piątek, 15 kwietnia 2011

Porady dla Poczty Online spotkania matrymonialne


Kiedy mój przyjaciel, który jest zanurzenie jej palec z powrotem w świat randek online niedawno poprosił o trzy krótkie zasady, aby pamiętać wysyłając potencjalnych mecze, to przyszło mi do głowy, że jeśli ona potrzebuje trochę odświeżyć, niektórzy z was pewnie też . Wszakże, jak wygodne jest to, e-mail roi się od możliwości strzelać sobie w stopę i boli strzał w podejmowaniu prawdziwe połączenie. Więc po skoku, osiem nakazów i zakazów, aby pamiętać wysyłając potencjał online dating meczu.

1. Czy krótko.

Pomyśl o e-mail jako przekąska. Nie zrujnować jego apetyt poprzez karmienie go wstęp wielkości porcji przed głównym daniem. Trzymaj go niedosyt.

2. Nie dwukrotnie e-mail.

Jeden e-mail dla każdego e-mail odebranych, OK? Pisanie dwóch lub więcej wiadomości email, zanim dotarłeś odpowiedzi na pierwsze nie tylko sprawia, że ​​wyglądają trochę obsesyjnie, ale również sprawia, że ​​wydają się jak nie masz nic lepszego do roboty ze swoim czasie.

3. Pytaj co najmniej jedno pytanie w każdym e-mail.

Niektórzy ludzie mają trudności ze zorientowaniem się, co napisać w e-mailu, aby ułatwić poprzez co najmniej jedno pytanie może odpowiedzieć. O ile on ma osobowość sztruks, powinien być w stanie przeprowadzić rozmowę na co najmniej ust stamtąd.

4. Nie rant.

Szybkie, zabawne line na temat ludzi w budynku przy windzie na jednym piętrze jest jedno, pisania eseju pięciu ust rosnące na lenistwo i ogólne egocentryzm ludzi dzisiaj jest po prostu ohydny.

5. Czy czekać co najmniej pół dnia na odpowiedź.

Nie tylko ryzyko wygląda jak nie masz nic innego oprócz dzieje oczekiwania przez komputer na wiadomość od niego, odpowiadając za wcześnie, możesz go poczuć trochę podkreślił na bieżąco z twoim tempem.

6. Nie wyznać wszystko.

To nie jest leczenie - zapisz swoje tajemnice, niepewność, i stłumiony gniew na matkę dla swojego najlepszego przyjaciela lub kurczyć. Jeśli chcesz wyznać coś wyznać, że pominięto treningu weekend hit teatralny Fringe Fest w Twojej okolicy, a nie. Przynajmniej daje mu pojęcie o podobnych zainteresowaniach.

7. Czy zachować ostrożność udostępniania informacji osobistych, w tym nazwisko, poza miejscem adres e-mail, oraz, oczywiście, adres domowy.

Powinno to bez gadania, mam nadzieję.

8. Nie podawać informacji o miejscu pracy.

To kompromis pracę i bezpieczeństwa osobistego.