niedziela, 18 lipca 2010

Babcia uważa Condom w McDonald's Bag


Wellington, Nowa Zelandia (AP) - babcia zaniepokojony znaleźć prezerwatywy w posiłku szczęśliwy opakowanie prezent dla wnuczki kupił 7-letni w restauracji McDonald's w Nowej Zelandii, lokalnych mediów zgłaszane czwartek.

Prezerwatywy odkryto we wtorek wieczorem, że w torbie razem z posiłkiem Maia Whitaker, który jej dziadkowie kupić w McDonald's gniazda w mieście Wellington.

Rowan Hutch dziadek powiedział gazecie The Dominion Post, że przynoszą szczęście jego żona najpierw zajrzeć do małej torby sportowe, które weszły do posiłku.

Była przerażony, gdy odkryła, zielone prezerwatywy i pakietów wewnątrz worka, powiedział.

"Byłem naprawdę przerażony. Fakt, moja wnuczka idzie szukać w torbie i znaleźć to coś. Byłoby trudno wyjaśnić, ona jest tylko siedem", powiedział Hutch.

Gniazda szybko zamienione Happy Meal dla hamburgerów i piórnik. McDonald's bada znaleźć.

Rzeczniczka Joanna Redfern-Hardisty powiedział ze względu na jego popularność, poprzedni szczęśliwy dar posiłek sprzedał się na wylocie i paczkowane torby sportowe zostały zastąpione na prezenty dla dzieci.

Jeden pozostawiono niezamkniętych szczelnie do wyświetlania i "jakoś" nie zakończyła się z klientem, powiedziała, nie tłumacząc, dlaczego prezerwatywy był obecny.