czwartek, 17 marca 2011

Najgorszy Valentine pomysłów na prezent dla Niego


1. Sex Gay! Gry w karty

Pamiętaj o tych wszystkich razy powiedział, że to fantasy jego życia, aby uzyskać dwa chics w łóżku? I że naprawdę powinna rozważyć mówi do swojej dziewczyny Moniki o przyłączeniu się dwóch w łóżku? Cóż, to okres zwrotu nakładów!

2. Monologi waginy

Oh, to jest tak okrutne, praktycznie nie powinien to zrobić. Dajesz mu DVD, które nazywa Vagina Monoloques. On myśli, że jest film porno. Ale to tylko to, co nienawidzisz najbardziej - kolejny szalony feministycznej suka obwinianie mężczyzn dla niej spieprzone życie. Najfajniejsze jest to, że DVD nie może się nie powieść. Jeśli nie lubi feministek, he's gonna nienawidzą DVD. Ale jeśli jest dilusional umysłowo freak, który myśli, że feminizm może w rzeczywistości być "dobry progressive rzeczą", wyobrazić sobie, jak straszne on Gonne czują się mając penisa i zachowywać się jak wszyscy mężczyźni.

3. Mężczyźni są z Marsa, kobiety z Wenus

Wszyscy ludzie nienawidzą tej książki. Nawet gej z nich! Jak powiedział, doskonały pomysł na prezent z okazji Dnia złe Walentego.

4. Feng Shui Lustro

Czy kupić mu feng shui lustro i wyjaśnić, jak to pomaga na przepływ chi pozytywnej energii. On rzucisz się w ciągu dwóch tygodni, ale to, co chcesz, prawda?

5. Heinz pudding Pudding, 10 Puszka

Trochę Spotted Heinz Dick Pudding i powiedzieć mu, że jest to najlepsze jedzenie jest. Czy domagać się go otworzyć i degustacja może to właśnie tam, ale nie odpowiedzieć na każde pytanie w dwóch co pudding "może być.