niedziela, 13 marca 2011

237 Przyczyny Sex


WASZYNGTON - Po wyczerpującej tworząc listę 237 powodów, dla których ludzie uprawiają seks, naukowcy stwierdzili, że młodzi mężczyźni i kobiety się intymny dla większości same motywacje. To więcej o pożądanie w organizmie niż połączenie miłości w sercu.

College wieku kobiet i mężczyzn zgadza się na ich główne powody, dla seks - byli przyciągani do osoby, chcieli doświadczyć przyjemności fizycznej i "to dobrze", zgodnie z recenzowanej pracy w sierpniowym numerze "Archives of Sexual Zachowanie. Dwadzieścia z 25 największych uzasadnienia seks były takie same dla kobiet i mężczyzn.

Wyrażania miłości i okazywać uczuć znalazły się w pierwszej 10 dla mężczyzn i kobiet, ale nie w tyle do jasnej nr 1: "ja byłem przyciągany do osoby".

Naukowcy z University of Texas spędził pięć lat i własne pieniądze na studia za seks naprzeciwko dlaczego podczas gdy inni spędzali czas na jaki.

"To obalić wiele stereotypów na temat płci ... tylko, że mężczyźni chcą seksu dla przyjemności fizycznej i kobiety pragną miłości," powiedział University of Texas psychologii klinicznej prof Cindy Meston, nauka współautor. "To nie to, co wymyślił w moje wyniki."

Zapomnij myślenia, że ​​mężczyźni są z Marsa a kobiety z Wenus ", tym bardziej szukamy, tym więcej znajdziemy podobieństwo", powiedział dr Irwin Goldstein, dyrektor of Sexual Medicine w Alvarado Hospital w San Diego. Goldstein, który nie był częścią studiów Meston, powiedział badań Texas zrobił wiele sensu i dodaje coraz więcej dowodów, że słynna różnice w płci może być wśród osób z problemami seksualnymi.

Meston i kolega David Buss pierwszym przesłuchaniem 444 kobiet i mężczyzn - w wieku od 17 do 52 - do wystąpienia z listy 237 różnych powodów ludzie uprawiają seks. Wahały się od "It's fun", które ludzie na czwartym miejscu w rankingu kobiet i ósmy na "Chciałem dać kogoś chorobą płciową", które w rankingu na dole przez kobiety.

Gdy wyszli z tego długa lista, Meston i Buss poproszony 1549 studentów, lekcje psychologii do rangi przyczyn, na jeden do pięciu skali, w jaki sposób stosuje się do swoich doświadczeń.

"Żaden z różnic płci są takie wielkie, Meston powiedział. "Mężczyźni są bardziej narażone na oportunistyczne do seksu, więc jeśli seks nie były, a dostępne będą po niej skakać, nieco bardziej niż kobiety. Kobiety częściej uprawiać seks, bo chciały się zadowolić partnera."

Ale to wśród studentów college'u, kiedy przyznał Meston "hormony uruchomić szalonej". Ona przewiduje ogromne różnice kiedy starsze grupy osób badanych.

Od jej badań pochodziła Wtorek, ludzie zaczynają się nowe powody, by uprawiać seks.

"Początkowo myślałem, że wyczerpująco opracowane na liście, ale teraz odkryłem, że powinien istnieć jakiś dodał," Meston powiedział.

Speed Dating Surival Advice