piątek, 8 października 2010

Artyści nigeryjskiego oszustwa Target randek


Jak wiele kobiet na celownik witryn sieci Web, rozwódka Carol Lynn Cormier szukał miłości.

Co odkryła, okazał się zbyt dobrze aby było prawdziwe, a teraz Shea € ™ s na misję, by ratować single z sidła są w szokująco powszechne oszustwa online romans.

â € śThe jedyne co mówię, to ty otworzył swoje serce i kretyn spadł w, â € powiedział Cormier, 57, które prawie stracił tysięcy do Nigerii, którzy używali fałszywych MODELA € ™ s zdjęcie, aby ją zdobyć, a następnie próbował bilk ją z jej oszczędności.

Cormier mówi Shea € ™ s jednej z licznych samotnych serc na stronach takich jak match.com i eharmony.com, którzy zostali przyjęci w przez piękną twarz. Ona łagodzi stronie członkiem Yahoo.com dla singli uderzył oszustwa.

Na stronie jest 4500 członków, powiedziała Barbara Sluppick, który mieszka w Missouri i zaczął online grupy wsparcia, gdy została podjęta w prawie tym samym systemem Nigerii Cormier, że padł.

â € œEvery jeden z nich ma oszustów na nich, â € powiedziała. â € œItâ € ™ s bardzo rozpowszechnione - więcej niż ludzi know.â €

Przez lata ludzie byli wprowadzeni w błąd przez e-mail i Internetu flimflams, że wiążą się zwykle z człowiekiem z Nigerii, który twierdzi, że potrzebuje odbiorcy drutu mu pieniądze lub czeku.

Ale ten jest o wiele gorsze, Sluppick powiedział.

â € œThis ma do czynienia z persona € ™ s serce i emocje persona € ™ s, â € powiedziała. â € śThe emocjonalny dewastacji jest jeszcze gorsza niż utrata pieniędzy. Łączą randek myślenia jest to dobry sposób na poznanie people.â €

Katarzyna Milhoan, rzeczniczka powiedział, że nigeryjski rip-off jest wysłużony i ma wiele twarzy.

â € dni œEvery mamy skarg na nigeryjskiego oszustwa w tej czy innej formie, â € powiedziała.

FBI zachęca ludzi do zgłaszania wszelkich oszustw internetowych online w www.ic3.gov, który śledzi przestępczości komputerowej.

â € dużo OEA czasu, ludzie myślą, że są jedynymi, â € Milhoan powiedział. â € śThe jedyny sposób będziemy do walki z nim i złapać tych facetów jest sprawozdanie it.â €

Mężczyzna, który próbował curry Cormierâ € ™ s rzecz powiedział jej, że właścicielem firmy komputer, który zabrał go do Nigerii, gdzie znalazł się w rozpaczliwej potrzebie pieniędzy na opuszczenie kraju. Poprosił ją, by założyć konto w banku do niego w Ameryce.

Thatâ € ™ s, kiedy jeszcze mądrego do niego i dała mu blef.

Cormier mówi Shea € ™ s nauczył się miłość. Spotkała człowieka Kansas w Internecie i został celownik go na sześć miesięcy. Rozmawia z nim co noc i spotkał go kiedyś osobiście. â € œAt przynajmniej wiem, że mogę zaufać again.â €

BostonHerald.Com

Verschillen in mannelijke en vrouwelijke hersenen en een belangrijke les voor Dating Succes