środa, 13 lipca 2011

Coraz więcej starszych kobiet do uprawiania turystyki seksualnej


Mombasa, Kenia (Reuters) - Bethan, 56, mieszka w południowej Anglii na tej samej ulicy, jak najlepszy przyjaciel Allie, 64.

Są na swój pierwszy urlop do Kenii, kraju mówią to "tylko pełnym wielkich młodych chłopców, którzy tak jak my starszych dziewcząt."

Twarde dane są trudne do zdobycia, ale mieszkańcy na oszacowanie wybrzeżu, że aż jedna na pięć samotnych kobiet odwiedzających z bogatych krajów w poszukiwaniu seksu.

Allie i Bethan - który zarówno odmówił podania ich imiona i nazwiska - powiedział, że planował spędzić cały miesiąc turystyki w Kenii palmami plaże. Zachowują się tak dobrze, aby uniknąć w kraju urzędników turystyki.

"To nie jest zła", powiedział Jake Grieves-Cook, prezes Zarządu Kenya Tourist, zapytany o praktyki starszych bogatych kobiet podróżujących za seks z małymi Kenii mężczyzn.

"Ale to na pewno coś się boczyć na".

Ponadto, zagrożenia dla zdrowia są alarmujące w kraju występowania AIDS z 6,9 proc. Mimo, że używanie prezerwatyw może się tylko domyślać, Julia Davidson, wykładowca w Uniwersytecie w Nottingham, który pisze o turystykę seksualną, powiedział, że w trakcie jej badania poznała kobiety unikał prezerwatywy - znalezienie ich za "rzeczowa" ze względu na egzotyczne fantazje .

Białych plaż wybrzeża Oceanu Indyjskiego wyciągnął przed przyjaciółmi, obaj szli ramię w ramię z młodych afrykańskich kobiet, Allie spoczynku jej białe włosy, głowę na ramieniu swego towarzysza, sześć stóp cztery 23-letni stare z plemienia Masajów.

Nosił okulary nowych powiedział były darem od niej.

"Obaj coś chcemy - gdzie jest negatywny?" Allie zapytał bar później, pielęgniarstwo silny, złoty koktajl.

Była jeszcze ubrana w bikini, po prostu wyciągnął na dżinsy i naszyjnik z tradycyjnych afrykańskich kulki.

Bethan popijając tej samej lokalnej pić ". Medycyny" potężną mieszankę miodu, limonki świeże i wódki znany lokalnie jako "Dawa" lub

Trzymała jedno oko na jej data - 20-letni basen gry, czerwoną chustkę wiązana z powrotem dredy i nowy wygląd sportowe sandały na nogi.

Rozejrzał się i przyszedł do niej przyłączyć przy stole, całując ją, a następnie zbieranie więcej monet do gry basen.

"JUST niezdrowe"

Grieves-Cook i wielu menedżerów hoteli mówią, że robią wszystko, aby zniechęcić do praktyki starsze kobiety zbierając miejscowych chłopców, twierdząc, że jest daleko od rodzaju turystyki chcą zachęcić na wschodzie kraju Afryki.

"Szef stowarzyszenia lokalnych hotelarzy" powiedział mi, że rozpoczęło działania - jak gości odmowy, którzy chcą zmienić z jednego do pokoju dwuosobowym, "Grieves-Cook powiedział.

"Chodzi o to, staramy się te goście czują się równie niekomfortowo, jak to możliwe ... Ale to jest cienka linia Jesteśmy w 100 procent w stosunku nic nielegalnego, takich jak prostytucja Ale to inny z coś takiego -.. To jest po prostu niezdrowe."

Te same plaże od dawna znany przyciąga inny rodzaj turystów płeć - tych, którzy nadużywają dzieci.

Aż 15.000 dziewcząt w czterech nadmorskich dzielnic - o jedną trzecią wszystkich 18/12 roku życia dziewczynki nie - są zaangażowane w przypadkowy seks za gotówkę, wspólnych badań przez rząd Kenii i miłości ONZ dzieci UNICEF odnotowano pod koniec ubiegłego roku.

Do 3000 więcej dziewcząt i chłopców są w pełnym wymiarze czasu pracy seks, to powiedział, niektóre zapłacił za "akty najbardziej przerażających i nieprawidłowe".

"Żerowanie na biedzie?"

Emerging obok tego czarnego rynku handlu - i oczywiste w barach i na piasku, gdy słońce idzie w dół - są tysiące starszych białych kobiet nadzieję na romantyczny i prawne, spotkania z dużo młodszą Kenii mężczyzn.

Idą kolację w doskonałych restauracji, a potem tańce i powrót do drogie pokoje hotelowe z widokiem na wybrzeże.

"Jeden z rodzajów turystycznych seks przyciąga innych", powiedział jeden dyrektor w barze na plaży Bamburi Shorefront Mombasa się.

"Old biali zawsze są dla młodych dziewcząt i chłopców, żerujących na ich ubóstwo ... Ale te stare kobiety po ... nigdy nie wcisnąć prawnych ograniczeń wiekowych, wydają się szczęśliwi robiąc to, co jest szydziła w ich krajach. "

Eksperci twierdzą, że niektóre rozwijać w sprawie społecznego statusu i władzy finansowej, która pochodzi od podejmowania znacznie uboższe, młodszych kochanków.

"To jest to, co jest sprzedawane turystom przez firmy turystyczne - rodzaj powrotu do kolonialnej przeszłości, gdzie serwowane są białe kobiety, serwisowane i rozpieszczana przez czarne sługi", powiedział Nottinghan Uniwersytetu Davidson.

"LIVE jak bogaty"

Wielu odwiedzających są na poszukiwania mężczyzn jak Józef.

Miga olśniewający uśmiech i zbudowany jak gwiazda koszykówki olimpijski, 22-latek powiedział, że spał z ponad 100 białych kobiet, większość z nich 30 lat jego starszy.

"Kiedy idę do klubów, to są tylko kobiety, szukam teraz," powiedział agencji Reuters. "Mam żyć jak bogate mzungus (białych), którzy przyjeżdżają tu z bogatych krajów, pobyt w najlepszych hotelach i tylko o mojej zabawy."

W jednym klubie, grupa około 25 mężczyzn taniec - większość z nich Joseph sobowtórów - krawędzi coraz bliżej do tłumu kilkunastu białych kobiet, wszystkie w roku jesienią.

"To nie jest miłość, oczywiście. Nie przyszedłem tu w poszukiwaniu męża" Bethan powiedział na rytm walenia z głośników.

"To warunków społecznych kupić mu ładne koszulki i idziemy na kolację Tak długo, jak przebywa ze mną, że nie płacić za coś, i mam co chcę -... Dobry czas Jak to jest różni się od człowieka, zakup młodych kolacji dziewczyna? "