wtorek, 30 listopada 2010

Speed Dating Secure

"Zazwyczaj mam cały parkiet do siebie," mówi.

Ale to w czwartek wieczorem, klub nocny, restauracja jest pełna mieszania singli najczęściej wieku

35 do 55 lat.

46-letni księgowy i rozwiedziona matka z 24 - i 26-letniej córki, przyjechał specjalnie na speed dating stron singli rzucony przez San Lorenzo na bazie Wing datowniki, który odbył się w drugi czwartek każdego miesiąca.

Parkiecie błyszczała jak na 10 stołach mężczyzn i kobiet rozmawiał z boku, na plakaty Commodores, Orły i Earth, Wind & Fire.

Matt Delima, Wing daters współwłaściciel, wzywa do speed dating przełącznika przez mikrofon DJ's.

"Nie każ mi przyjść tam," mówi.

Do 5 dolarów wpisowego, single poznać siebie od pięciu do 10 minut przed przejściem. Każdy uczestnik również wygrywa nagrodę, takie jak bon restauracji lub kupon do spa.

Impreza jest jednym z wielu usług oferowanych przez Wing datowniki, rozpoczętych w 2004 r. przez San Lorenzo mieszkańców Delima, 28 i Justin Wong, 29, Cal State East Bay absolwentów i przyjaciół od szkoły średniej. Delima ma tytuł licencjata w dziedzinie komunikacji i mistrza w biznesie Wong.

W ciągu dwóch lat od czasu rozpoczęcia działalności, urósł i zróżnicowane w one-stop shop dla wszystkich typów stylów randki. Zaczęło się od "wingmen" i "wingwomen" â € "partnerów, którzy forone wieczorem, trener klienta techniki, w jaki się spotkać i przełamać lody z nieznajomym.

"To straszne doświadczenie," mówi Wong. "To może cios ktoś całą noc. Będziesz podejście kogoś, byś mogła powiedzieć coś".

Dziewięćdziesiąt procent czasu, wingwoman pomaga się facet.

"Kobiety są po prostu bardziej otwarta" Delima powiedział. "Biorą więcej inicjatywy."

Dynamiczny para bowiem mocną stroną w prowadzeniu WingA datowniki. Wong, która pracuje w pełnym wymiarze czasu w San Francisco w sektorze usług finansowych, uchwyty strony operacyjnej. Projektuje zmiany na stronie internetowej, twierdzi, umów i pola e-mail.

On również prowadzi szczegółową bazę ponad 5000 singli z informacji zebranych w jedno wydarzeń.

Po przejściu przez dot-com boom and bust "korporacyjnej Ameryki, Wong dodał:" Chcemy raczej pracować dla siebie. "

Delima pracował w sprzedaży reklam w Clear Channel Radio, ale zatrzymał się trzy miesiące temu, by poświęcić się w pełnym wymiarze czasu do Wing datowniki, nawiązywania kontaktów biznesowych, a teraz także zorganizowanie randki w ciemno.

Po Próbowałem kilka usług internetowych randek, Annemarie House, 38, był w ShBoom po przejściu na randkę w ciemno dwa dni wcześniej, ustanowiony Delima.

"Mam listę", nauczyciel tańca powiedział, zapytany, co ona szuka u partnera. "Myślę, że z odrobiną bardziej osobiste, bo (Delima) nie przedstawiła mi, że ktoś nie pasuje, że On słucha mnie.".

Dom był żonaty przez 10 lat i teraz rodzi dwoje dzieci na własną rękę.

Prawie ściskając jej palce, dodała: "Nie mam czasu się wygłupiać".

Hopefuls wypełnić 50-pytanie celownik profil i zazwyczaj spotykają się w kawiarni, zanim zdecydują się iść na obiad.

Dom najnowszych data została z Tim Moreno, 50, który także był stroną czwartek i powiedzieli, że wymiana numerów telefonów.

"To bardzo lokalnie skoncentrowane. Inne usługi spotkać ludzi daleko" Moreno powiedział, wyjaśniając, co przyciągnęło go do Wing datowniki.

Rozwiedziony od 12 lat, tylko od czasu do czasu wychodzi na spotkanie osób.

"Aby spotkać się z ludźmi przypadkowo w sklepie spożywczym, musisz podjąć agresywne podejście," powiedział. "Jest tak wielu ludzi w tej dziedzinie i chcę, aby im sprostać. Będę mieć dobre spotkanie dobry czas, jakość ludzi."

Ben Esposo, klub nocny DJ 20 lat, zachował się w ShBoom energii z muzyką od 1970 do dziś.

"ShBoom jest nastawiona na staroświecki zabawa dla dorosłych", powiedział. "To dobra zabawa, aby coś się dzieje tu na weeknight, a nie czekać do weekendu".

Klub jest powiązane z innymi hot spotów w Pleasanton i San Francisco, które również współpracę z Wing datowniki.

W ciągu ostatnich czterech miesięcy, Delima i Wong sprzedał 150 kart członkostwa. Na 50 dolarów każdy, karty opłaca się przez coraz singli wolne opłaty pokrywają w klubach, jak również zniżki w ponad 25 lokalnych firm.

"Musimy sprawdzić się w każdym miejscu i zobaczyć, że ma przyjazną atmosferę" Delima powiedział. "Wiele osób pytało nas," Gdzie mogę pójść? "

Są to celownik zorientowanych firm, takich jak low-key, restauracji z dobrym jedzeniem i spokojnej atmosferze porozmawiać na tyle, lub salony, gdzie ludzie mogą przygotować się na randkę, rodzinny. Przedsiębiorstwa związane z Wing daters witryny sieci Web. Delima i Wong również pomóc przedsiębiorstwom bez witryn zbudować.

Loretta Brown, 48, z Livermore, przyszedł do speed dating po frustracji z nieuczciwością w internetowych grup.

"Masz jeden na jeden i masz kontakt wzrokowy i mogę dowiedzieć się, jeśli masz chemia," powiedziała. "Jest wielu ludzi w naszym wieku szuka ludzi. To jest wspaniałe."

Wing strony daters zazwyczaj źródłem około 200 singli. Usługa nie dyskryminuje ze względu na wiek lub orientację seksualną, a plany, aby w końcu rzucić gej speed dating strony.

"Tak, będę ustawić cię z skrzydłowego," Delima powiedział. "I'll ktoś podpiąć".