niedziela, 17 października 2010

Mężczyźni robią reguły na płeć dzisiaj


Jonathan Zimmerman

Hej, nie chce się połączyć?

Jeśli jesteś jak wielu amerykańskich szkołach średnich i studentów, odpowiedź jest zdecydowanie "tak". Ale gdy spojrzymy na przyczyny, znajdziesz ogromna przepaść płci. Girls seks w celu Wynik chłopaka, a chłopcy chcą po prostu wynik.

I chłopcy wygrywają.

Wyjaśnia to ogromny sukces Stephenie Meyer "Zmierzch" książki młodzieżowe, jak również najnowsze filmowej adaptacji "The Twilight Saga: New Moon", który sprzedał aż o 140.700.000 dolarów w biletów w pierwszy weekend w North teatrach amerykańskich. Szacuje się, że 80 procent widzów stanowiły kobiety, a połowa publiczności była w wieku 21 lat.

Dlaczego młode Amerykanki uciekają do filmu, gdzie bohater - kromka gość imieniem Edward, który okazuje się być wampirem - nie chce mieć seks z bohaterka Bella-samotnikiem, bo mógłby zaszkodzić jej z jego nadprzyrodzone zdolności? Odpowiedź znajduje się w University of Missouri badania 4000 "Twilight" fanów. I to nie jest takie skomplikowane: Dziewczyny chcą miłości, a nie tylko seks.

"Ta seria stanowi luz" podpinania się "kultura", wyjaśnia jeden z autorów badania. "" Zmierzch "został sposób dla młodych dziewcząt, aby potwierdzić swoją seksualność faktycznie pojawiających się bez seksu."

Innymi słowy, jest to kobieta fantasy. Jest to również każdy chłopiec w koszmar. Po tym wszystkim, podpinania się zajmować działa całkiem dobrze dla facetów. Dużo i dużo seksu, bez wszystkie rzeczy niechlujny związek? Co nie podoba?

Na ten temat nie tak delikatny, słyszałem wiele z moich 40 - i 50-męskich rówieśników coś narzekają, że urodzili się kilka lat za wcześnie. Ale ja nigdy nie słyszał kobiety mówią, że ona woli dzisiejszym zaczepienia, które pozwoliłyby na celownik rytuały w którym dorastaliśmy.

Pamiętaj celownik? W osobliwy jak mogłoby się wydawać dzisiaj, pochodzący wymagać, aby poznać dziewczynę, zanim robił coś innego. Celem może być takie same - w istocie, często było to samo - ale trzeba było po kilka różnych kroków, aby dojechać.

To było o wiele lepiej dla dziewcząt, które może zdecydować, czy im się podobało facet przed fizycznej intymności zaczęło.

Teraz tak jest odwrotna: najpierw można podłączyć, a następnie zdecydować, czy chcesz, aby "wyjść".

I okazuje się - niespodzianka - że większość facetów nie chce drugiej części, tak długo, jak zdobyć pierwszy. "Są w szkole, nie chcą dziewczyny" jednej uczennicy college'u La Salle University powiedział socjolog Kathleen Bogle. "Oni po prostu chcą tylko dostać (sex)." Więc dlaczego kobiety sobie z tym? Jak Bogle wyjaśnia w swojej książce "Podłączanie Up: Sex Randki i Związki on Campus", jednym z powodów jest to, że przecenić częstotliwość seksu wśród rówieśników. Nationwide, o jedną czwartą studentów pozostają dziewicami. Tak więc, gdy kobiety zakładają, że "każdy to robi" - tak muszą zrobić to też - że się mylą.

Ponadto "to" może oznaczać wiele różnych rzeczy. W sondażu na dużym uniwersytecie północno-wschodniej, 78 procent studentów nie przylaczyl sie co najmniej raz. Ale wśród tych studentów, tylko 38 procent odpowiedziało, hak-up, które doprowadziły w stosunku płciowego. Reszta całował, po omacku lub zaangażowanych w seks oralny bez końca.

Bez względu na to, co go nie nazywać, choć wiele kobiet czuje, że muszą zaangażować się w pewnym stopniu aktywności seksualnej mieć nadzieję na znalezienie chłopaka - lub w dół drogi, męża. Oni dobrze rozumiem, że większość Przystawki nie doprowadzi do rodzaju relacji, które naprawdę chcą. Ale po prostu nie widzę innego sposobu, aby się tam dostać.

To nie pomaga, że kobiety przewyższają liczebnie mężczyzn w większości uczelniach, gdzie znajduje się około 80 mężczyzn na 100 kobiet. Więc ludzie są ograniczone zasoby, a oni się do tych zasad. I oni o tym wiedzą, też.

"Nie ma prawdziwego zaangażowania, nie ma prawdziwych uczuć jest zaangażowany, to jest jak facet raju" Bogle powiedział jeden student powiedział jej. "Mam na myśli to, co faceci chcą być dla wielu, wielu lat. A kobiety zawsze stawiali opór, ale teraz idą wraz z nim. "

Student ma rację. Od rewolucji seksualnej 1960 kobiety poczyniły ogromne postępy w edukacji, dochodów i osiągnięcia zawodowe.

Ale jeśli chodzi o płeć, to wciąż człowiek świata. I dlatego młode kobiety obchodzą wyimaginowanej jeden, w filmach, gdzie facet naprawdę cię kocha, zanim czyni z miłości do Ciebie.

Nawet jeśli jest wampirem.