piątek, 7 stycznia 2011

Czy speed dating pracy?


W teorii, speed dating sens. Single ludzi wzięło udział w speed dating przypadku - co jest sformalizowany system datowania, które zwykle odbywa się w barze - w przypadku wszystkich uczestników są losowo dobranych się na kilka minut, aby zdecydować, czy nie ma żadnej chemii. Speed dating eliminuje potrzebę randki w ciemno, które są duże zobowiązania czasie.

Jednakże, speed dating nie jest dla wszystkich. Niektórzy uważają, że trudno dostać dobrze odczytał ktoś już po kilku minutach rozmowy.

Co o tym sądzisz? Czy speed dating warte nawet jednej osoby, energii, czy też jest to strata czasu? Sound-off, Milwaukee, o swoje myśli na speed dating.

Speed dating działa. Myślę, że szybkie randki to wspaniały sposób na poznanie nowych ludzi i dowiedzieć się od razu, jeśli jest zainteresowana osoba lub nie. Nie można iść do przodu, w dniu bez pociąg fizyczny, więc speed dating pomaga określić ten pierwszy kluczowy aspekt randki. Znam ludzi, którzy spotykają swoich partnerów w speed dating, która jest dla mnie dowód, że to naprawdę działa.

Speed dating jest żart. Zawsze jest więcej ludzi niż u dziewcząt w tych wydarzeniach i nie działają tak. Nigdy nie słyszał ktoś spotkania chłopakiem lub dziewczyną z prędkością przypadku randek. To może być do zabawy przez kilka śmiech, ale nie jest to wydarzenie bardzo poważnie.