poniedziałek, 26 lipca 2010

Gospodyni skazany Patelnie Mąż


Brazylijski gospodyni była uznany winnym i skazany na 19 lat więzienia piątku zabicie męża, siekanie jego ciało na małe kawałki i smażenia. Rosanita Nery dos Santos, 52, odurzony jej męża we śnie, a potem pchnął go na śmierć dwa lata temu w Salvador, około 900 km na północny wschód od Sao Paulo, powiedział rzecznik policji Idmar Bonfim.

Potem włamał Jose Raimundo Soares dos Santos ciała "na więcej niż 100 sztuk, co w jej gotowane i smażone przed ukrywa się w workach foliowych pod schodami w domu, Bonfim powiedział. Powiedział, że policja odkryła części ciała po otrzymaniu anonimowej rozmowy telefonicznej.

Bonfim powiedział, że zabijanie nie była ani częścią rytuału czarnej magii lub próbę przez żonę zbierania ubezpieczeń na życie o wartości około $ 34000 widzów.

Powołując się na zeznania krewnych kobiety, powiedział Może również popełnienie przestępstwa ", aby pomścić upokorzenie wiele lat z mężem." Nie podała dalszych szczegółów.

Santos odmowy zabicia jej męża, ale powiedział, że jego ciało porąbane, Bonfim powiedział.

"Twierdzi, zamaskowanych napastników wszedł do jej domu, jej mąż zginął i zmusiła ją do ćwiartowania ciała i smażyć, ponieważ, który zapobiega smród rozkładających się od ciała ostrzegania sąsiadów," powiedział.

Copyright 2007 Associated Press.