poniedziałek, 16 sierpnia 2010

Randki online - Pięć Czego unikać


Wszyscy to robią - ponad 40 procent singli USA znalezienie mecze online. To ponad 40 milionów Amerykanów, jednego lotu przez internet szuka miłości (na podstawie wyników spisu, które twierdzą, że są ponad 100 milionów Amerykanów pojedyncze).

Internet musi więc być doskonałym miejscem do znalezienia prawdziwej miłości, prawda? Nie tak szybko. Podczas randki online może być świetnym sposobem, aby znaleźć kogoś nowego, witryn randkowych są zaśmiecone oszustów, oszustów i kłamców prosto-up.

Teraz, to nie znaczy, nie należy całkowicie randki online - po prostu nie wierzę, wszystko co można zobaczyć tam. Aby pomóc rozwikłać zwycięzców z przegranymi, poniżej przedstawiamy listę pięciu najlepszych rodzajów online daters powinno się unikać, a także kilka wskazówek, które pomogą Ci zaoszczędzić trochę ból serca. Uważaj tam, i powodzenia!

1. Liars
W ostatnim badaniu stwierdzono, że większość online profile zawierają jakieś kłamstwo, czy to wiek danej osoby lub - w niektórych przypadkach - status związku. White Lies - dodanie do wysokości cala lub wyrzuca funtów para - są najbardziej powszechne i nie jest wielka sprawa dla większości ludzi.

Rozważ te fakty zgodnie z kwietnia 2007 r. wydanie Proceedings of Computer / Human Interaction:

Jeśli chodzi o misrepresenations życia lub stosunku status, należy uważać, czy może zajść w poparzeniom. W jednym z ostatnich przypadku kobiety spotkał człowieka na popularnym internetowym serwisie randkowym, z którym od razu uderzył go. Ona nawet zagrozić jej życiu zawieszone z nim iść do Dubaju, kiedy został przeniesiony do pracy. Jedenaście miesięcy w związku, natknęła e-mail - od syna! Co więcej, e-mail powiedział coś na temat "Mama" mówi "cześć". Za jednym zamachem, nasza biedna dziewczyna znajduje się człowiek, poznała online był nie tylko ojcem - jego żona! Wróciła do Stanów Zjednoczonych i wyraził się na randki online, ponieważ.

Jak ich uniknąć:

Zadawać pytania. Chociaż mogą być wymienione na czyimś profilu, wiek ktoś jest uczciwa gra w dziale pytania, więc możesz zwrócić się do Państwa potencjalnych daty jak stare (lub młodych!) Są. Można znaleźć nagle staje się, że 35 42. A nie chcesz prosić zbyt wiele pytań i przestraszyć od osoby, to doskonale sprawiedliwy w celu sprawdzenia wielkie rzeczy: wiek, wagę, wzrost, i - przede wszystkim - czy ta osoba jest w rzeczywistości pojedyncze. Połowę czasu, ludzie leżą na swoich profilach, aby osoby zainteresowane - dziewięć razy na dziesięć, ktoś z was o poziomie ich statystyki pokazują, po prawdziwych zainteresowania, ponieważ wiedzą, mogą mieć szansę spotkania się osobiście. czytaj więcej

Speed Dating for Dummies