środa, 20 kwietnia 2011

Randki Porady dla Radzenie sobie z Bad Daty


Wydatki na całą noc z kimś, kogo nie może znieść, aby być z może poczuć się jak wieczność i jest jednym z najgorszych sposobów na spędzenie dnia. Bad dat może wystąpić, wychodząc z kimś, ponieważ osoba, jest złe dla Ciebie lub działalności daty sobie nie jest zabawne. Niektóre terminy zepsuć z powodu okoliczności zewnętrznych, takich jak złe warunki atmosferyczne, korki, ale te daty mogą stać się "wspólne doświadczenia", które może prowadzić do wiązania, które wynika ze wspólnej trudności. Tak źle, warunki zewnętrzne mogą być ignorowane jako zły dzień, sytuacji nie można było uniknąć i nie wiąże się konflikt osobowości.

Jednym z głównych problemów z dat złe jest to, że są częściowo odpowiedzialne. Dlaczego? Po prostu dlatego, zgodził się iść w tym dniu na początku. Można mieć zgodziła się na tę datę jako przysługę dla przyjaciela lub członka rodziny, ale, że tak, kiedy można powiedzieć nie. Oczywiście, kiedy już był na zły dzień, który będzie dużo bardziej ostrożne, który daje zły daty stromą krzywą uczenia się. Więc następnym razem, będziesz mieć pewność, aby zapytać o to osobę lub po prostu powiedzieć "nie", jeżeli nie można uzyskać wiele informacji. Pozwoli to zaoszczędzić od zakleszczanie z pracoholikiem, który może rozmawiać tylko z pracy, lub kogoś, kto tylko mówi o sobie, a nawet osoby, która przechowuje zamknąć co się zastanawiać, dlaczego chcą daty na początku. Jeśli wiedział, że to człowiek przed wyjściem to pokazuje, że naprawdę ich nie znał ani że zmienia się data ta osoba w jakiś sposób dzięki czemu będą bardziej uważać, przyjmując datę, od kogoś w podobnej sytuacji w przyszłości.

Jeśli podoba Ci się osoba, dnia, ale znudziło się sama data należy rozważyć, jakiego rodzaju propozycje wprowadzone sobie tego dnia. Czy zgadzasz się z tym konkretnym miejscem dat ani nawet były poprosił o Twoją opinię. Jeśli dat nie prosić o tym, jak czułeś się o tej działalności dat to trzeba rozważyć, czy ta osoba po prostu ignorowane swoją opinię lub po prostu nie zna się bardzo dobrze. Jeżeli opinia została zignorowana to trzeba rozważyć, czy ta osoba jest odpowiednią osobą do tej pory dla ciebie w tej chwili, czy też były po prostu zdenerwowany miłe Ciebie i powinien dać im jeszcze jedną szansę. Należy pamiętać, że każdy ma swoje sympatie i antypatie, a więc jeśli masz podjąć w miejscu daty, które miały złe doświadczenia z tak nie można bawić się w takim miejscu, to jest coś datą nie mógł znane.

Czasami najlepszym rozwiązaniem jest, jeśli wypowiadają się na temat typów data chcesz iść dalej. Po mów, jeśli data nadal nie poprosi o podanie opinie można bezpiecznie ich unikać jak wychodzisz z nich będzie najprawdopodobniej prowadzić do złych dat.

Aby złych dat do minimum aby podać swoją opinię na temat dat miejsca Cię interesuje Zapytaj daty o rodzaju rzeczy, które lubię robić i sugestię o miejsce daty zarówno może jak.

Jeśli ktoś nie może znieść bardzo dużo i nie ma pewności, czy można cieszyć się długim terminie, to upewnij się wybrać miejsce daty zabawa, więc datą nie jest tak ważne do korzystania z dnia, jak mówią na kameralną kolację będzie . Jeśli to, komu wyjdzie, aw razie wyjdzie wtedy można zachować terminów bad do minimum.