niedziela, 25 lipca 2010

Celownik witryn próbują zapobiec rozwód


W 1995 r., Matt Frassica, zmęczony single barów i set-up przez przyjaciół, próbował swoich sił na randki online. Tam spotkał, a później mąż, kobieta, podobały się również długie spacery w deszczu i domowej roboty lasagne. Byli nawet w czasopiśmie ludzie jako prototyp udanych cyber-romans. To bajka skończyła. Pan Frassica powiedział, że zdał sobie sprawę, że jest gejem, a rozwód był oficjalny zeszłym roku. "Wcześniej unikaliśmy poznanie prawdziwej osoby", mówi 34-letni firm rekrutuje w San Francisco. "Wszyscy wiedzieliśmy profile siebie." (Jego była żona potwierdza.)

Więcej niż dziesięć lat po Internet zrewolucjonizował randki - około dwóch milionów Amerykanów online spotkała ich małżonków, przez jednego środka - stanowisk wobec nowego wyzwania: utrzymanie tych par razem. Chociaż większość witryn rozpoczął koncentrując się na randki, ale coraz częściej używają ich sukces na arenie małżeństwa jako narzędzie marketingowe - wprowadzenie wyższej stawki, jeżeli te związki zaczynają się na południe.

Podczas gdy wiele par małżeńskich szczęśliwie powiedzieć, że nigdy nie może znaleźć offline mate, są już sygnały, że spotkanie z małżonków w sieci ma swój własny zestaw potencjalnych pułapek. Niektórych przypadkach rozwodu, na przykład, zaznacz fałszywych oświadczeń w Internecie profili, które doprowadziły do początkowego przyciągania. Oprócz, oczywiście, nie są naturalnymi niebezpieczeństwami, które mogą pochodzić z poznania osoby praktycznie zamiast staromodny sposób.

Teraz witryn wzmocnienie wysiłków w celu zapewnienia, że mecze ostatnio. EHarmony.com jest otwarcie nowej pracowni związek "latem tego roku, gdzie spotkał się kilka par, które za pośrednictwem witryny będzie monitorowane przez co najmniej pięć lat, aby zobaczyć, jak małżeństwa taryfy. W dubbingu inicjatywy "Project Mojżesz" wewnętrznie, JDate.com, żydowski stronie singli, to zamawiający trener celownik szkolenia przedstawicieli obsługi klienta w stosunku do pary Porady, którzy dzwonią w. True.com Stanowiska test zgodności (patent) mówi, wynika, że normy ustanowione przez Amerykańskie Towarzystwo Psychologiczne, jeden celem jest ograniczenie rozwodu.

Nacisk na utrzymanie małżeństwa, małżeństwa i tych miejsc jest to, co mówią, że muszą zrobić, aby nadal rozwijać swoją działalność. Po dwukrotnym i wzrostu gospodarczego w ostatnich latach, trzycyfrowa, wydatki na randki online wzrosła o zaledwie 7 procent w zeszłym roku, według raportu przez Online Publishers Association, grupy handlowej. Raport pokazuje, że po raz pierwszy od 2002 r., muzyka i pliki do pobrania film przekroczył online dating jak najlepsze dochody do kawy w sieci. (Rozrywka dla dorosłych prawdopodobnie je wszystkie atuty, według niektórych badaczy rynku, chociaż dane są trudne do prześledzenia.) Ostatnie badania przeprowadzone przez Jupiter Research mówi poważne daters - tych, którzy szukają długoterminowych zobowiązań - to 63 procent więcej mogą zapłacić w internecie celownik od innych daters. Takie statystyki są jednym z powodów witryn usiłował wykazać sukcesami na ołtarzu.

