poniedziałek, 25 kwietnia 2011

Miss Wielkiej Brytanii pozbawiony tytułu


Miss Wielkiej Brytanii Danielle Lloyd został pozbawiony jej tytuł po powiedzeniu magazyn że była celownik jeden z sędziów przed jej zwycięstwo.

Lloyd wykazało, że była w związku z Premiership angielski piłkarz Teddy Sheringham więcej niż dwa miesiące przed zawodami w lutym - to wcześniej twierdził, że oboje mieli dopiero ich romans w nocy z konkursu.

Przemawiając do magazynu Eve, w wywiadzie dla brytyjskiej gazety zgłoszone w piątek, że powiedział o parę butów, że Sheringham kupił jej na Święta Bożego Narodzenia, mówiąc: "Teddy Nigdy nie zapomnę tego wzroku Byliśmy jeszcze w łóżku, kiedy to otwarte." Niniejszego , zgodnie z tabloid Daily Mirror.

Organizatorzy konkursu byli również niezadowolony po ostatnich promocyjnych związanych z magazynu "Playboy", który powiedział, że będzie pozowanie topless w kolejnej edycji.

"Po ostatnich oświadczeń w prasie i czasopismach i upublicznienie na stronie internetowej Playboy ich następnym numerze, mamy niestety postanowił taśmy Danielle Lloyd jej tytuł jako" Miss Wielkiej Brytanii w 2006 r. "w trybie natychmiastowym", czytamy w oświadczeniu opublikowanym na Miss Wielkiej Brytanii strony internetowej w czwartek.

"Jesteśmy bardzo smutne, że to działanie było konieczne i życzymy jej wszystkiego najlepszego w przyszłości".

Copyright © 2006 Agence France Presse.

Dating og Drunken telefonsamtale