czwartek, 21 kwietnia 2011

Randki Porady dla Radzenie sobie z randki w ciemno


Kiedy wybierasz się na randkę w ciemno to dobry pomysł, aby zrobić to krótka. Idź na kawę lub napoje, w większości iść na lunch. Jeśli będziecie zachowywać daty krótkim wtedy nie będzie mniejsza presja na randce. Pozwoli to na zakres nawzajem bez potrzeby martwić się o stosowności, kto powinien zapłacić rachunek lub utrzymania długą rozmowę.

Plan, aby przejść do miejsca publicznego z ludzi wokół, ale nie zbyt zatłoczone i głośne. W ten sposób możesz być bezpieczny i mieć wystarczająco dużo prywatności rozmowę bez niczyjej głos coraz zagłuszone. Oczywiście, jest to dobry pomysł, aby trzymać z dala od regularnego hangouts więc nie musisz rozmawiać z przyjaciółmi. Skoncentrowanie się wyłącznie na datę aby dowiedzieć się o nim / nią i pomóc w podjęciu decyzji, jeśli druga data jest warta. Krótki okres czasu w miejscu bezpiecznym jeszcze prywatny jest idealnym miejscem na randkę w ciemno.

Utrzymanie zrównoważonego podejścia w rozmowę. Nie sarkastyczny lub przymusem wobec innych. Nie wiesz co datą mogą, ale nie obraźliwe. Plus będzie wydawać się surowy i brak szacunku. Jeśli jesteś facetem i zrobić sugestywne komentarze podejmiecie datą bardzo nieprzyjemne i jest mało prawdopodobne, można zobaczyć ją ponownie. Jest to także dobry pomysł, aby trzymać z dala od kontrowersyjnych poglądów, takich jak widoki i zorganizowanej religii lub polityki państwa, chyba że zostały już omawianie takich rzeczy online czy coś takiego przed spełnić randce w ciemno.

Najważniejsza wskazówka na etykietę, rozmowy, aby słuchać daty. Zadawaj pytania, aby dźwięk zainteresowanych i dowiedzieć się o datę. Przygotowanie listy pytań przed ręką może być dobry pomysł, aby podtrzymać rozmowę. Zadaj pytania otwarte, aby dowiedzieć się, co wartość to pomaga zrozumieć ich podstaw. Na przykład, co lubisz najbardziej? Albo co sprawia, że ​​pasji? Albo dlaczego lubisz swoją obecną? Itd. Jeśli skupimy się na konkretnych kwestiach, takich jak pytanie o latach spędzonych gdzieś wakacje lub jak wiele on ma, to nie ma miejsca na datę przekazania informacji o ich interesuje w ich własnych słów, dzięki czemu można je poznać lepsze.

Pamiętaj, aby podstawowe uprzejmości w każdym czasie. Należy wyłączyć telefon komórkowy, chyba że jesteś "on-call" w takim przypadku datą niech wie, że będzie ignorować wszystkie połączenia, z wyjątkiem nagłych przypadków. Nie należy oczekiwać zbyt wiele od tej daty. Jest to randka w ciemno więc będzie prawdopodobnie prowadzić do niczego, ale może to spowodować, co dobrego przyjaciela lub nawet satysfakcjonujący związek. Jednak najlepiej jest wyjść po prostu mieć dobry czas poznając kogoś nowego i to jest to.

Moja ostatnia wskazówka dla randce w ciemno to: Zrób własną zdanie na temat daty. Jeśli twój przyjaciel jest ustawienie się na tej randce w ciemno, nie pytaj o datę. Twoje imię opinie mogą się stronniczości w jednym kierunku lub innym. Najlepiej jest, aby przygotować się i spełnić daty z czystym kontem, więc można dostać się do, jak się czujesz na jego temat. Zawsze czytaj top bestsellerów na temat związków i celownik więc są aktualne do psychologii płci przeciwnej, więc nie sabotaż się do wadliwych założeniach. Dowiedz się podczas dnia, a będziesz miał najbardziej rozrywkową i edukacyjną można.

Os homens mais velhos provável bater Jackpot Love