wtorek, 12 lipca 2011

Kto szuka Order Brides mail?


Gold Coast, Australia (PRWEB) 13 września 2006 - Zgodnie z Elenaâ € ™ s modeli, dating agencji zachodnich mężczyzn poszukujących rosyjskich i wschodnioeuropejskich kobiet do małżeństwa, istnieją znaczne różnice pomiędzy kobietami, które łączą Rosyjski Brides stron internetowych, ale nie płacić i mężczyzn, które płacą za ich usługi. Mężczyźni w różnym wieku iz różnych środowisk połączyć rosyjskie agencje małżeństwa, ale to jest bardziej dojrzały, że ludzie faktycznie płacić za usługi; młodszych mężczyzn wydaje się być w "zakupy okno" trybie.

Kraj mądry, najbardziej płacący członkowie są ze Stanów Zjednoczonych, z Wielkiej Brytanii sekund spore gospodarstwo, który nie jest zaskoczeniem, gdyż kraje te również liderów przez liczbę zarejestrowanych użytkowników. Inne kraje w top 10 to: Australia, Kanada, Norwegia, Niemcy, Holandia, Francja, Nowa Zelandia i RPA. Turcja, która jest numerem 3 na liczbę zarejestrowanych użytkowników na stronie internetowej ElenasModels.com, didnâ € ™ t sprawiają, że w top 10 przez liczbę płacących użytkowników, a także Włochy i Hiszpania (numer 6 i 10 odpowiednio przez liczbę zarejestrowanych użytkowników), Norwegia, Nowa Zelandia i Republika Południowej Afryki zastąpiła je w 10 najlepszych. Wydaje się, gorącej krwi Europejskiej Południa wolą patrząc podczas gdy mężczyźni z krajów odległych i chłodnica są skoki do działania.

Średni wiek płacący członkowie szukają rosyjski â € ~ wysyłkowej bridesâ € ™ to 42,9 lat vs 37,8 lat dla członków nie płacących, a tylko 5,1% płacący członkowie są poniżej 30 roku życia w porównaniu do 21,1% dla członków nie płacących . W-30 mężczyźni nie wydają się być szczególnie poważne o poślubieniu kogoś na drugim końcu świata.

Płacenie członkami międzynarodowych dating usługi są bardziej narażone na rozwód: 47,8% płacąc członków Elenaâ € ™ s modeli są rozwiedzeni vs 33,2% dla członków nie płacących. Członków płatnicze są bardziej prawdopodobne, już dzieci: 39,3% płacący członkowie mają dzieci w porównaniu do 28,8% dla członków nie płacących.

Nie płacących członków rosyjskich serwisów randkowych wydają się być bardziej frywolne niż płacenie członków: nie będącym członkami są dwa razy częściej poszukując rosyjskiej narzeczonej, a jednocześnie jest prawnie żonaty, 7% użytkowników nie płacących w związku małżeńskim lub w separacji vs jedynie 3,9% za wypłatę członków.

Nie płacących mężczyźni szukają Rosyjski Brides są niemal dwukrotnie bardziej narażone na dym w stosunku do członków płatniczej: 37,1% użytkowników nie płacących cieszyć się zapalając papierosa, a tylko 21,9% płacąc dymu członków.

Jest nieco bardziej wdowców wśród płacący członkowie: 2,1% wdowców wśród płacący członkowie porównaniu do 1,8% wśród członków nie płacących. Poziom wykształcenia użytkowników wypłacający jest również nieco wyższy: 86,1% płacący członkowie mają wyższego wykształcenia lub wyższy w porównaniu do 82,7% dla członków nie płacących.

Etnicznie, 90,7% płacąc użytkowników poszukujących Rosyjski Brides są białe, podczas gdy wśród członków nie płacących tylko 81,7% są białe.

Nowe badania potwierdzają, że większość poważnych rosyjski poszukujących panny młodej uczelni są wykształceni biali mężczyźni 30-50 lat z poprzedniego małżeństwa doświadczenia. Według Elena Petrova, właściciel Elenaâ € ™ s modeli, w większości mężczyźni klienci szukają młodszych kobiet w wieku rozrodczym założyć rodzinę z. Potomstwa jest główną siłą napędową większości mężczyzn połączenia rosyjskich serwisów randkowych, choć pytany mężczyźni zazwyczaj przywołać przedmiotem â € ~ tradycyjnej rodziny valuesâ € ™ a nie pragnienie, aby znaleźć kogoś młodszego i piękniej. Mężczyźni boją się pojawiać płytkie pragnąc młodszym partnerem, i dlatego temat wartości jest często wychowywani. Jednak mężczyźni rzadko kontakt kobiety w ich wieku bez względu na to, jak bardzo kobiety omawiają swoje przywiązanie do życia rodzinnego i wolą kontakt młodszych kobiet wyświetlania ich na całej długości zdjęcia. Kraju zamieszkania przyszłego panna młoda nie ma znaczenia dla człowieka, co potwierdza raz jeszcze, że nie jest to tło kulturowe są po.

Confessions of a Bride wysyłkowa: American Life Through tajski Eyes