czwartek, 26 kwietnia 2012

On nie jest słuszna. Rozwód i Dating Następnie


Rozwód jest trudnym procesem, który może czuć się całkowicie i absolutnie przerażające dla nieprzygotowani. To samo można powiedzieć o próbuje wrócić na scenę randek. Autor Rosario Bacon Billingsley ma odpowiedzi na te pytania i wiele więcej w książce, on nie jest Prawo One.Divorce & Dating później. Z tłem i doświadczenie zawodowe zarówno w zakresie zdrowia psychicznego i prawników, ona dostarcza wskazówek z więcej niż jednym aspekcie rozwód. Rezultatem jest doskonale wyważona książka, która zawiera nie tylko prawne, oczekiwania i realia procesu, ale psychologiczny płatnych potrzebny na czyjeś samopoczucie psychiczne.

W celu uczynienia jej rady osobiste i zastosowanie, Rosario Bacon Billingsley organizuje swoją książkę w serii opowiadań. W ten sposób, jej czytelnicy mogą śledzić konkretne przykłady i zobaczyć jak się ma i dlaczego jest dla każdego konkretnego tematu. Na przykład, jej pierwsza opowieść omawia męża odmowę przyjęcia, że ​​rozwód się z nim dzieje, jak również o obowiązku uiszczenia wsparcia. On stoi mocno w swoich przekonaniach, że zawdzięcza nic, ale czytelnik wkrótce zobaczymy go w pogardzie mając służyć więzienia, a nawet stracił zezwolenie na prowadzenie działalności. Niektóre z centrum historie na żonę, a inne na męża, niektórzy mówią proces z perspektywy porzucona i innych z znudzony lub na kobieciarza. Zasadniczo wszystkie strony są reprezentowane, a jej klienci nie zawsze są "niewinne" stroną. Myślałem pomocą historie w sposób autor nie naprawdę przyniósł jej rady do życia. Nie były one po prostu nijakie prawnych lub propozycje randek; zostali ludzie z prawdziwym cierpieniem, bólem rzeczywistym, oraz okoliczności, że czytelnicy mogą utożsamiać.

Autora ton całej książce jest dość Zing, a początkowo wyrzucił mnie, bo nie spodziewałem się go. Można oczywiście powiedzieć, które zachowania - i znaków - zestaw dobrze się z nią, a które nie. Ona ma nicki nic przeciwko rady, sędziowie Przewodniczących, a druga strona w rozwodzie takich jak pan Flamboyant, pan Stoneface, pogardy sędzi power play sędziego, pana Casanova, a Pani Know-It-All. Możesz zadzwonić autor ostry, sarkastyczny, sterany, śmieszne, ani realistyczne, ale absolutnie kochał ją. I jak bardzo niedawno rozwódka i dater, mogłem całkowicie identyfikuje się z tak bardzo jej informacji.

On nie jest Prawo One.Divorce & dating Następnie zawiera tylko małą garstkę edycji niedopatrzenia i robi sama data z niektórymi użytego języka. Na przykład Rosario Bacon Billingsley wykorzystuje '1990s "dość często w tekście. W momencie publikacji - 1996 - to byłby sens. Jednak w przypadku długotrwałego stosowania i stosowania przez potencjalnych przyszłych czytelników, umieszcza książki w tej dekadzie iw tym dziesięcioleciu tylko. Nie chciałbym do czytnika, aby zatrzymać czytanie książki po osiągnięciu 'kobieta lat 90-tych referencyjnych i pomyśleć: "To jest to, nie chcę być tym!'. Myślę, że z niewielkimi modyfikacjami, tj użyć 'nowoczesna kobieta "lub" randki w dzisiejszym świecie' i całkowicie wyjąć 'Automatic Teller karty To references.I dosłownie roześmiał się głośno w tym w odniesieniu!), Dałoby to bardziej ponadczasową jakością do książki. Inne niż te małe problemy, myślę, że Rosario Bacon Billingsley daje fantastyczne porady, głosem empatii i ostry klapsa rzeczywistości do tych, które przeżywają w procesie rozwodowym.