czwartek, 3 lutego 2011

Dlaczego kobiety lubią mężczyzn Ugly


W badaniu, które tajniki atrakcją, psychologów sprawdzali, jak ewolucja wpłynęła, co jest gorące, a co nie w nowoczesnym krycia i gry randki.

Dla wielu, to będzie jak mała niespodzianka. Kobiety nie muszą iść na wygląd, ale raczej władzy, bogactwa i statusu.

"To nie wygląda, że nie ma znaczenia dla kobiet, po prostu kwestia mniej niż inne rzeczy - w szczególności sygnały ceny i bezpieczeństwo", psycholog i autor Viren Swami znaleźć.

Wyniki badań, zawarte w książce The Psychology of Physical Attraction, stwierdził również, że jesteśmy płytkie kilka, jeśli chodzi o obwód talii.

Osoby zaangażowane w wypadku są dużo bardziej narażone na ratunek, jeśli są one z prawidłową masą ciała niż ich niedobór, lub z nadwagą, rówieśników.

wskaźnik talia / biodra - - A jeśli chodzi o przyciąganie ludzi, nie szczupłość ale WHR, że jest ważne.

Współautor Adrian Furnham powiedział, że obniżenie WHR, tym lepiej, z postaci kobiecych, takich jak Scarlett Johansson i Marilyn Monroe najbardziej pożądane.

Panie Furnham powiedział społeczeństwo nie zmieniło od wyceny piękna, solidna Tarzan typów świetnie dopracowana Pitts Brad.

"Mamy ewoluowały, aby znaleźć innych ludzi atrakcyjne. Ale wskazówki dotyczące ujmowania piękna zmieniały się na przestrzeni lat.

"Mamy jeszcze zwrócić uwagę na takie rzeczy jak oznaki zdrowia; symetryczne twarz jest atrakcyjna, bo ludzie kojarzą ją z osobami zdrowymi, którzy produkują zdrowe dzieci.

"W dzisiejszych czasach oceniamy ludzi po raz pierwszy do ich rozmiaru ciała, a następnie przez cechy twarzy.''