapisz ten rodzaj zachowania w nocy facet.

Dziewczyny nie są faceci. Nie sądzę, że jest cool chwalić się wcześniejsze podboje związku. Oni nie chcą wiedzieć o ditzy blondynka, która nie miała nic do powiedzenia, ale miała najbardziej niesamowite rack, jakie kiedykolwiek stworzono. Ani też nie uważamy, że jest wspaniale mieć ich facet przywitał każda kobieta w tym miejscu. Weź daty do innego miejsca, tylko żeby być po bezpiecznej stronie i nigdy, nigdy, nigdy nie wspominają swoją byłą dziewczynę.

Dziewczyny nie są faceci. Oni nie lubią widzieć pojawi się w ich drzwi w gorszej starych dżinsów z taniego pięciu złotówki pizzy w ręku. Zaufaj mi na ten jeden. Może później - tak później, jak po dzieci stają się nastolatkami - to będzie dobrze dla tego typu rzeczy się wydarzy. Ale teraz, proszę, chłopaki: wziąć prysznic, umieścić na coś miłego, jak khaki i koszulki bluzy, i kwiaty w ręku zamiast tłustych fast food.

Dziewczyny nie są faceci. Nie kochają, gdy ich daty wyciąga buy-one-get-one-darmowe kupony na kasie restauracji zarejestrować. Nie ma nic złego z okazji, zwłaszcza w tych trudnych ekonomicznie czasach, ale korzystanie z tych gratisów, kiedy wyjdzie z twoją mamą (którzy będą kochać oszczędność) lub najlepszy kumpel (który nie zauważamy lub w jaki sposób zapłaty). Nie należy datę pomyśleć, że nie warto pełną cenę.

Dziewczyny nie są faceci. Nie znajdą odbijanie i farting konkursy komicznie interesujące i przyjemne. Kto może przyjść z jednym najbardziej cichy-ale-najbardziej zabójczy bez uprzedzenia ma nic do dumy, zgodnie z żeńską połowę populacji. Nie jest też tak fajnie jest być w stanie wypuszczają melodii do "The Star-Spangled Banner". Ponownie, zapisz go na noc piłki nożnej z bractwa braci.

Pamiętając o pięć najważniejszych rzeczy do zapamiętania o dating zabierze Cię dalej niż cokolwiek innego, jeśli chodzi o wielki czas na daty. Pięć najważniejszych rzeczy do zapamiętania o dating także pozwalają na uzyskanie więcej niż jednego dnia o tej samej pani. Istnieje wiele osób, które zaoferuje Ci wiele porad na temat randek, a nawet tacy, którzy po prostu powiedzieć: "Bądź sobą".

To nie jest straszna rady, ale uwierzcie mi, jeśli jest się obejmuje wszelkie zakazanego działań w pięciu najważniejszych rzeczy do zapamiętania, kiedy lista randki dziewczyny, nie być sobą. Być lepiej. Pamiętać o tych pięciu najważniejszych rzeczy o dating i mieć lepsze życie randki.