Quest przez celownik witryn sieci Web do utrzymania przy życiu pasja jest tym bardziej pilna, ponieważ statystyki demograficzne sugerują, że pierwsza fala rozwodów wśród online daters jest właśnie początek. Średni czas trwania pierwszego małżeństwa, który kończy się rozwodem jest osiem lat, według badań Biura Spisu Powszechnego wydany w zeszłym roku. Randki online wystartował w 1995 roku, z okazji 150. Match.com ślub dwa lata później. Do 2002 r., ten styl stał się celownik mocno zakorzenione w kulturze głównego nurtu.

Touting wyniki małżeństwo jest teraz większa część strategii wielu witryn biznesowych. Match oferuje "dwa razy więcej małżeństw w jakimkolwiek innym miejscu na świecie" na jego stronie głównej, na żądanie oparte na zeszłorocznym badaniu 4800 osób na Weddingchannel.com, Los Angeles online rejestru i usługi planowania ślubu. Yahoo Towarzyskie posiada specjalny dział poświęcony historii sukcesu, a festony eHarmony korytarze jego Pasadena, Kalifornia, z siedzibą zdjęcia pary w ich wesela, w tym jeden z "eHarmony" w lukier na ciasto w kształcie komputera.

Mimo braku danych statystycznych, że rozpad stawki wśród online daters jest inaczej od średniej krajowej, niektórzy prawnicy wskazują na rozwód niepotwierdzonych. Eric Spevak, New Jersey adwokat rozwód, mówi, że aż jeden na pięciu z jego klientów pochodzi z małżeństwa, które rozpoczęły się w Internecie. "Nie ma konsekwencje online - ludzie mogą obiecać niczego, więc zobowiązania są krótsze, a ludzie w pośpiechu", mówi Pan Spevak.

New York Raoul Felder rozwód adwokat mówi, że jest coraz więcej daters Internet podziału w swojej praktyce: "To zwykle stosunki oparte na fantasy i rozpaczy, która nie wróży dobrze."

fałszywych roszczeń na profilach online są wyświetlane w sądzie prawnicy korzystać z początku tworzenia profili - ich bujda na temat bogactwa i statusu - ataków charakter później. Robert Hoover, prawnik w San Jose w Kalifornii, mówi, że był w stanie wyrwać opieki nad dzieckiem od jego klienta była żona częściowo w oparciu o zarzuty, że użyła jej młodszej siostry zdjęcia w niej celownik profil oszukać ludzi, w tym swojego przyszłego męża , wysyłając do niej. "Jeśli ona sama bym wypaczył w tym względzie, może ona błędnie się w dziedzinie opieki nad dzieckiem, mówi Pan Hoover. "To był atak przyniósł do jej wiarygodności."

doradców i adwokatów rozwód małżeństwa powiedzieć, że są często uderza, jak bardzo to, co łączy ludzi online ostatecznie przyczynia się do zguby relacji.

Jedną z cech z randek internetowych, na przykład, jest szybkie intymności napędzany serca profili, które mogą trwać przez strony i ujawnić wszystko od osoby, ulubionej żywności słabość do tatuaży. Koncentrując się na tych cech, niektórzy psychologowie mówią, sprawia, że potencjał zalotników częściej wychodzą ktoś downsides. Badaniu z 2004 r. Match powiedział 11 procent jego małżeństwa były "w miłości przed coraz spotkanie twarzą w twarz".

Online zaloty odbywają się początkowo również poprzez e-mail, zwłaszcza reklamy wprowadzającej w błąd sposób komunikowania, który nie bierze pod uwagę ton głosu lub wyrazu twarzy. I mówią eksperci online daters jako grupa są bardziej zainteresowani w małżeństwie, a zatem bardziej skłonni do falstartu.

Zajęło Carolyn Fellwock i Charlie Watson tylko 11 miesięcy wziąć ślub po spotkaniu na Yahoo Towarzyskie - i trzy lata to nazwać zamknięty. Pary wspólne uznanie dla maratony filmowe i domowej roboty irlandzki gulasz okazało się, że nie pasuje do ich kłótnie na dyscypliny, jak ich dzieci z poprzednich małżeństw lub najlepiej spędzić oszczędności rodziny.

