niedziela, 18 lipca 2010

Top 10 Online Dating Make błędy Guys


Czy nie lubię, kiedy myślisz, że spełniają świetnym facetem-online, a potem całkowicie wieje to? Przesuwaniu się zbyt szybko do rezygnacji z TMI, chłopaki nie są jedynymi, prześwietlania się online. Jeśli jesteś mężczyzną, oto kilka sposobów, które można uniknąć ciszę radiową, gdy zaloty kobiet przez płonącą obręcz, która jest online dating. Przeczytaj je wszystkie po skoku.

1. TMI. Nie chcemy wiedzieć o swoim ex-żonę, swoją upadłość, lub poczucie męskiego niedoskonałości. Jeśli jesteś neurotyczna o tym, zostaw to.

2. Pan Eager. Jeśli wyślesz do nas e-mail zbyt długo, to brzmi zbyt zatroskany, nie będziemy myśleć, że jesteś zainteresowany. Będziemy myśleć, że jesteś zdesperowany.

3. Bang-Bang. Jasno, jesteś dla jednej nocy stać? Z nielicznymi wyjątkami, chętnie pokazać drzwi.

4. Dealbreaker. Istnieje różnica między wiedząc, co chcesz, o listę kryteriów, żadna kobieta nie może spełnić. Keep it real.

5. Ciała Obsessed. Jeśli mówisz, że nie będzie datę "fatties", nawet nie chuda pisklęta daty. Nie jesteś wróg. Jesteś po prostu ... .

6. Boy Stalker. Przechowywać e-maile, rozmowy, data i wnioski do minimum. Skontaktujemy się z Tobą wiedzą, czego chcemy od ciebie.

7. Materiał-tastic. Dziękujemy za zabawki, samochodu, motocykla, łodzi, ale wolimy słuchać o tym, co sprawia, że można zaznaczyć. Że jak.

8. Grow Up. CV powinno zawierać coś innego niż wyjazdy do Mardi Gras, pić napędzanych opowieści o rozpuście i wszystkie gorące dziewczyny się dnia. Szukamy miłości (w większości).

9. Black Booker. Jeśli chcemy, aby nasz prawdziwy adres e-mail i numeru telefonu, to damy Wam znać. Z prośbą o to prawo z bramy skrada nas.

10. Chill out, Dude. Zwolnić. Nie będziemy w dowolnym miejscu. Jeśli to, co oboje jesteśmy po to związek, weźmy na malownicze trasy się tam dostać.