piątek, 29 kwietnia 2011

Regulamin Golden Dla powodzenia randki online


Dzisiaj, jesteśmy uwolnienia dziesięć złotych zasad do internetowych randek. Lista ta została opracowana przez kilka miesięcy, które stanowiły przegląd i odpowiedzi na tysiące profili i e-maile obsługi klienta. Zaczynaliśmy z listą pralnia zasad i zmniejszyła go do zasady, że klasyfikowane jako "The Fundamentals" udanej randki. Jeśli te zasady, korzystania z Internetu celownik będzie proces zabawne, szybkie i łatwe. Każdy z następującymi zasadami zostaną omówione bardziej szczegółowo w przyszłości blogów, ale teraz, oto krótkie podsumowanie 10 złotych reguł do udanej randki.

1. Bądź jak-stanie: Jest to dużo łatwiejsze niż myślisz, i klucz leży w utrzymaniu profil prosty i podsumowane. Twój profil maluje obraz tego, kim jesteś i jakie masz na temat. Paint szeroki obraz (jestem wychodzące osoby korzystającej z zewnątrz. Spędzam wolny czas na snowboardzie, Backpacking, turystyka, pływanie, jazda rowerem itp..). Mieszkanie na jednego lub dwóch przedmiotów może spowodować, by ludzie uwierzyli, że jest nie wiele innych działań dzieje się w twoim życiu (Jestem inżynierem i to jest moim obowiązkiem jest opracowanie programu, który współdziała z wzory, to producenci i to reklamodawcy, aby wypełnić codzienne raporty analizy ). Im więcej działań, które można dodać w swoim profilu, bardziej zachęcające możesz dać innym chce się z Tobą skontaktować.

2. Bądź entuzjastyczny: Twój profil jest pierwsze wrażenie. Prowadzenie ton profilu optymistyczne i pozytywne będą zetrzeć na innych i prowadzić do wyższych stóp sukcesu. Porównaj dwa przykłady: Podoba mi się plaża vs kocham plaży i znaleźć czas, by być tam jak najwięcej się da. Mówisz to samo, chyba że jeden jest bardziej kolorowy i opisowe niż inne.

3. Dodaj zdjęcie: Nie możemy to podkreślał: Jeśli nie obraz akcji, randki online prawdopodobnie nie będzie pracować dla Ciebie. Dodaj co najmniej jedno zdjęcie i wybrać dobry. Profile bez zdjęć są rzadko przeglądane przez innych i rzadko się odpowiedzi. Chcesz spędzić czas wysłania wiadomości lub odpowiadanie na wiadomości, że nie zrobił akcji zdjęcie? Większość zarejestrowanych użytkowników przesłać swoje zdjęcia, ponieważ są one poważne o znalezienie kogoś.

4. Bądź szczery: nitek profil może wydawać się świetnym sposobem na lepsze szanse singli spotkania, ale to tylko wtedy, gdy szukasz bardzo krótkoterminowe wyniki. Prawda jest taka, jeśli zostanie wykryty nieuczciwość, to może zniszczyć wszelkie zaufanie i wiarygodność, która została ustanowiona. Bądź sobą, bądź uczciwy i niech ludzie jak ty za kim jesteś.

5. Wyróżnij się: Wysyłanie jednej wiadomości line może wydawać się szybki i łatwy sposób ocenić zainteresowanie jedno, ale jak wynika z badań, ankiet, a także opinie € "członkowie nienawidzą się wkładki. Jeśli jesteś zainteresowany w łączeniu się z kimś, trochę czasu, aby wysłać wiadomość, który pozwala osobie na drugim końcu wiedzieć, że jesteś naprawdę zainteresowany w nich. Najlepszym sposobem, aby uzyskać wyniki jest się wyróżniać.

6. Interact: nie uciekać od wysyłania wiadomości. Jesteś tu, by spotkać się z ludźmi. Być aktywni w nawiązywaniu kontaktów i pamiętaj, aby być sobą. Staraj się nie wysyłać wiadomości które czyta się jak CV, brak treści, lub kiepski w przyrodzie. kontakt Inicjowanie często.

7. Otwartość: Online dating jest o zapoznanie się i poznawać nowych ludzi. Po bardzo napięty filtry boli swoje szanse na znalezienie prawdziwego sukcesu. Jeśli pojawi się komunikat, że zwróci twoją uwagę, odpowiedzi. Nie masz nic do stracenia i wszystko do zyskania.

8. Użyj własnego uznania: Online dating jest przeznaczony do bezpiecznego środowiska, ale są ludzie, którzy próbują gra systemu. Użyj własnego uznania, jeśli chodzi o udostępnianie danych osobowych. Nie bój się zadawać trudnych pytań i wziąć tyle czasu, ile potrzeba, aby czuć się komfortowo. Jeśli ktoś jest naprawdę zainteresowanych, zrozumieją.

9. Poznaj ludzi: Wymiana komunikatów jest to świetny sposób na przełamanie lodów, ale chemia jest określana w czasie rzeczywistym scenariuszy życia. Zaufaj swojemu instynktowi! Jeśli uważasz, że połączenia, nie wahaj się spotkać twarzą w twarz. Gdy zdecydujesz się spotkać z potencjalnym mecz, pamiętaj, aby spotkać się w miejscach publicznych.

10. Bądź cierpliwy: Serwis randkowy wymaga czasu. Tak długo, jak postępować zgodnie z powyższymi wskazówkami, będziesz mieć pewność, aby znaleźć się mecz, który był wart oczekiwania.