czwartek, 31 marca 2011

Beauty Queen oskarżeni o porwanie, torturowanie byłego chłopaka


(AP) uczeń szkoły prawa i były królowej piękności, który pozował do kalendarza podczas racy wymachujący bronią został oskarżony o porwanie, gryzienie i grozi byłym chłopakiem z pistoletu.

Kumari Fulbright, 25, który jest w połowie na drugim roku w szkole prawniczej, stoi długo więzienia, jeżeli skazany w przypadku porwania, rozboju, kradzieży pogarsza i dwóch powodów pogarsza ataku.

Fulbrighta, którzy rywalizowali o tytuł Miss Arizona w 2005 i 2006, zakończyła niedawno semestralne bezpłatnego przejazdu clerking do sędziego federalnego, sędzia Raner Collins, jego biura powiedział. Ona również stawia sobie błyszczące, czarne bikini w 2008 kalendarz więcej kobiet na broń.

W 18 grudnia oskarżenia, Fulbright został oskarżony o torturowanie i posiadania jej 24-letniego byłego chłopaka, na początku grudnia przy pomocy trzech innych mężczyzn, w tym inny mężczyzna, którego wcześniej dnia.

Władze zaczęły myśleć sporu, ponieważ były chłopak był uwierzył, że skradzione jewlery uwagę Fulbrighta przez byłego beau podejrzanych o pomoc w ataku.

Fulbright zaprosił człowieka do swojego mieszkania, a następnie zwolnił się z prysznica, powiedział rzecznik policji sierż. Pacheco Fabian. Następnie pojawił się dwóch mężczyzn i związanych z nim więzi z tworzyw sztucznych i taśmę klejącą, oskarżył go o podjęcie biżuteria, i zagroził, że go zastrzeli z pistoletów, Pacheco powiedział.

Kiedy Fulbrighta ukończyła prysznic, ona rzekomo nieco człowieka na przedramieniu, prawa ręka i ucho, które odbyło się rzeźnicki nóż do głowy, i powiedział mu, że zabije go.

Władze powiedział mężczyzna został przewieziony do innego domu, gdzie kontynuował atak, a następnie z powrotem do domu Fulbrighta, gdzie strzeżony go z pistoletu.

Człowiek w końcu udało się uwolnić rękę i chwycił pistolet, który odprowadza ale trafił nikt, władze powiedział. W walce rozlane na zewnątrz, człowiek, wołała o pomoc, a potem pobiegł do domu w dół bloku, a Fulbright wróciła do swego mieszkania, Pacheo powiedział.

"On ma jakieś ślady ugryzień na niego, oczywiste i zgodne z jego konto, a jego ręce były czerwone i spuchnięte, zgodne z kimś, kto był związany w górę," Pacheco powiedział.

Skargę policji powiedział, że podejrzewa, ukradł portfel ofiary, clip ceny z $ 500 do $ 600, a jego telefon komórkowy i teczki.

telefon Fulbrighta jest wyłączony z eksploatacji i jej mieszkaniu był pusty Środa, bez mebli. Wysiłki te zostały wykonane z nią skontaktować przez MySpace.com.

Policja Tucson również starają się służyć jej byłym chłopakiem, Robert Ergonis, 44, i jego brat, Michael Ergonis, 46, z nakazów aresztowania ładowania ich porwania, rozboju i napadu pogarsza, ale wierzę, mogą mieć uciekł z kraju. Numery telefonów dla braci nie były notowane.

Larry Hammond, 40, który został oskarżony o Fulbrighta, pozostaje uwięzionych pod 50,000 dolarów obligacji, ale Fulbright został uwolniony po organizowanie się podobnych obligacji wysłana. Urzędnicy w więzieniu Pima County były w stanie dostarczyć imieniu pełnomocnika Hammond późno środę.

Zwraca się do adwokata Fulbrighta, Thomas Hartzell oraz Miss Pima County, który wygrał Fulbrighta w 2005 r., nie zostały zwrócone. Ona również została wybrana Miss Desert Sun w 2006 roku.

Rzeczniczka Uniwersytetu w Arizonie, gdzie uczęszcza Fulbrighta, powiedział, że to wcześnie, aby mówić o tym, co może nastąpić w zakresie dyscypliny. Ona i inni członkowie wydziału spadła komentarz, powołując prywatności ucznia.