środa, 16 maja 2012

Studium mówi Republikanie mają najlepszy seks, demokratami najbardziej


Nowe badania przeprowadzone przez serwis randkowy Match.com stwierdził, że siebie opisuje jedno, konserwatywny Republikanie są bardziej skłonni do osiągnięcia orgazmu podczas seksu niż zwolenników jakiejkolwiek innej perswazji politycznej.

Liberalni Demokraci byli ci najmniej narażone na spełnienie zbliżenie seksualne, choć podobno mają częstszy seks niż ich konserwatywnych odpowiedników.

"Single w Ameryce Studium" ankietowanych 5000 osób i stwierdzili, że 53 procent pojedynczych konserwatywnych Republikanów są szanse na osiągnięcie orgazmu podczas seksu, w porównaniu z 40 proc liberalnych demokratów.

Jednak konserwatywni Republikanie mieli mniej seksu w ciągu ostatnich 12 miesięcy niż jakakolwiek inna grupa ankietowanych w badaniu. Były też najprawdopodobniej nigdy nie miał seksu.

Badanie zostało zlecone przez Match.com w połączeniu z dr Laura Berman i biologicznej antropolog dr Helen Fisher.

Niektóre inne ciekawe socjologiczne wnioski z badania:

Liberalni Demokraci są bardziej skłonni do poszukiwania partnera z poczuciem humoru, poczucie niezależności, kogoś uznają ich równe i kogoś, kto podzieli się porównywalną życia.

Odwrotnie, konserwatywni Republikanie uczynić podobnie zastrzeżone wyborów w swoich kolegów, opowiadając się za kogoś o porównywalnym tle i afiliacji politycznej, kto jest zainteresowany małżeństwem.

Postawy o aktywności seksualnej również wydawał się odzwierciedlać większe polityczne stereotypy związane z każdej grupy. Na przykład, Republikanie byli najprawdopodobniej zgłosić seks korzystających w związku małżeńskim (40 proc). Demokraci byli najprawdopodobniej cieszyć się seksem w związku zaangażowane, ale niezamężna (48 procent) lub mieszkać razem (36 procent). A te jednokierunkowej libertarianie są najbardziej prawdopodobne, aby cieszyć się "dorywcza hook-up" (46 procent).

I podczas gdy Republikanie wydają się zmieniać swoje preferencje co do politycznego kandydata każdy tydzień, to Demokraci (65 procent) i libertarianie zarejestrowanych (66 procent), którzy chcą mieć jedną noc stoiska, w przeciwieństwie do 49 procent republikańskich respondentów.