piątek, 25 marca 2011

Różne style Randki z powodu różnych struktur mózgu i do użytku


Czy słyszeliście, że mężczyźni i kobiety są z odrębnych planetach? To prawda. Nie dosłownie, ale to prawda. Kobiety różnie reagują, inaczej pragnienie i działają w sposób, który jest całkowicie obcy mężczyzna. To dlatego, że mężczyźni i kobiety są dwa różne gatunki ludzkie. Nie są one "przeciwieństwa" lub "równości" w każdym tradycyjnym sensie. Oczywiście, że zasługują na równe prawa - społeczeństwa Eskimo show równości może istnieć - ale mężczyzna i kobieta nie są "równe" - są one różne. I tylko poprzez zrozumienie tych różnic można być naprawdę skuteczne w celownik i relacje z płcią przeciwną.

Oto fragment badania z University of Alberta na temat różnic między mózgiem kobiety i mężczyzny.

Nowe badania sugerują, mężczyźni i kobiety używają różnych partii mózgu, podczas gdy wykonują takie same zadania.

Badania z Uniwersytetu Alberta w Edmonton, Alberta, Kanada, jest zgłaszane w tym miesiącu w NeuroImage dzienniku.

W badaniu wzięło udział wolontariusze, którzy wykonywanych zadań pamięci werbalnej zadań, wizualnej i przestrzennej zadań prostych zadań ruchu. Tymczasem ich aktywności mózgu monitorowano za Magnetic Resonance Imaging funkcjonalnych, technologii mapowania aktywności mózgu.

"Wyniki wyskoczył na nas", mówi Emily Bell, doktorant na uczelni i prowadzić autora artykułu. "Czasami mężczyźni i kobiety będą wykonywać te same zadania i prezentują różne aktywności mózgu, a czasem będą wykonywać różne zadania i wykazać się taką samą aktywację mózgu."

Kiedy człowiek myśli, że kobieta jest szalony lub odwrotnie - powiedzieć na złe daty lub złe doświadczenia dating - obie są poprawne. Ponieważ pozostałe ma zupełnie innej perspektywy, ponieważ ich mózg DAJE im zobaczyć świat na różne sposoby. Druga osoba będzie wydawać się szalony, mózgu sprawia, że ​​widzą świat w różny sposób. okresie.

Tak więc każdy związek bez tolerancji dla różnic i bez chęci do rozmów i wyjaśnić ich różnych punktów widzenia - jest skazane na niepowodzenie.

Oto fragment z Uniwersytetu Indiana, który mówi o tym, jak to, co jest "normalne" jest inna dla mężczyzny czy kobiety.

"Jako naukowcy, jesteśmy dowiedzieć się, co normalne jest, i coraz częściej wydaje się stwierdzenie, że jesteśmy normalne dla mężczyzn może być inny niż normalne kobiety", powiedział Michael Phillips, MD, profesor radiologii i współ- autor badania. "To nie znaczy, jest lepsze i większe możliwości niż inne."

Briterne har ikke tillid til deres k�rlighed partnere