"Nie mogę uwierzyć, że to już koniec, teraz mówi pani Watson. "I naprawdę nie sądzę, że znalazł bratnią duszę".

Ciąg relacji nie może oznaczać więcej subskrypcje online dating site, oczywiście, ale wiele firm twierdzi, że są bardziej zainteresowani w budowaniu marki w oparciu o sukces. W kilku miejscach rozmyślałem plany oddziału na usługi dotyczące innych problemów rodzinnych, od wychowania dzieci do uciążliwe teściowie, dobre połączenia spółek małżeństwa podstawą lojalności klientów. "Jeśli wydaje się być szczęśliwy w małżeństwie przez pierwsze kilka lat, ale nie ostatnio, że nic nie robi dla nas," powiedział Ron Worthy, menedżer produktu dla Państwa dochodów w BlackPlanet Love, African American singli miejscu. "Chcemy budować rodziny.

Dla tych relacji, że nie zawiodę, witryn randkowych jakieś wbudowane zabezpieczenia, przede wszystkim w formie zwolnień członków musi zgodzić się na jednym kliknięciem myszy. Meczu, w języku podobnym do innych stron, uznają się odpowiedzialności "za jakiekolwiek szkody" z emocjonalne do obrażeń ciała. Witryny z testów osobowości i quasi-doradztwo również zwolnień mówiąc takich usług nie mogą zastąpić profesjonalnej pomocy.

Mecz już kilka reklamy bóle głowy wynikające z ostatnich pozwu przez "przynęta datę" - zalotnie fałszywych wiadomości e-mail z daters utrzymać abonentów wraca. Yahoo Towarzyskie także została pozwana do delegowania rzekomo fałszywych profili. Obie firmy mają zaprzeczyć tych roszczeń zgodnie z prawem i walczą sądowych, które mają na klasy działania status.

Anna Murray, 39-letni New York technologii wykonawczych, zna wady internetowych randek. Jej rozwiązanie: Biegła jej zalotników dopasowanie jej terapeuta. She'd czytać między wierszami, jak tylko profiler może zrobić dobre osobowość ", mówi pani Murray, teraz w związku małżeńskim. Po zaprezentowaniu swojego przyszłego męża profil, wspomina, jej terapeuta wydał wyrok: "Ona powiedziała:" On nie jest pełzanie. "

Podczas gdy niektóre witryny śledzić ich stopy ściśle małżeństwa - mówi 16.500 eHarmony swoich klientów związane węzeł w roku zakończonym sierpnia 2005 r. - inni mówią, że to zbyt trudne do śledzenia dokładnie. Według Pew Internet & American Life Project, organizacji non-profit badań, około dwa miliony internautów w związku małżeńskim Ameryki spotkali się ze swoimi online małżonków - czyli około połowy ogólnej liczby osób, które w zeszłym roku ożenił się.

W celu utrzymania jej skuteczności, eHarmony mówi o odrzuceniu 1400000 wnioskodawcami nie uzna za materiały małżeństwa - oni zmagają się z uzależnieniem, na przykład, lub mieć więcej niż trzy nieudane małżeństwa na swoim koncie. Poprzez swoje laboratorium związek, firma ma nadzieję, nawet nieszczęśliwe pary może pomóc przyczyną trwałej pozycji, by nie zauważyć wzorce w złączki, eHarmony może dostosować jej "system dopasowania zgodności", aby rozwiązać problem. Na przykład, założyciel i prezes Neil Clark Warren mówi, że nie zauważył żałoby wdów i wdowców mają tendencję do przemieszczania się zbyt szybko w relacji odbicia, stwarza napięcia w dół drogi. "Mamy ogromne zainteresowanie wszystkich tych par", mówi dr Warren.

Po Gazette.Com

Rejestrator Silent Plus