piątek, 20 sierpnia 2010

Porady prezentów dla nowo Randki


To było pierwsze Boże Narodzenie para razem i Kimmika Williams-Witherspoon chciał zrobić to szczególna.

Profesor Temple bardzo poważnie bierze urlop, zwłaszcza Bożego Narodzenia. Przypomina jej własnego dzieciństwa szczęśliwy, kiedy wydawało się, że jej rodzice się wszystkie jej życzenia się spełniają materiały pomimo trudnych okresach.

Więc w tym pierwszym prezentów wakacje razem, Williams-Witherspoon starannie wybrał dla niej kurtka zamszowa beau. Ona wybranych dwóch lub trzech płyt CD jazz myślała, że chciałby. I tak, jakby te dary było mało, kupiła jeden wielki dar: GPS, wspomina. Czy była to wina lodówce, aby pomóc spełnić jego wewnętrznej sommelier? W każdym razie, było miło i specjalnych i niezapomniany.

Jego dar do niej? Skarpetki z fasolą w nich. Wiesz, te pryszczycy cieplejsze rzeczy można umieścić w kuchence mikrofalowej przed noszenia? Aha, i pasujące szyi cieplej.

"Były one bardzo niewygodne i bardzo brzydkie. To był początek relacji więc starałem się uśmiechnąć, ale to było przerażające "przypomnieć Williams-Witherspoon, 50, z Darby.

Ah, niebezpieczeństwa grudnia randki - pole minowe, w szczególności dla nowo połączeniu. Kupić czy nie kupić? A jeśli kupić, chyba na sen? Jak duży, jak drogie i jak osobiste? Co się stanie jeśli połowę para idzie po złoto podczas gdy druga połowa nawet nie pojawi się na szkolenie?

Internet jest zalany w doradztwo w tej chwili. Lisa codzienna, autor dostaję po cenach dumpingowych!, Pisze, że ktoś w jakikolwiek związek, nawet nowy, należy spodziewać się dawać i dostać w prezencie. Samozwańczy ekspert cyber-randek Spira mówi Julie ludzie powinni zachować prosty: karty i pudełko czekolady - "czysty czekolady", podkreśla, więc uniknąć dolar-store wybór - pokazać opieki.

Ale Rich Santos, celownik blogger pamiętniki dla magazynu Marie Claire, mówi, czy jest jakieś pytanie na temat prezentów, to należy zakładać, to nic nie dzieje. Jeśli nadal na płocie, że zaleca podejście do przodu, pytając wprost: "Czy mamy robić prezenty w tym roku?

Dla tych, na stronie nieśmiały, serwis randkowy to tylko obiad, który ma oddział Philadelphia, zawiera szczegółowy opis prezentów wzór - dla każdego z pary bardzo nowy do tych, którzy są razem od lat.

Wśród zaleceń: będzie jedna data netto karty urlopowe. Wynosi jeden miesiąc wraz doświadczenia, ale tania zabawa coś jak jazda na łyżwach i gorącą czekoladę. Jeśli już celownik jednego roku, przygotowuje się do kucyka. To tylko Lunch zaleca: "Fly to Vegas, zarezerwować apartament w Wynn, i uzyskiwanie lepszych bilety na koncert Red Elton John Piano. Spędzić resztę opalania weekend, taniec, i restauracji, aż słońce wyjdzie. "

Oto nadzieję, że ktoś lubi specjalne Sir Elton i hazardu.

Alex Mehr, współzałożyciel firmy Zoosk celownik społecznych, zaleca kart upominkowych, takiego jak do spa. Tymczasem w sondażu z jego firmy użytkowników stwierdzono, że najlepszym prezentem świątecznym będzie "prosty ściskać i całować.

Naprawdę? Przytulić i pocałować?

Rozważyć (niedołączonych) źródeł, Mehr powiedział.

"Jeśli już jeden rok, a ja już dłużej niż jeden rok, jesteś jak" I miss coś specjalnego i że ktoś w moim życiu. " Wszystkie myślisz o to, że uczucie "Mehr powiedział.

Susan Balee i jej chłopaka była partnerką zaledwie kilka miesięcy, kiedy podszedł do ich pierwszego grudnia. Ale spodziewałem się czegoś wielkiego, coś, co być może przyszedł w małym opakowaniu. Co dostał poważne dość szybko.

Tak była zaskoczona rozmiar pola dał jej przed udała się do domu rodziców na Florydzie. To był doskonały wymiary - za butelkę alkoholu.

Setki kilometrów od jej kochanka, zaczęła się potomstwa.

"Dlaczego adoracji beau daje mi butelkę alkohol na Boże Narodzenie?" Pamiętała myślenia. "Co to znaczy?"

Że nie może czekać do rana, aby dowiedzieć się Boże Narodzenie, więc otworzyła pole pięć dzień wcześniej i znaleźć butelkę szampana z misternie klejone do wiadomości w załączeniu. Chciała ją i jej rodzinę Happy Holiday i zaleca, aby korzystali oni to, co było w środku.

"Powiedzieć, że jestem rozczarowany i irytowała jest niedoszacowanie", powiedziała. Że niezadowolenie wyszła następnego dnia, gdy rozmawiała z chłopakiem przez telefon. Powiedział jej do startu w gospodarstwie taśmy notatki.

Tam znajduje się w opakowaniu, szmaragd i diament kolczyki on mógł wybrać dla niej. Awk-ward!

"Nie tylko gdybym był wścibski," powiedziała, "ale ja bym pokazuje mi straszne, Lowlife, prezent, oczekując osobowości."

To było 26 lat temu. Para, która żyje obecnie w Wyncote, są małżeństwem od 22 lat i dwoje dzieci.

"Tak, można przeżyć głupi holidating zachowanie" Balee powiedział.

Oczywiście, dobry prezent wybór umiejętności nie wskazują na idealnego partnera. Williams-Witherspoon, na jedną, powiedziała, że wie, że z pierwszej ręki: Jej drugi mąż był obecny as-picker, powiedziała - i opuścił ją, gdy ich syn był kilka miesięcy.

Ona przebijał z panem Foot and Neck Warmer przez cztery lata. Ale jego wybór prezentu nie dostał żadnych więcej "-" Na każde wakacje czasu, zawsze mogłem się spodziewać czegoś równie straszne ", mówi - choć jej dzieci później wstydzić go do jej zakupu komputera po pierwsze, że klęska wymiany.

Jeszcze w ubiegłym roku dał jej ponadgabarytowych złoty łańcuch, który wyglądał jak coś od 80. video rap. Był owinięty wokół butelki koniaku używane wewnątrz pola Tiffany.

"Oczywiście, jesteśmy już razem", mówi Williams-Witherspoon.

Ale prezenty nie były prawdziwym problemem. Był.

"Wprowadzenie w ostatniej chwili może oznaczać dar jesteś ostatnio na jego liście," powiedziała. "To było moje doświadczenie, że sposób poszczególne dary, ujawnia wiele o tym, jak oni myślą o Tobie. Na urodziny, tego samego osobnika dał mi kolczyki Afro-centric. Ale jeśli miała czas, aby zwrócił na mnie uwagę, zauważysz, I nigdy nie bierz moich diamentów obecnie, więc nie będę ich nosić. Nie myśleli o mnie. Można było myśleć o coraz to zrobić.

???? ?? ?? ??