niedziela, 26 września 2010

The Pursuit of Dating


Pewnego popołudnia, przez zatłoczonej kawiarni, Professional dater ujrzał człowieka lubiła. Niewygodnie świadomi siebie, ona nadal rosła, tracąc wątek. Przytuliła się do niej sweter, szybkie łamanie potu.

"Jestem bardzo zdenerwowany", powiedziała kobieta, która zarabia na życie ucząc innych, jak znaleźć miłość.

Ponieważ Professional dater, mimo wszystko jej lata know-how i doświadczenie, nie jest nieprzepuszczalny. Ponieważ Professional dater, na lepsze i gorsze, jest obecnie jednym. I dlatego, że podjęła już decyzję, co ona zamierza robić dalej.

Napisała swój numer telefonu na kartce. Tylko jej numer. Bez nazwy. Żadnych wyjaśnień. Gdy człowiek w niebieskiej koszuli szedł przez stole, ona nagle odwrócił się w jej siedzibie i bez słowa lub jak utrzymywał wzrok niezręcznie uprawy papieru w ręku.

"Trzeba próbować," powiedziała. "Trzeba ryzykować. To, co mówię moim klientom."

Ma na imię Alma Rubenstein. Ona ma 37 lat i założycielem Professional dater lokalna firma, która oferuje doradztwa personalnego romans, ona jest celownik trener, swat i doradca w sprawach serca, szafa i uwodzeniem dzieci.

Ona jest byłą aktorką, która od czasu do czasu znajdzie pracę robienie reklam telewizyjnych, najnowsze są reklamy online Norton, oprogramowanie antywirusowe firmy. Raz na jakiś czas, ona otrzyma mały kontroli licencyjnych do filmu, w którym miała rolę bit.

Ale jeśli uznają ją, prawdopodobnie z jednego z wielu rzeczywistości celownik pokazuje pojawiła się ona w tym "The Bachelor", "Blind Date", "Chains of Love i" Single w LA "-" każdy cheesy rzeczywistości celownik Pokaż znanych ludzkości ", mówi," a ja jestem jeszcze jednego. "

Ona jest, tym, którzy naprawdę ją znam, bardziej wrażliwe niż ona wydaje. W swoim życiu miłość - własne poszukiwania partnera - jej orzeczenie nie jest bez skazy, a ona nie zawsze praktyce to, co głosi. Tak, jak ona kwalifikować do trenera Lovelorn?

Potrafi cytować bez formalnego mandatu poza tym, że studiowała psychologię w college'u. Jest jednak zawsze romantyczne i skłonne do podejmowania ryzyka inne nie. Jej nieformalne referencje wydaje się być doskonale dopasowany, poczucie empatii, a tysiąc mil podróży własnych badań i porażek. A ona jest trwała.

"Bycie aktorką od 10 lat, cały świat odrzucenia. I nawet nie usłyszeć słowa" nie "już", powiedziała.

W przemyśle, jej linia pracy jest mały i dyskretny, choć Anecdotally takich usług wydają się być rosnące, pomimo - a może właśnie dlatego - mnogość i usług internetowych randek, jak Match.com, które Rubenstein się używa.

"Zauważyłem, istnieją ton usług internetowych randek wciąż jeszcze przebywają wszyscy są jednym", Rubenstein powiedział. "Nie było nikogo, w celu wypełnienia luki między ludzi i usług. Zapewniam edukacji."

To nie jest tanie. Jej klientów w górę opłaty w wysokości $ 2.000 do rady przez pięć tygodni, mniej czy chcą jednodniowego konsultacji i makeover, co nazywa "kamikaze" sesji. Praca może być intensywne i bardzo osobistym. Nie jest niczym niezwykłym, łzy przelewa się i ujawnił tajemnice. Złych nawyków może być uszkodzony. Nowe buty mogą być zakupione. Zachęca się do podejmowania ryzyka.

Jest jeden i jest Professional dater "idzie w obie strony", powiedział Nawell Huff, inny celownik trener, który pracuje z Rubenstein. "Ludzie myślą:" Czy ona naprawdę będzie mnie uczyć, co muszę wiedzieć? Ale również uważam, że lepiej, ponieważ będziemy w stanie zrozumieć, co oni przechodzą.

Rubenstein gospodarze speed-dating nocy i miksery, i ogólnie prowadzi życie, które można określić jako formę hard-line, bojowników, aktywizm single: "Zawsze flirt-ready. Czy Twój samochód jest czysty? Pozbądź się ... swoje brzydkie ubrania. Wszystkie ubrania powinny być wasze dobre ubrania. Ludzie głodują, aby połączyć! Kobiety chcą mężczyzn do bezpośredniej! Nie uciekaj od tego dziwne uczucie w żołądku, biegnący w kierunku jej! "

Poza Huff, ona zatrudnia trzy autobusy w różnym wieku i asystent biura, i partnera biznesowego.

Brian Ford jest na wiele sposobów, typowe klienta. Jest 39, niedawno rozwiedziony, projektant oprogramowania w firmie Microsoft, gdzie pracował przez ponad 10 lat - dlatego ceny "nie problem" w zatrudnianiu Rubenstein. Nie dacie dużo wcześniej zanim poznał swoją żonę, z którą był żonaty przez sześć lat, a nie od dnia dużo.

Ford spotkał Rubenstein w przypadku singli odbędzie się w kasyno o nazwie "Leap for Love". Miała tam stoisko. Został sprzedany w ciągu kilku minut. "Mówiła o własnych błędów", powiedział Ford. "Zdawało się, bardzo na ziemię i zrozumienia."

Podczas drugiej sesji, ona oddzielić od jego życia osobistego, sortowaniem niezdrowe relacje myśli on o swojej byłej żony, matki i brata. Ona trącił go wykorzystać swoje pasje poza pracy. W ciągu kilku miesięcy, zrezygnował z pracy. Jest cienka granica między terapeuta i trener daty.

"A terapeuta nie będzie trzeba by wyciąć swoje włosy z nosa, powiedziała," lub swojego skrzydła kobieta, lub ustalić cię z kimś, lub pójść na zakupy z wami ".

Zatrudnić ją jest zatrudnić kogoś do Państwa bardzo rzetelny, bardzo aktywna najlepszym przyjacielem przez pięć tygodni. Ona oczyszczenie się i ubierać się i pochwalić, można krytykować, można i naprawy. Ona nauczy was, w pewnym sensie, jak być nią. Jest bardzo dobry w bycie singlem. I, jak sama podkreśla, że nie jest pewien czy to dobre czy złe.

Ona została w miłości dwa razy, ale nigdy w związku małżeńskim. Dokonała dobre i złe decyzje. Ale szczęście może się zmienić w ciągu minuty Seattle, a kilka dni po tym spotkał się z blue-shirted człowieka w kawiarni, jej telefon zadzwonił i poprosił ją na zewnątrz. Tydzień później był "awesome", a wkrótce potem była reporterką w innym e-mail, "typowy człowiek Seattle. Potrzebuje pomocy wpychać. Jestem w ciągłej walce z biernym mężczyzn. Help!"

Rubenstein znalazła się obejmując znane pocieszenia: To było doświadczenie uczenia się, co mogła kontynuować, może korzystać z porad klientom. Jak dla siebie ... dobrze, Professional dater jeszcze jedno. Ale ma nadzieję.

S?n?r polisleri d�?�n �nl�k �al?nt? geri