piątek, 11 lutego 2011

Randki i Porady Powiązania Od "Doskonały człowiek" Davida Część Deida 1


Kiedy słyszysz datowania porad dotyczących zbliża się do płci przeciwnej, niektóre podnieś linii, porady na temat prowadzenia rozmowy itp. n tym blogu Brałem podejścia, które sięga do korzeni psychologii płci męskiej i żeńskiej za opracowanie porozumienia między mężczyznami i kobietami . Moje założenie było takie, że celownik jest lepiej, kiedy zrozumieć się nawzajem. Oprócz zrozumienia, opracowanie niezbędnych postaw i przekonań na prawdziwy sukces na randki i relacji jest również ważnym tematem tego bloga.

Man Superior David Deida podejścia postawy, przekonania i wewnętrznej psychologii relacji kobiet i mężczyzn w sposób poetycki wypełnione organ (np. wydaje się, że to z pewnością wie, co hea € ™ s mówisz).

Niektórzy ludzie uważają David Deidaâ € ™ s książek za € ~ € ™ spiritualâ w naturze. Moje zrozumienie na temat książki â € ~ € ™ Superior Mana jest to, że wyjaśnia wewnętrznej psychologii mężczyzny i kobiety, i jak to wpływa na relacje. Jeśli rozwój dobrych relacji i / lub posiadających wspaniałe doświadczenia celownik podczas rozwijających się charakter duchowy, to zgadzam się, że definicja. To duchowość jest postrzegana jako ~ € ™ € innych worldlyâ niż nie zgadzam się z tą oceną.

Po raz pierwszy przeczytałem tę książkę kilka lat temu, gdy zaczynałem patrząc na anatomii relacji. Spędziłem trochę dużo czasu obserwacji i relacji celownik przy â € ~ € ™ Superior Mana, aby zrozumieć to, co widziałem. rzeczywistość jest proste: spostrzeżenia w tej książce wyjaśnia wiele zachowań i problemów, które powstają w terminie lub w związku.

Na przykład często widzę pary w restauracji w dniu, w którym dziewczyna pozwala facet wybrać posiłek. Czasami facet denerwuje, bo spodziewa się być decydujące. On spodziewa się używać swojego â € ~ € ™ męski sideâ. Jednakże, pozwalając na człowieka na podjęcie decyzji, że jest umożliwienie jego być decydującym człowieka, podczas gdy ona wyraża swoją kobiecość. W oczekuje dziewczyna do wyboru jest zmuszając ją do swej męskiej â € ~ € ™ decyzji makingâ część sobie. Ostatecznie szansę na zwiększenie intymności i cieszyć wyrażania męskie i żeńskie w związku jest stracone. Jeśli taka postawa nadal to relacja, prawdopodobnie stracisz jego romans z upływem czasu.

Gdy celownik, jak wzrost intymności, kobieta oczywiście chce, by człowiek się na coraz więcej podejmowaniu decyzji. Ten doesnâ € ™ t oznacza, że podczas randki Państwo strt do przejęcia i być decydujący. W ten sposób dziewczyna niewygodne.

Wystarczy wypowiedzenia, jeśli dziewczyna jest niezdecydowana lub mówiąc â € ~ € ™ ci decideâ następnie iść naprzód i podjąć decyzję. Przejmij kontrolę nad kierunkiem daty. Będzie to kontynuacja i cieszyć się dokładnie.

Dateringen M�l